29 200 грн
949
€EUR
12 днів

Київ – Мадрид (Сеговія – Толедо) – Сарагоса – Барселона (Монтсеррат) – Валенсія – ГранадаСевілья (Херес –  Кадіс) – Кордова – Мадрид – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Запрошуємо у захоплюючий екскурсійний тур по Іспанії!

Під час подорожі ви познайомитеся зі столичним Мадридом і історичним Толедо, містом Антоніо Гауді - Барселоною, підніметеся на гору Монтсеррат і відвідаєте Театр-Музей Сальвадора Далі, прогуляєтеся по футуристичної Валенсії Сантьяго Калатраві, доторкнетеся до Чаші Грааль.

Крім трьох найвідоміших міст Королівства - Мадрида, Барселони і Валенсії, на вас чекає мавританська Андалусія. Ви побуваєте в казковій Альгамбрі, палаці гранадських емірів, побачите містичну Мескіту в Кордові, свого часу найбільшу мечеть світу, відвідаєте знаменитий Кафедральний Собор Севільї, місце, де похований Христофор Колумб.

Крім того, у цій подорожі у вас буде достатньо вільного часу для відвідування численних музеїв, шопінгу і самостійних прогулянок.

Правила в'їзду до Іспанії

У вартість входить
11 ночей в готелі;
22
Харчування - сніданки в готелях;
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Супровід гіда і екскурсії, зазначені в маршруті.
22
У вартість не входить
Доплата за одномісне розміщення;
22
Страховка;
22
Вхідні квитки в музеї;
Додаткові екскурсії;
Податок на проживання в курортних містах.
22

Київ – Мадрид (Сеговія – Толедо) – Сарагоса – Барселона (Монтсеррат) – Валенсія – Гранада –Севілья (Херес –  Кадіс) – Кордова – Мадрид – Київ
День 1
Київ - Мадрид

Виліт з Києва. Прибуття в Мадрид. Посадка в автобус.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія по Мадриду з оглядом Падаючих Веж, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї та виставки сучасного мистецтва - тут представлене  надзвичайне розмаїття архітектурних та історичних пам’яток.

Вільний час у Мадриді. Для охочих можливе відвідування фламенко (40 євро).

Ніч у готелі в Мадриді.

День 2
Мадрид (Сеговія)

Сніданок у готелі. Вільний час у Мадриді для відвідування музеїв та шопінгу.

Для бажаючих можлива додаткова екскурсія до Сеговії (50 євро). Прогулянка містом з оглядом римського Акведука, Кафедрального Собору та Алькасара.

Ніч у готелі в Мадриді.

День 3
Мадрид (Толедо)

Сніданок. Вільний час у Мадриді.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо (45 євро, разом з вхідними квитками в Кафедральний Собор) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів.

Толедо - стародавня столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст світу. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів і є унікальним містом, яке пропонує вам на вибір традиційну іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Невипадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, саме тому поєднання архітектурних стилів в Толедо є насправді унікальним.

Кафедральний собор Святої Марії - католицький собор, головний собор країни. Пам'ятник архітектури, характерний приклад іспанської готики. Це частина історичного центру міста Толедо, яка в 1986 році була включена в список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО .. Ризниця собору прикрашена полотнами Ель Греко і Тиціана, Гойї і Веласкеса, Рубенса і Ван Дейка, Рафаеля та Белліні.

Ніч у готелі в Мадриді.

День 4
Сарагоса - Барселона

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в місто Сарагоса.

Прогулянка по місту з оглядом Базиліки Нуестра Сеньйора дель Пілар (купола розписував Гойя), будівлі Біржі, Кафедрального Собору Се і римських фортечних стін.

Сарагоса - одне з найдавніших міст Іспанії, яке дбайливо зберігає свою багатовікову історію і традиції. В її архітектурі простежується вплив чотирьох колись панівних культур: римської, християнської, арабської та єврейської. Сарагоса встигла побувати і місцем проведення загального християнського синоду, і форпостом Кордовського халіфату, і столицею першого Арагонського королівства.

Переїзд у Барселону.

Ніч у готелі в Барселоні.

День 5
Барселона

Сніданок.

Оглядова екскурсія в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро) і зовнішнім оглядом Собору Саграда Фамілія , знайомством з районом Ешампле, підйомом на оглядові майданчики на горі Монтжуїк.

Вільний час в Барселоні.

Ніч у готелі в Барселоні.

День 6
Барселона (Монтсеррат) - Валенсія

Сніданок. Сніданок у готелі, звільнення номерів до 12:00. Вільний час у Барселоні.

Для охочих додаткова екскурсія в Монтсеррат (35 євро).

У 50 км від Барселони розташувався фантастично красивий гірський масив Монтсеррат, серед скель якого сховався бенедиктинський монастир - духовний символ і релігійний центр Каталонії, куди щорічно приїздять тисячі паломників з усього світу.

