Турів: 20

Одразу скажемо, що всі тури "Феєрії"у Польщу повністю змінюють думку про неї,як про "країну для українських заробітчан".

Адже Польща – це, перш за все, прекрасний варіант для відпочивальників і туристів, особливо тих, які подорожують Європою всією родиною, разом із дітьми.  Чому? Та тому, шо в цій країні дуже багато цікавих місць, захоплення від яких, повірте, буде анітрохи не меншим, ніж від подорожі до Діснейленду!

Польша
Польша
Польша

Так, наприклад, у старовинному, ніби застиглому в часі, Кракові на вас та ваших дітей чекають справжній королівський замок, моторошні легенди, вогнедишний дракон і його печера. А також загадкова "Пані з горностаєм" Леонардо да Вінчі та єдина у Східній Європі майстерня, де юних майстрів навчають виготовляти вітражі – точнісінько такі, як у готичних середньовічних храмах. 

У Вроцлаві до вашої уваги один із найкращих у світі океанаріумів "Африкаріум", де ви відчуєте себе героями пригодницького фільму, які потрапили на дно океану, зворушливий музей старовинної різдвяної іграшки у церкві Діви Марії-на-Піску та вражаюча іграшкова залізниця "Колейково". 

У Варшаві ми радимо, перш за все, відвідати мегасучасний планетарій та Центр Коперника Ось де справжній рай для допитливих дітлахів! Тут ввічливі роботи мило спілкуються з відвідувачами та присвячують їм вірші, а відвідувачі конструюють роботів, створюють вихор у скляній колбі, мініатюрні діючі вітряки та водяні млини будують... Навіть літаки підіймають у повітря!

Отже, якщо ваша дитина обожнює хімію, фізику, біологію, конструювання та мріє стати видатним науковцем – обов'язково візьміть її до Варшави, столиці розумних розваг. Феєрія запевняє: така подорож стане найкращим способом провести канікули, подарунком до будь-якого свята, і враження від неї залишаться надовго.

Познань потішить юних кухарів та господинь майстер-класом із виготовлення фірмових пряників. Гданськ здивує малих мореплавців експонатами музею морської справи...

А якщо ви любите море, проте не витримуєте південної спеки, Польща – це чудовий вибір для відпочинку влітку. Затишні Гданськ, Сопот і Гдиня, розташовані на узбережжі Балтійського моря, причарують вас своєю красою, гостинністю та охайністю. 

І, звісно, окремий плюс – можливість придбати на добру згадку прикраси зі справжнього бурштину, яким славиться цей регіон Польщі.

Гданський бурштин давно став відомим брендом, тож не дивно, що одна з найпривабливіших для туристів цікавинок цього міста – унікальний бурштиновий вівтар у соборі святої Бригіти. Жителі Гданська досі дарують свої бурштинові намиста, сережки та персні цьому храмові, аби вівтар, їхня гордість, із року в рік ставав іще більшим та красивішим.

Досвідчені гіди "Феєрії" обов'язково розкажуть вам про нього – так само, як і про найбільший цегляний храм у Європі Маріацький костел, з вежі якого добре видно увесь Гданськ. Ясна річ, лише тим сміливцям, які здолають 409 сходинок і піднімуться аж на 82 метри понад землею – туди, де не чутно навіть балтійських чайок...

Любителів смачно поїсти на відпочинку гостинна Польща також не розчарує. Фірмовий білий борщ журек, смажені гриби-лисички, які поляки називають "курками"; найближча "рідня" наших вареників, польські pierogi; ніжні пончики, у яких є навіть своє щорічне свято – Жирний четвер; і, звісно ж, крафтове пиво, яке цінують не лише жителі Польщі, а й гості, які приїздять сюди з усього світу... Усе це ви зможете скуштувати, а дещо навіть навчитися готувати, аби ваша розповідь удома про відпочинок у Польщі мала ще й особливий смак. 

Здавалося б, зрозуміла й така близька, Польща не раз здивує вас під час подорожі - хоча би тим, як вдало, органічно поєднуються в її містах старовина, про збереження якої ретельно дбають поляки, і сучасність, історичне й новітньо-технологічне.

Тут вам і східноєвропейська цегляна готика, і нові будівлі провідних європейських архітекторів, як-от Форум музики у Вроцлаві чи Шекспірівський театр у Гданську, і традиційні ярмарки народних майстрів, і велетенські торгівельні центри, де юрмляться любителі недорогого та якісного шопінгу... 

Кожен знайде те, що йому до душі, і переконається: навіть найближчий "закордон" – це світ, відкриття та пізнання якого надихає людину та робить її кращою!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Христина Лелякова
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 063-225-96-33, 044-237-12-01
  • e-mail: [email protected]
  • Ім'я: Микола Грепіняк
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01, (096) 151-88-91
  • Вн. номер: 123
  • e-mail: [email protected]