Вояж в Амстердам (6 днів)

25 416 грн
799
€EUR
6 днів
Маршрут

Київ – Брюссель – Амстердам – (Волендам – Заансе Сханс – Роттердам – Делфт – Гаага – Схевенінген) – Брюссель – Київ

Тип туру
Найвигідніша Європа, Авіатури
Дати

Опис туру

Королівство Нідерланди – за мірками Європи держава невелика, проте яка ж вона цікава! Найтолерантніша, найбезтурботніша, найвеселіша, найпрацелюбніша, і ще купа різноманітних "най-". Країна художників, вчених, першопрохідців, корабелів і просто вільних людей!

На вас чекає Амстердам, місто чарівної архітектури і напрочуд доброзичливих мешканців, у якому ви, можливо, знайдете відповідь на питання, чого тут більше – музеїв чи каналів? (Підказка: майже порівну).

Ви закохаєтесь у Делфт – трохи містичний, загадковий, середньовічний і витончений, так само як і його знаменитий делфтський фарфор. Вас ошелешить Роттердам – місто-працівник і місто-калейдоскоп, який чудово поєднує в собі футуризм і шанобливе ставлення до власної історії. Ви перенесетесь у минуле у Заансе Схансі і Волендамі, і більше не будете дивуватися, чому голандський сир став відомий на весь світ. Ви побуваєте в Гаазі, і зрозумієте, чому саме тут зосереджені міжнародні інституції.

Країна контрастів, країна королів і кораблів, велосипедів і тюльпанів. Країна щирих людей. Нідерланди недарма називають "воротами Європи". Вирушайте разом з нами у вояж в Амстердам – і переконайтеся в цьому самі!

Відвідуємо найкрасивіший парк квітів Кейкенхоф!

У вартість входить
Авіапереліт Київ-Брюссель-Київ;
Трансфер під рейс:
22
5 ночей в готелі 3* із сніданками;
22
Проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом;
Супровід гіда та экскурсії за програмою.
22
У вартість не входить
Додаткові екскурсії, вхідні квитки до музеїв;
Проїзд у міському транспорті;
Медичне страхування:
22
Віза за потреби:
22
Податок на проживання.
22

Київ – Брюссель – Амстердам – (Волендам – Заансе Сханс – Роттердам – Делфт – Гаага – Схевенінген) – Брюссель – Київ
День 1
Київ – Брюссель – Амстердам

Виліт з Києва в Брюссель о 10:55. Прибуття в Брюссель о 12:55 за місцевим часом.

Збір групи в аеропорту Брюсселя з гідом на виході з багажного відділу. Гід буде з табличкою «Феєрія». Завантаження речей в автобус.

Переїзд в Амстердам. 

В період з 06.04.2019 по 06.05.2019 відвідування чудового парку квітів в Бельгії - Гроот Бейгарден (вхідний квиток 14 євро).

Ніч у готелі.

День 2
Амстердам (Волендам – Заансе Сханс)

Сніданок. Знайомство з Амстердамом.

Пішохідна екскурсія по Амстердаму з оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.

Прогулянка каналами на катері (15 євро).

Додаткова екскурсія в Волендам і Заансе Сханс (30 євро).

Волендам – колоритне рибальське село, яке зберегло свій історичний шарм. Тут Ви побачите старовинні та сучасні рибальські судна, а також зможете спробувати справжній голландський оселедець.

Заансе Сханс перенесе Вас на кілька століть у минуле. Місцеві жителі носять національні голландські костюми. Тут й досі є працюючі вітряки. А голандці готують масло, гірчицю та сир за старовинними рецептами. Крім того, функціонує майстерня з виготовлення традиційних дерев'яних черевиків. Це село – живий музей середньовічного голландського побуту та ремесел!

Ніч у готелі.

День 3
Амстердам (Роттердам – Делфт)

Автобусна екскурсія «Голландія контрастів: Роттердам + Делфт» (35 євро) з відвідуванням міст:

Роттердам – найбільший порт, місто мистецтва та богеми, яке постійно оновлюється і змінює свій вигляд. Вирізняється багатством футуристичної архітектури: тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама – Стара гавань і вежа «Європа» (Євромаст).

Делфт– старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт відігравав роль столиці держави, нині це спокійне містечко з безліччю пам'яток. У програмі екскурсії – Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

Повернення в готель.

День 4
Амстердам (Гаага – Схевенінген)

Сніданок.

Автобусна екскурсія «Країна королів та кораблів: Гаага + Схевенінген » (35 євро) з відвідуванням міст:

Гаага вважається неофіційною столицею Голландії, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац миру, де засідає міжнародний суд ООН.

Схевенінген – «Північна Рив'єра», популярне в Голландії курортне містечко, яке входить до складу Гааги. Ви зможете тут відпочити, прогулятися берегом Північного моря і, можливо, навіть покупатися (залежить від сезону).

Повернення в готель.

День 5
Амстердам

Сніданок.

Вільний день в Амстердамі для прогулянок, шопінгу і музеїв (музей Ван Гога, Державний музей, музей діамантів).

Для бажаючих відвідування парку тюльпанів Кейкенхоф (30 євро).

Ніч у готелі.

День 6
Амстердам – Брюссель – Київ

Сніданок. Ранній виїзд у Брюссель.

Виліт із Брюсселю в Київ о 13:55.

Прибуття в Київ о 17:50 за розкладом.

Заказ тура