Монастир, побудований ще в IX, отримав таку ж назву Монтсеррат, що означає «розрізані» або «зубчасті гори». Зараз на території монастиря живуть 80 монахів бенедиктинського ордена.

Переїзд до Валенсії. Ніч у готелі у Валенсії.

День 7
Валенсія

Сніданок.

Екскурсія по Валенсії: знайомство зі Старим містом: Кафедральний Собор (5 євро), Шовкова Біржа, Ринок, площа Мерії і з Містом Наук і Мистецтв.  

Валенсія - це широкі чисті пляжі, апельсинові гаї, тихі села іспанських рибалок та чудова кухня. Сьогодні Валенсія - динамічне і сучасне іспанське місто, проте його багатовікова історія і місцеві традиції притягують мандрівників, які намагаються зрозуміти, чому маври прозвали його «раєм на землі».

Вільний час у Валенсії. Ніч у готелі.

День 8
Гранада

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Гранаду. Прогулянка по Гранаді з оглядом Кафедрального Собору, усипальниці католицьких королів і мавританського базару.

Вільний час. Можливе відвідування Палацового Комплексу Альгамбра (45 євро з оглядом усіх трьох частин Палацового Комплексу з ліцензованим гідом).

Переїзд у Севілью. Ніч у готелі.

День 9
Севілья

Сніданок.

Екскурсія у Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої Вежі, Площі Іспанії, Кафедрального Собору (10 євро), Алькасара, а також прогулянка по вузьких вуличках єврейського кварталу. Також можливе відвідування Севільського палацового комплексу Алькасар з ліцензованим гідом (30 євро).

Севілья - одне з найкрасивіших міст Європи з найбільш захопливою коридою і пристрасним фламенко. Як жодне інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Ніч у готелі в Севільї.

День 10
Севілья (Херес - Кадіс)

Сніданок. Вільний час у Севільї.

Для бажаючих – додаткова екскурсія у Херес та Кадіс (50 євро).

Переїзд в Херес, прогулянка містом з оглядом Кафедрального Собору Сан Сальвадор, Алькасару, міського ринку, площі Прімо де Рівейра. Відвідування бодеги групи Естевес: Marques del Real tesoro y Valdespino. Дегустація хересу.

Переїзд до найдавнішого міста Європи – Кадіс. Екскурсія містом з оглядом площі Сан Хуан де Діос, Кафедрального Собору, ринку Сентраль де Абастос, церкви Сантьяго.

Вільний час. На вас чекають найкращі рибні ресторани з видом на Атлантичний океан!

Ніч у готелі в Севільї.

День 11
Кордова - Мадрид

Сніданок у готелі, виселення. Переезд у Кордову.

Прогулянка по місту з оглядом району Сан Басилио, Худеріі, Кафедрального Собору «Ла Мескіта», римського мосту і Тріумфальної Арки. Вільний час в Кордові для самостійного відвідування «Ла Мескіти» (12 євро).

Кордова - гарне тихе місто, де туристів зовсім небагато. Але причин, щоб його відвідати, одразу три: мистецтво, історія і гастрономія. Крім того, за твердженням ряду очевидців, жінки в цьому місті - найкрасивіші у всій Андалусії.

Мескіта або Кордовська соборна мечеть - римсько-католицький собор, розташований в андалуському місті Кордова. Після іспанської Реконкісти була перетворена в церкву, а деякі деталі інтер'єру, на кшталт колон і арок, були стилістично перероблені на візантійський лад.

Варто відзначити той факт, що на місці мусульманського храму спочатку стояла вестготська церква, потім після завоювання цих земель маврами, церкву перетворили на мечеть. А в 785 році почалося зведення нової будівлі, яка і стала в Середньовіччі другою за величиною та красою в світі мечеттю. Є найбільш визначним пам'ятником династії Омейядів.

Переїзд у Мадрид. Ніч у готелі в Мадриді.

День 12
Мадрид - Київ

Сніданок у готелі, звільнення номерів до 12:00.

Трансфер до аеропорту Мадрида. Виліт у Київ.

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Людмила, дата: 22.01.2019

Были в туре Испанская Баллада в сентябре прошлого года. Испания - страна-музей под открытым небом. Необыкновенная и великолепная, теплая и гостеприимная. Гид - Александр Третьяк как отец родной. Все расскажет, все покажет, куда пойти, как добраться-вернуться. В длинных переездах остановки каждые два часа. Время дает и на санитарные остановки и на пообедать и на покупки. Тур проходил в спокойном размеренном темпе. Это был настоящий отдых с массой впечатлений. Спасибо и компании и гиду.

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Польотні дані: а/к SkyUp, Багаж: 23 кг, ручна поклажа 9 кг. На борту не годують.

PQ761 KBP  MAD 10:25 13:55   
PQ762 MAD KBP  14:45 20:00

Обов'язкова реєстрація на рейс починається за 48 годин до вильоту.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua