980
₴UAH
1 днів

Київ – Ніжин – Качанівка – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

"Немає сенсу перераховувати всіх митців, які бували в Качанівці, і всі твори, на які їх надихнув цей чудовий куточок України."

Ми вистоїмо. Ми переможемо. Ми все відродимо. Адже це наша країна, і вона - прекрасна! Щоб пересвідчитись в цьому, сповнитись любов'ю до рідної землі, відвідайте разом із нами один з чарівних куточків України.

Є на світі дивовижні місця, які надихають творців на велике, де легше і краще виходять у авторів поеми, полотна і скульптури. Саме таким місцем в 19 столітті стала садиба Тарновських - Качанівка. Чудова природа, дивовижна енергетика і привітність господарів зробили це місце джерелом натхнення для художників, поетів і музикантів того часу.

Безпрецедентний перелік великих імен, "колекція рідкісних талантів": тут Гоголь вперше читав «Тараса Бульбу», а Михайло Глінка працював над оперою «Руслан і Людмила», тут був написаний і вперше виконаний знаменитий «Марш Чорномора». Качанівці ми зобов'язані чудовими піснями «Гуде вітер вельми в полі» та «Не щебечи, соловейку» на вірші Віктора Забіли. Тарас Шевченко представив в Качанівці рукопис «Гайдамаків» і одну з кращих своїх картин - «Катерину», а Надія Тарновська була тією самою його "дорогою кумасею". У Качанівці Ілля Рєпін створив основні образи для знаменитих "Запорожців, які пишуть листа турецькому султану», а Василь Штернберг написав свої кращі картини. Тут бували Марко Вовчок, Дмитро Яворницький, Пантелеймон Куліш, Михайло Врубель, брати Маковські, Микола Маркевич, Семен Гулак-Артемовський...

Качанівка прекрасна в будь-яку пору року – відчуйте й ви її чарівність та натхнення!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсії, супровід гіда;
22
Страхування.
У вартість не входить
Обід;
22
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати.

Київ – Ніжин – Качанівка – Київ
День 1
Київ – Ніжин – Качанівка – Київ

08:00 Виїзд з Києва (ст. м. Лісова)

Зупинка в місті Ніжин.

Оглядова екскурсія по місту. Музей "Поштова станція" - єдиний в Україні майже повністю збережений комплекс будівель поштової контори (XVIII ст.), в якому відкрито музей кінної пошти. Експозиція музею розповідає про розвиток кінної пошти з часів Київської Русі і до кінця XIX ст .: як гінці доставляли князівські грамоти, везли донесення козаки Війська Запорізького, про роль українських гетьманів у розвитку пошти України, про те, яким було місто Ніжин в XIX - початку XX ст. на поштових листівках.

13:00 Обід.

14:00 Відвідування історико-культурного національного заповідника "Качанівка". Палацовий ансамбль заснований в 1770-х роках, який на сьогодні є єдиним серед українських садиб, яка збереглася в комплексі:  фрагменти старовинного інтер'єру - каміни, дзеркала на мармурових підставках, кахельні печі.

Але головне ми побачимо безліч свідчень про тих цікавих людей, які бували в Качанівки: поети й письменники, музиканти й композитори, художники, скульптори, історики жили тут, творили свої шедеври, обмінювались ідеями. І всіх їх надихала прекрасна Качанівка.

Далі прогулянка до Качанівського парку. Качанівський парк, виплеканий трьома поколіннями Тарновських, є одним з найбільших пейзажних садів в Україні. Тут збереглися паркові мости, овіяні легендами гірки Кохання і Вірності, "Романтичні" руїни на березі Великого ставу, які є унікальною пам'яткою садово-паркового мистецтва XVIII ст. Парк зачарує Вас своєю неповторною красою!

17:00 Переїзд до Києва

20:00 Ориєнтовний час повернення до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39, (050) 391-82-77
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: natalia.a@feeria.ua