Категория
Рассказы о путешествиях

У Румунській Трансильванії знімали серіал "Венздей", у Ірландії - славнозвісну "Гру престолів", у Іспанії - "Парфумера", у Англії - "Шерлока" та "Гаррі Поттера".. Одним вловом, місць, осяяних світлом кіновиробників, і збережених у кіно "для наступних поколінь" - вистачає. Відвідати славнозвісні місця зйомок ви зможете разом з Феєрією. Про них детальніше зараз й поговоримо. 

Дорогами зйомок кіно. Де фільмували одні з найвідоміших стрічок
Дорогами зйомок кіно. Де фільмували одні з найвідоміших стрічок
Дорогами зйомок кіно. Де фільмували одні з найвідоміших стрічок
Дорогами зйомок кіно. Де фільмували одні з найвідоміших стрічок

Кожному з нас хоча б раз у житті кортіло опинитися в оточенні краси, що бачимо на екранах кіно, і хоча б на мить відчути себе героєм улюбленого фільму. Звичайно, зараз дуже багато чудових місць кіновиробники створюють з-за допомогою візуальних технологій і "зеленого екрану". Та все ж деякі режисери знімають кіно «по-старому», використовуючи для цього всі доступні райські куточки нашої планети. Де ж знімають історії про фантастичні моря та океани, чарівників та сарівниць та епічні історичні баталії?

Пустеля Ваді Рам, Йорданія («Марсіянин»)

Не дивно, що неповторна червона пустеля Ваді Рам користується великою популярністю у творців кіно: дивлячись на ці фантастичні краєвиди, починаєш сумніватися, а чи на нашій планеті це все знаходиться. Кораловий і теракотовий кольори піску, пологі скелі та каньйони, реально створюють атмосферу космічних пейзажів… Саме тут знімали «Марсіянина» з Метом Деймоном у головній ролі. 

Алея Дарк Хеджес, Ірландія ("Гра престолів")

Шанувальники серіалу «Гра престолів» напевно пам'ятають найкрасивішу букову алею, якою Ар'я Старк втікає з Королівської Гавані, переодягнувшись хлопчиком, у компанії Безликого Якена Хгара, Ломмі, Джендрі та Пиріжка. Букова алея у фільмі – це реальне місце у графстві Антрім, Ірландія, в якому знімалася величезна кількість британських фільмів та серіалів різного штибу популярності. Уявіть, цим деревам понад 250 років. До речі, до цієї фантастичної країни ви можете потрапити з туром Феєрії Смарагдовий острів Ірландія і пригледіти для себе кілька дивовижних місць, що заслуговують бути "вписані у золоту книгу видатних кінолокацій".

Барселона, Іспанія («Парфумер»)

Незважаючи на те, що зйомки фільму за знаменитим романом Патріка Зюскінда «Парфумер» розпочалися у Провансі (Франція), основна частина зйомок відбувалася у столиці Каталонії – Барселоні. Саме її вулички породили злого генія запаху Жана-Батиста Гренуя. Найголовніші епізоди фільму були зняті в Іспанському селі - Грасс. Прованс та Іспанію також варто відвідати з феєричним гідом. До вашої уваги тури: Лавандовий Прованс та Іспанська Балада: Барселона - Мадрид - Андалусія. Цікаво, що знаменитий Готичний квартал та інші вулиці Барселони можна побачити також у популярних фільмах. «Вікі Крістіна Барселона», «Ідентифікація Борна» и "Три метра над рівнем неба".

Скопелос, Греція ("Мамма міа")

Білі будиночки, сині та теракотові дахи, яскраві квіткові сади, набережні та пляжі Егейського моря – все це створило чудовий backstage мюзиклу, що став одним із найуспішніших за всю історію жанру в кіно. Декораціями для фільму став мальовничий сонячний острів Скопелос, який омивається Егейським морем. "Мамма міа" з Меріл Стріп однозначно закохає вас у Грецію. Тому якщо ще не бачили цю стрічку - неодмінно перегляньте. А до Греції рушаємо з туром Пляжний відпочинок в Греції. Лутракі.

Бейкер-стріт 221-Б, Лондон ("Шерлок")

Бейкер-стріт, 221-Б - домашня адреса Шерлока Холмса. Зараз це - Музей, заснований в 1990 році. Мало хто знає, що зйомки останньої версії Шерлока (серіалу BBC) проходили не тут, а на іншій вулиці, стилізованій під Бейкер-стріт. Вуличні покажчики замінили, а номер на двері привели у відповідність до оригіналу. Однак, це аж ніяк не зменшує рівень зацікавленості до Шерлока та Лондона. Сюди можемо потрапити з туром Феєричний Лондон.

Замок Кантакузіно, Румунія ("Венсдей")

Саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються з Венздей Адамс в академії Невермор. Оригінальний замок Кантакузіно був узятий за основу і пізніше "доопрацьований" за допомогою комп'ютерної графіки. Однак це аж ніяк не вплинуло на популярність цього місця серед туристів. Сюди потрапимо разом з туром Гарантований тур. Легенди Трансильванії: від Дракули до Венздей

Сміливо поринайте в улюблене кіно і відкриватйте для себе разом з Феєрією чудові куточки нашої планети, які більше схожі на фантазію, аніж реальність!

Добавить комментарий

comment