Словаччина: історія, гори, озера, лижі й не тільки!

Словацька республіка славиться незабутніми гірськими пейзажами, величними замками й фортецями, мальовничими заповідниками й просторими долинами. А в поєднанні із самобутньою культурою, національною гостинністю, величезним рядом курортів та визначних пам'яток Словаччина є чудовим туристичним напрямом в будь-яку пору року!

 

Словакия
Словакия
Словакия
Словакия
Словакия

 

Братислава… Безперечно головне місто країни, яке поєднує в собі шарм старовинного центрально європейського містечка, сучасні технології й неперевершені краєвиди. Усі найбільш харизматичні цікавинки Братислави чекатимуть на Вас у Старому місті — її історичному районі. Саме тут понад хвилями мальовничого Дунаю височіє головний замок столиці — Братиславський Град. Знаменита пам'ятка у готичному стилі — католицький собор Святого Мартина. Модерна Блакитна Церква, чарівний відтінок стін якого буквально зливається із кольором неба.

А береги могутнього Дунаю об'єднує міст Словацького національного повстання, що також називають мостом НЛО, адже його верхівку увінчує химерна прибудова у формі летючої тарілки. До речі, зсередини неї можна не лише насолодитися панорамою міста, але й спробувати смачні страви словацької національної кухні: саме тут розташований ресторан під назвою UFO.

Поціновувачам історії варто помандрувати різними містами й містечками Словаччини: до сьогодні в країні зберігається багато старовинних фортець та замків, що регулярно реставрують і якими часто проводяться захопливі екскурсії. Серед найвідоміших — руїни Списького Граду й замку Девін, величний Бойницький замок, Червений камінь, Оравський та Тренч'янський Град.

Кожен замок оточує чарівна природа Словаччини, в якій є дещо спільне із нашими українськими природними краєвидами. Це таємничі Карпати, а саме Татри — їх найвища у Словаччині частина, що містить в собі цілковиту палітру гірськолижних курортів на будь-який смак. Напевне саме тому як на вихідних, так і в будні дні тут можна зустріти туристів з усієї Європи! Втім, окрім затишних готелів й різноманіття гірськолижних трас мандрівників сюди вабить також тутешня природа.

Вибір природних визначних пам'яток тут дійсно широкий: відпочинок біля прозоро-блакитного озера Штрбського плеса, підйом на вершину Високих Татр — Ломницький Штит, блукання Добшинською крижаною печерою чи сімейний відпочинок у Словацькому Раю — мальовничому парку із водоспадами та каньйонами.

Закохайтеся у красу Словаччини разом із Феєрією!

 

 

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Марина Молога
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: [email protected]