Канікули в країні озер

41 616 грн
1333
€EUR
11 днів
Маршрут

Ваше місто/Київ – Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн – Люцерн – Інтерлакен – Регіон Юнгфрау – Базель – Берн – Грюєр – Брок – Монтре – Регіон Веве (Івердон) – Веве – Лозанна – Женева – Лугано – Локарно – Беллінзона –перевал Сен-Готард – Цюрих – Ваше місто/Київ

Тип туру
Авіатури, Тури у безвізові країни
Дати

Опис туру

Екскурсійна програма та відпочинок на озерах – прекрасне поєднання. Ця подорож дає можливість познайомитися не тільки з основними пам'ятками Швейцарії, але й подивитися перлину країни – її італійську частину.

Швейцарія ділиться на три мовні частини: німецьку, французьку та італійську. І це наочний приклад того, як люди, які говорять різними мовами, можуть прекрасно ладнати між собою. Ця подорож охоплює всі три частини, що дозволяє туристам відчути культуру 3-х європейських країн, поєднаних у маленькій Швейцарії, тихому оазисі на перехресті Європи.

Заїзди по суботах.

У вартість входить
Проживання в готелях 4* у Швейцарії, у готелях 3* в італійській частині Швейцарії;
22
Харчування – сніданки в готелях;
22
Груповий трансфер аеропорт–готель–аеропорт;
Переїзди за програмою;
Екскурсії з кваліфікованим гідом.
22
У вартість не входить
Авіапереліт;
Доплата за індивідуальний трансфер не в день або години прильоту;
22
Медична страховка;
Додаткові екскурсії оплачуються тільки на місці;
22
Особисті витрати;
Доплата за одномісне розміщення.
22

Ваше місто/Київ – Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн – Люцерн – Інтерлакен – Регіон Юнгфрау – Базель – Берн – Грюєр – Брок – Монтре – Регіон Веве (Івердон) – Веве – Лозанна – Женева – Лугано – Локарно – Беллінзона –перевал Сен-Готард – Цюрих – Ваше місто/Київ
День 1, субота
Ваше місто/Київ – Цюрих

Приліт до Цюриха. Зустріч в аеропорті.

Гід чекає туристів максимум 30 хвилин після приземлення літака.

Оглядова двогодинна екскурсія по Цюриху з кваліфікованим гідом з відвідуванням Банхофштрассе, собору Фрауенмюнстер (вхідний квиток 5 франків), Нідердорф, Парадеплац та інше.

Трансфер у готель 4* в Цюриху. Вільний час.

Ночівля в готелі.

День 2, неділя
Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн

Сніданок у готелі. Переїзд у Штайн-ам-Райн.

Прогулянка по Штайн-ам-Райну (середньовічне місто на кордоні з Німеччиною), зупинка біля водоспаду Райнфаль – найбільшого водоспаду Європи (вхідні квитки на водоспади включені у вартість туру). На лівому березі річки Рейн розташоване місто Шафхаузен, яке утворилося завдяки водоспаду і яке видно з берега річки.

Факультативна екскурсія в князівство Ліхтенштейн з можливістю спробувати місцеве вино. Екскурсія до місця паломництва всієї Європи – монастиря в містечку Айнзидельн, де міститься «Чорна Мадонна» (150 франків).

Відвідування світового шедевра архітектури в стилі бароко – церкви 15 століття. Там же розташоване джерело з цілющою водою.

Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3, понеділок
Штайн-ам-Райн – Люцерн – Інтерлакен – Регіон Юнгфрау

Сніданок у готелі. Переїзд до Люцерна.

Пішохідна екскурсія по Люцерну з оглядом середньовічної стіни Музеггмауер, найдавнішого критого дерев'яного моста в Європі – Каппельбрюкке, «найбільш зворушливого пам'ятника» у світі – «Лев, що вмирає», багатющої церкви єзуїтів, розписних фасадів будинків.

Переїзд в Інтерлакен – всесвітньо відомий гірськолижний курорт у Швейцарських Альпах, популярний серед туристів. Після прибуття в Інтерлакен – прогулянка по місту. Місто розташоване між двох озер – Тун і Брієнц, воно славиться своєю красивою природою – горами і хвойними лісами, а також чистим гірським повітрям.

Буде можливість покупки сувенірів і годинників у магазині Кирххофер зі знижкою до 15%.

Розміщення в готелі регіону Юнгфрау.

