Турів: 3
від 2029 €
11 днів
від 1639 €
8 днів

Свіже альпійське повітря та гірський затишок + лижі та глінтвейн = Ліхтенштейн!

Формула ідеальної подорожі — готова! До того ж, усе це — в атмосфері середньовічної Європи! Та ще й в мініатюрі. Про те, що Ліхтенштейн — одна з найменших держав на планеті, годі й говорити: усього 160 км² загальної площі.

Лихтенштейн
Лихтенштейн
Лихтенштейн

Це справжній край, загублений в горах: на початку 19-го століття баварці планували захопити його території, але не вдалось, адже війська просто не змогли знайти країну серед гір!

Й попри це, окрім безлічі гірськолижних курортів, можливостей неквапливого відпочинку від гамору мегаполісів та неймовірно мальовничої альпійської природи, тут також є ціле різноманіття туристичних цікавинок, музеїв та визначних пам'яток!

В столиці Ліхтенштейну — Вадуці проживає зовсім небагато місцевого населення: не більш ніж п'ять тисяч осіб.

Втім, тут є велика кількість пам'яток, що зображають історію цієї карликової держави.

Серед головних — зведений на височині Вадуцький замок, тому його можна легко помітити з багатьох куточків міста.

А також — національний музей Ліхтенштейну, потрапивши на екскурсію до якого, Ви дізнаєтесь цікаві історичні деталі краю в оточенні цікавих експонатів.

Культура та переважно сучасне мистецтво держави представлені у найбільш яскравих кольорах у Музеї мистецтв Ліхтенштейну: тут вражає й зворушує почуття кожна дрібниця, починаючи з монументального вигляду модерної будівлі музею.

Замок Вадуц — не єдиний замок у країні.

В межах її невеликої території розкинулось ще багато будівель у стилі доби Середньовіччя, що лише додають краєвиду оригінального ліхтенштейнського середньовічного колориту.

До них належить замок Гутенберг, руїни фортеці Шалун, замки Монтебелло, Сассо Корбаро та Кастельгранде.

В оточенні таких мальовничих гір, як у Ліхтенштейні, дуже складно не звабитись і не відправитись в гори назустріч гірським розвагам!

Поціновувачі пішохідного туризму однозначно закохаються у краєвиди, що відкриваються з туристичних стежок Фюрстенштайг, Аугштенберг та Фалькніс.

Любителі лижного відпочинку ніколи не забудуть час, проведений на гірськолижному курорті Мальбюн або найвищій горі Ліхтенштейну Ґраушпіц.

А тим, кому навіть після відвідання столиці буде не достатньо середньовічної атмосфери, — варто відвідати невеличкі містечка Ешен та Нендельн, саме перебування в яких переносить у казкові часи 12-15 віків.

Ешен — відомий ремісничий центр князівства: тут споконвіку виготовляли та продовжують виготовляти якісну плитку та кераміку.

У містечку Нендельн помилуєтесь стародавньою архітектурою, що чудово збереглась з 14-го століття й до наших часів: її представницями тут є Міська Каплиця та будівля Пфюндхаус.

Тож, знаючи усі ці цікаві факти про цю крихітну країну, можна сказати, що подорож до князівства Ліхтенштейн — справжня гірська незабутня пригода.

Запрошуємо на зустріч із нею разом із Феєрією!