Чарівність Качанівки

680
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Ніжин – Качанівка – Київ

Тип туру
Одноденні тури, Тури Україною, Бюджетні тури, Тури вихідного дня, Тури на травневі свята
Дати

Опис туру

Є на світі дивовижні місця, які надихають творців на велике, де легше і краще виходять у авторів поеми, полотна і скульптури. Саме таким місцем в 19 столітті стала садиба Тарновських - Качанівка. Чудова природа, дивовижна енергетика і привітність господарів зробили це місце джерелом натхнення для художників, поетів і музикантів того часу.

Безпрецедентний перелік великих імен, "колекція рідкісних талантів": тут Гоголь вперше читав «Тараса Бульбу», а Михайло Глінка працював над оперою «Руслан і Людмила», тут був написаний і вперше виконаний знаменитий «Марш Чорномора». Качанівці ми зобов'язані чудовими піснями «Гуде вітер вельми в полі» та «Не щебечи, соловейку» на вірші Віктора Забіли. Тарас Шевченко представив в Качанівці рукопис «Гайдамаків» і одну з кращих своїх картин - «Катерину», а Надія Тарновська була тією самою його "дорогою кумасею". У Качанівці Ілля Рєпін створив основні образи для знаменитих "Запорожців, які пишуть листа турецькому султану», а Василь Штернберг написав свої кращі картини. Тут бували Марко Вовчок, Дмитро Яворницький, Пантелеймон Куліш, Михайло Врубель, брати Маковські, Микола Маркевич, Семен Гулак-Артемовський...

Як написав Олександр Ахмет:

"Они здесь были, жили и творили,
Всех перечислить смысла нет, их много.
И все они Качановку любили
Как высший дар ниспосланый им Богом".

Качанівка прекрасна в будь-яку пору року – відчуйте і Ви її чарівність та натхнення!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсії, супровід гіда;
22
Страхування.
У вартість не входить
Обід;
22
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати.

Київ – Ніжин – Качанівка – Київ
День 1
Київ – Ніжин – Качанівка – Київ

08:00 Виїзд з Києва (ст. м. Лісова)

Зупинка в місті Ніжин.

Оглядова екскурсія по місту. Музей "Поштова станція" - єдиний в Україні майже повністю збережений комплекс будівель поштової контори (XVIII ст.), в якому відкрито музей кінної пошти. Експозиція музею розповідає про розвиток кінної пошти з часів Київської Русі і до кінця XIX ст .: як гінці доставляли князівські грамоти, везли донесення козаки Війська Запорізького, про роль українських гетьманів у розвитку пошти України, про те, яким було місто Ніжин в XIX - початку XX ст. на поштових листівках.

13:00 Обід.

14:00 Відвідування історико-культурного національного заповідника "Качанівка". Палацовий ансамбль заснований в 1770-х роках, який на сьогодні є єдиним серед українських садиб, яка збереглася в комплексі:  фрагменти старовинного інтер'єру - каміни, дзеркала на мармурових підставках, кахельні печі.

Але головне ми побачимо безліч свідчень про тих цікавих людей, які бували в Качанівки: поети й письменники, музиканти й композитори, художники, скульптори, історики жили тут, творили свої шедеври, обмінювались ідеями. І всіх їх надихала прекрасна Качанівка.

Далі прогулянка до Качанівського парку. Качанівський парк, виплеканий трьома поколіннями Тарновських, є одним з найбільших пейзажних садів в Україні. Тут збереглися паркові мости, овіяні легендами гірки Кохання і Вірності, "Романтичні" руїни на березі Великого ставу, які є унікальною пам'яткою садово-паркового мистецтва XVIII ст. Парк зачарує Вас своєю неповторною красою!

17:00 Переїзд до Києва

20:00 Ориєнтовний час повернення до Києва.

Заказ тура