Вільний час. Ночівля в готелі.

День 4, вівторок
Регіон Юнгфрау – Базель – Брінц (влітку)

Сніданок у готелі. Вільний день.

Факультативна екскурсія в Альпи. Рекомендуємо одягнутися в теплі речі – у горах завжди холодно і лежить сніг. Зупинка на позначці 3600 метрів – гора Юнгфрау (відвідування Альп можливе взимку і влітку).

Або – факультативна поїздка в Базель. Прогулянка по місту з оглядом Кафедрального собору, фонтану «Фастнахтбруннен», міської ратуші.

Тільки влітку: для тих, хто не їде в Альпи, додаткова екскурсія (150 франків) у долину водоспадів і на озеро Брінц. Ви побачите знаменитий Райхенбахський водоспад, який прославив Конан Дойль, зробивши його місцем загибелі Шерлока Холмса.

Також Ви познайомитеся з найвищим водоспадом Швейцарії – Штауббах – і підніметеся на єдиний у Європі водоспад всередині гори, відкритий для відвідування, – Трюммельбах.

Ночівля в готелі.

День 5, середа
Регіон Юнгфрау – Берн – Грюєр – Брок – Монтре – Регіон Веве (Івердон)

Сніданок у готелі.

Переїзд у Берн.

Екскурсія по історичному центру Берна з оглядом Медвежої ями, часової башти, будівлі уряду, аркад старого міста й інше.

Переїзд у Грюєр. Дегустація справжнього швейцарського сиру. Прогулянка по середньовічному містечку, у якому розташований замок Грюєр. Тут можна спробувати місцеве національне блюдо фондю і купити свіжого швейцарського сиру.

Факультативна поїздка на шоколадну фабрику в Брок (30 франків з людини). Ви побачите, як роблять справжній швейцарський шоколад; дегустація шоколаду – у програмі екскурсії.

Переїзд у Монтре. Відвідування Монтре Паласа, де протягом 16 років жив Набоков.

Розміщення в готелі регіону Веве або Івердона. Після розселення гід чекає в холі готелю 15 хвилин.

Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6, четвер
Регіон Веве (Івердон)

Сніданок у готелі. Відпочинок на курорті.

Факультативна екскурсія в термальний центр у Lavey-Les-Bains (100 франків з людини).

Увага! Центр може бути зачинено з технічних причин.

Цілющі джерела допоможуть Вам зняти напругу, розслабитися. Це справжній оазис здоров'я: джакузі, гідромасажні басейни, каскади, водоспади, фонтани, гірки. Температура води, яка надходить із джерел, досягає 69 градусів.

Після процедур – чашка гарячого шоколаду або запашного чаю з настою гірських трав.

Або: факультативно – екскурсія до Франції: Ансі, Івуар АБО Шамоні-Мон Блан (150 франків з людини).

Ночівля в готелі.

День 7, п'ятниця
Регіон Веве (Івердон) – Веве – Лозанна – Женева

Сніданок у готелі.

Поїздка до Швейцарської Рив'єри.

Відвідування Шильонського замку (вхідні квитки в Шильонський замок включені у вартість туру). Замок знаменитий своєю середньовічною історією: поет Джордж Байрон детально описав його в своїй поемі "Шильонський в'язень". Сьогодні замок відвідують безліч мандрівників, адже цей прекрасний архітектурний комплекс складається з 25 будівель, побудованих у різні епохи.

Переїзд у Веве – невелике курортне містечко біля підніжжя гори Mount Pélerin, де провів останні роки життя Чарлі Чаплін, тут же він і похований. На честь нього на березі Женевського озера встановлено пам'ятник.

Переїзд у Лозанну. Невелика зупинка на мальовничій набережній міста Лозанни, біля музею Олімпійського руху й Олімпійського парку.

Після прибуття в Женеву – оглядова екскурсія по місту з оглядом району міжнародних організацій, женевського фонтану, Квіткового годинника, Саду троянд, старого міста, Стіни реформаторів та інше.

Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 8, субота
Женева – Лугано

Сніданок у готелі.

Переїзд у Лугано. Після прибуття в італійську Швейцарію – розміщення в готелі 3*–4*.

Коротка екскурсія по місту. Вільний час.

Влітку – пляжі, віндсерфінг, параглайдинг, вітрильні човни, водні лижі.

Взимку – м'який клімат, прогулянки по набережній, дискотеки і бари – все це створює неповторну святкову атмосферу південного курортного містечка.

