Свіжість вітру, неперевершеність гір, таємничість печер...

Вас кличуть Низькі Татри – край, що ставиться своїми гірськолижними курортами та різноманіттям карстових печер. Відпочинок тут буде чудовою ідеєю для тих, хто полюбляє комбінувати катання на лижах з іншими активностями, наприклад – пішим туризмом. Прогулянки мальовничими лісами, дослідження тутешніх печер, насолода кожною миттю: від усамітнення серед заспокійливої атмосфери гірських просторів до насолоди активними видами спорту – це все чекає на вас у Низьких Татрах. А ще ви милуватиметесь незабутніми краєвидами, що відкриваються звідусіль: з глибоких каньйонів, долин, засніжених вершин.

Низькі Татри

Відпочинок в Низьких Татрах безповоротно принесе вам оздоровлення та запас сил на увесь період до наступної відпустки! Адже ви відпочиватимете на території національного заповідника – найбільшого в Словаччині (!), де вдень вас зцілюватиме кришталево-чисте тутешнє повітря, а вночі – повна тиша (якої так не вистачає нам всім у сучасному житті), що сприятиме міцному сну й повноцінному відпочинку. Але все це  – лише приємний бонус на додачу до головних переваг курорту.

Ви можете відвідати Низькі Татри будь-якої пори року, адже в будь-яку погоду тут на вас чекатиме ціле різноманіття занять для активного дозвілля. Але головний сезон тут звісно – взимку, коли снігове полотно відкриває для поціновувачів зимових видів спорту необмежені можливості для активного відпочинку. 

Колоритні ресторанчики із місцевою кухнею пропонують запашні й ситні страви, що завжди будуть ідеальним поповненням сил після активного катання. А для тих, хто бажає спробувати щось нове: окрім основних гірськолижних трас на будь-який смак, а також трас для бігових лиж, у Низьких Татрах також знайдете освітлювані траси для вечірнього й нічного катання на лижах.