Вадуц: невеличка столиця маленької країни із великою душею

Знаєте найпоширеніший міф про столицю Ліхтенштейну? Про те, що для знайомства із нею достатньо пари годин. Так от, Феєрія мандрів готова спростувати цю вигадку: на своїй зовсім незначній площі — всього трохи більше ніж 17 км², Вадуц поєднує і стародавню середньовічну архітектуру, і захопливі музеї, і винні погреби, і, звісно ж, незабутні краєвиди: замки, фортеці й нескінченні гори…

Так, тут дійсно є що подивитись! Тож, прямуючи до столиці Ліхтенштейну, не забудьте взяти із собою трохи вільного часу!

Замок Вадуц — не лише символ міста, але й візитна картка усього Ліхтенштейну: доречно починати свою подорож Вадуцом звідси. Окрім безпосередньо прогулянки замковими залами й насолоди панорамними краєвидами гір та самого міста з височини, на якій його було зведено, тут можна відвідати музеї та посмакувати благородні різновиди вин з тутешніх погребів.

За цікавими фактами з історії міста й країни в цілому, а також — особливостями культури його мешканців прямуйте до національного музею Ліхтенштейну, музею мистецтв та поштового музею: ліхтенштейнці славляться особливою симпатією до поштових марок.

Продовжуючи променад центральною вулицею Вадуца, неможливо оминути величну будівлю кафедрального собору, що являє собою приклад неоготики в архітектурі 19 століття.

Загалом, відвідання Вадуца — завжди чудова можливість відпочинку від метушні великих міст. Переконайтеся в цьому самі разом із Феєрією!