Типово італійські площі із затишними відкритими кафе запрошують насолодитися на свіжому повітрі стравами місцевої кухні під мелодійні звуки італійської мови.

День 9, неділя
Лугано – Локарно

Сніданок у готелі.

Відпочинок на одному з найкрасивіших озер Швейцарії.

Факультативна екскурсія в долину Верзаска і Локарно (150 франків).

Долина Верзаска – долина зеленої річки, абсолютно приголомшливе за своєю красою місце, розташоване недалеко від Маджоре – одного з гірських озер між Швейцарією та Італією. Річка Верзаска досить спокійна влітку і восени. Це блакитна ідилія на перекатах. Але вона дуже потужна, небезпечна і дика навесні. Річку часто називають зеленоводною рікою, від назви селища – Лавертецо. У центрі долини – кам'яний двоаркадний міст початку 16 століття.

Містечко сумно відоме через страшну лавину, що зійшла колись на село і поховала його повністю під собою. На згадку про це – червона позначка на високій церкві, саме до цієї позначки лежав сніг. Села в долині практично всі складаються з кам'яних будинків у стилі рустика. Порода, з якої зводять ці будинки, називається «гнейс» – шаруватий камінь. Більшості будинків тут більше 400 років.

У місцевих ресторанчиках відмінна кухня і романтична атмосфера. Тут же є знаменита гребля, де знімався фільм про всесвітньо відомого агента 007.

Поїздка в Локарно, вільний час.

Повернення в Лугано. Ночівля в готелі.

День 10, понеділок
Лугано – Беллінзона – перевал Сен-Готард

Сніданок у готелі. Вільний день.

Факультативна екскурсія в Беллінзону і на перевал Сен-Готард (влітку) або у Фокс Таун (взимку) – 150 франків.

Головні пам'ятки Беллінзони – замки, що перебувають під охороною ЮНЕСКО, їх видно здалеку.

Беллінзона розташована на давньому шляху через Альпи, який з'єднував Італію і Центральну Європу. Своєрідні ворота з давніх пір служили не тільки торгівлі, а й можливості протистояти великій армії у вузькому місці.

З Беллінзони дорога пролягає в долину Левентіна зі старовинними селами Біаска, Джорніко, Айроло.

Потім по серпантинній дорозі, подолавши перевал Сен-Готард, що лежить на висоті 2108 метрів, Ви потрапите в Андерматт. Саме тут у 1799 році полководець Суворов здійснив історичний перехід через Альпи. В ущелині Шелленен розташований легендарний «Чортів міст», через який війська форсували перевал, тут же стоїть 12-метровий хрест, висічений у прямовисній скелі.

Ночівля в готелі.

День 11, вівторок
Лугано – Цюрих – Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі.

У разі раннього вильоту прохання самостійно на рецепції домовитися про ланч-бокс замість сніданку.

Переїзд на поїзді (або автобусі) в Цюрих. Залізничні квитки видасть гід на місці і пояснить маршрут прямування.

Увага! Перший поїзд з Лугано о 5:26, прибуття в аеропорт о 9:38 – не купуйте квиток на ранні вильоти.

Вартість туру з 1 людини:

1/DBL –1333 євро.
EXB (додаткове розкладне місце) – 1293 євро.
СHD (діти від 5-12 років з 2 дорослими в номері) – 1273 євро.
Доплата за SNGL – 444 євро.

Можливе поселення в готелях:

Zurich – Fassbind 4*, Swissotel 4*, Courtyard 4*
Регіон Юнгфрау – Regina Wengen 4*
Bern – Hotel Ambassador 4*, Novotel 4*
Vevey – Moden Times 4*
Geneve – Cornavin 4*
Лугано – Dischma 3*.

Додаткова інформація

Усі заїзди гарантовані від 2 осіб. Про наявність місць у групах запитуйте в менеджера.

Переїзди під час екскурсій здійснюються на комфортабельних автобусах.
При групі до 16 осіб – на мінібусі, гід-водій в одній особі.
Мінігрупи – гарантований мінібус, гід-водій в одній особі.
Додаткові екскурсії можна замовити й оплатити ТІЛЬКИ на місці.

У період проведення виставок, конференцій, фестивалів та інше – розміщення за програмою може проводитися у відмінних від заявлених готелях/містах/курортах, але зі 100% збереженням екскурсійної програми.

Заказ тура