ПОЇЗДКИ З-ЗА КОРДОНУ НА МАДЕЙРУ ТА ПОРТУ-САНТУ АБО МІЖОСТРОВНІ ПОЇЗДКИ

Немає обмежень на в'їзд мандрівників до аеропортів, портів і пристаней для яхт автономного регіону Мадейра.

Плануючи свою поїздку на Мадейру та Порту-Санту, важливо знати місцеві правила щодо запобігання та стримування COVID-19, а саме: 

1. Позитивні випадки

Встановити обов'язкове затримання на строк до п'яти діб у житло чи готельному закладі, де вона проживає,  за власний рахунок  у таких випадках:
а) хворі на COVID-19;
b) Пацієнти, інфіковані SARS-COV-2, при наявності симптомів;

Примітка: у позитивних випадках жителі автономного регіону Мадейра, а також відвідувачі можуть припинити карантин на 6-й день, якщо у них немає симптомів, без необхідності проведення скринінгового тесту TRAg на інфекцію SARS-CoV-2.

 2. Ізоляція контактів

Особи, які мали контакт з позитивним випадком, незалежно від віку, не потребують ізоляції. Проте на 5-й день тестуватимуть невакцинованих осіб або тих, хто має неповну схему вакцинації, а також осіб до 17 років (включно), які проживають з позитивними випадками. 

Цей тест безкоштовний і буде доступний через  додаток S-ALERTA/CIDADAO  -  https://s-alerta.pt/cidadao після отримання смс із кодом. Тест можна провести на одній із приєднаних станцій тестування в автономному регіоні Мадейра.
 

 ДОДАТОК "S-ALERTA CIDADÃO"

Місцевим жителям і відвідувачам рекомендується використовувати додаток  https://s-alerta.pt/CIDADAO/  , щоб самоконтроль стану здоров’я міг продовжувати сприяти моніторингу пандемії в автономному регіоні Мадейра , у співпраці з органами охорони здоров’я. Він також служить інструментом для отримання декларацій і сертифікатів, пов’язаних із захворюванням Covid-19.
 

ПОЇЗДКИ З МАДЕЙРИ ТА ПОРТУ-САНТУ 

Пасажири повинні знати про обмеження на подорожі та вимоги до в’їзду до країни, до якої вони подорожуватимуть, тому ми рекомендуємо, щоб мандрівники підтверджували інформацію разом з офіційними державними установами, щоб переконатися, що вони зможуть дістатися до місця призначення. 

Щоб ознайомитися з правилами, що застосовуються до пункту призначення, а саме у випадку пасажирів, які прибувають з країн-членів ЄС (та Шенгенської зони), радимо вам звернутися до офіційного веб-сайту Європейської Комісії -  https://reopen.europa.eu /пт 

Ознайомтеся зі списком клінік і аптек в автономному регіоні Мадейра, де  пасажири можуть  записатися на прийом для  проведення експрес-тестів на антиген (TRAg) за власний кошт.


ЗАГАЛЬНІ ЗАХОДИ

Використання маски  є обов’язковим для осіб віком від 6 років для доступу або перебування в місцях, зазначених нижче , відповідно до пункту 2)  Постанови № 647/2022  від  8 липня .
 
• Заклади та послуги охорони здоров'я, включаючи аптеки;
• Засоби громадського пасажирського транспорту, включаючи перевезення пасажирів на таксі або подібних;
• У міжострівних морських перевезеннях пасажирів;
• У підтверджених випадках COVID-19 за будь-яких обставин, коли особа перебуває поза місцем ізоляції, до 10-го дня після появи симптомів або позитивного результату тесту.

Примітка. Авіакомпанії можуть вільно визначати обов’язок або рекомендацію щодо носіння маски.

Тип документа
Относится к стране