Кам'яне село – в гостях у хоббітів

850
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Олевськ – Геологічний заказник Кам'яне село – Київ

Тип туру
Одноденні тури, Тури Україною, Бюджетні тури, Тури вихідного дня
Дати

Опис туру

Кам'яне село... Місце казок і чаклунства. Незвичайним це місце робить безліч величезних валунів, древніх, вкритих мохом, розкиданих лісом поодинці й групами, так що вони утворюють мудрі комбінації та дійсно нагадують двори, вулиці, проходи, якщо не людського поселення, то як мінімум древніх хоббітів.

Тут розташований український Стоунхендж! Археологи називають Кам'яне село єдиною білою плямою на мапі України. Історики підозрюють, що тут спочив князь Ігор, тут заховано золото гетьмана Полуботка і бібліотеку князя Ярослава Мудрого. Бджолярі всього світу мріють спробувати тут справжній бортний мед. Толкіністи всього світу стверджують, що Толкін писав Віковічний ліс саме з Олевського лісу. Німці знають, що село Устинівка – ніщо інше, як німецька колонія Юстинбург. Християни вірять, що тут був Бог, і саме його сліди залишилися на одвічному камені. Окультисти розповідають, що тут живе вся лісова нечисть, і її можна навіть побачити. Мисливці та рибалки приїжджають сюди за багатим уловом і полюванням. І тільки тут готується казковий мед з пивом.

Приїжджайте і переконайтеся самі, що саме тут міститься таємниче диво природи – Кам'яне село, дивовижна краса поліської природи та найдобріші люди.

У вартість входить
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Екскурсійне обслуговування за програмою;
Медична страховка.
У вартість не входить
Харчування;
22
Особисті витрати;
Витрати, не зазначені у програмі.

Київ – Олевськ – Геологічний заказник Кам'яне село – Київ
День 1
Київ – Олевськ – Геологічний заказник Кам'яне село – Київ

8:00 Виїзд від ст. м. Житомирська в Києві.

11:00 Оглядова екскурсія по місту Олевськ – одному з найдавніших древлянських міст: стародавнє городище VIII століття, Свято-Миколаївська церква ХVІ століття, Католицький храм Воздвиження Святого Хреста, панорама річки Уборть, парк зі встановленими бортями – вуликами для диких бджіл, та інше.

Продовжуємо свій шлях у геологічний заказник Кам'яне село – одне з найбільш неймовірних чудес України, створених самою природою. Він є унікальним нагромадженням гранітних брил, химерно розкиданих серед лісу. Вкриті мохом каміння-валуни різних розмірів і форм нагадують сільські хати, розташовані на одній «вулиці» – звідси і назва Кам'яне село.

Про появу Кам'яного села існують різні версії та ходять таємничі легенди, всі варіанти Ви почуєте в процесі прогулянки по заповіднику.

Під час подорожі на Вас чекають і інші приємні моменти. У травні тут розцвітають дикі рододендрони, і весь підлісок покривається жовтими квітами. Влітку – тішать око величезні суничні галявини і нескінченні чорничники. На Медовий Спас тут можна придбати унікальний мед з лісових бортей. А восени, якщо вчасно пройдуть дощі, в околицях Кам'яного села, як і в усій окрузі, з'явиться безліч грибів.

Та й пообідати після прогулянки на свіжому повітрі приємно на природі, на спеціально обладнаному місці. Для «поліпшення сприйняття» охочі (таких завжди більшість) дегустують калганівку – настоянку кореня калгану, пляшечку якої можна придбати тут і відвезти до себе додому.

Після екскурсії повернення до Києва.

21:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Заказ тура