"Чао, Белла"

22 920 грн
699
€EUR
5 днів
Маршрут

Київ – Мілан – Генуя – Портофіно – Піза – Болонья – *Равенна – Феррара – Падуя – Мілан – Київ

Тип туру
Найвигідніша Європа, Авіатури
Дати

Опис туру

Найстарші міста мистецтв і неймовірно прекрасні скелясті затоки з прозорою водою, затишні середньовічні університетські центри та елегантні курорти, що ненав'язливо приховують свою фешенебельність, дорогоцінні скарби ЮНЕСКО і вишукано проста середземноморська кухня, прославлені на весь світ пам'ятки архітектури і затишні кам'яні дворики, оповиті зеленню... Вона надихає, дивує, тішить і підкорює. Чао, Белла Італіє!

Про Італію можна говорити нескінченно. Вона прекрасна завжди, в усіх своїх проявах. Її неможливо побачити всю і ніколи не вдасться вивчити до кінця. Італію можна просто любити. Тому що, потрапивши сюди хоча б раз, назавжди залишаєш своє серце і душу в цій прекрасній країні.

Привіт, красуне! Феєрія запрошує всіх у мандрівку прекрасними куточками нетуристичної Італії – у подорож, створену з любов'ю.

У вартість входить
Авіапереліт Київ–Мілан–Київ;
4 ночі в готелях зі сніданками;
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда.
22
У вартість не входить
Страхування;
Вхідні квитки в музеї, додаткові екскурсії;
Віза за потреби;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Податок на проживання в курортних містах.

Київ – Мілан – Генуя – Портофіно – Піза – Болонья – *Равенна – Феррара – Падуя – Мілан – Київ
День 1
Київ - Мілан - Генуя

Прибуття літаком в аеропорт Мальпенса (за розкладом). Переїзд до Генуї.

Оглядова екскурсія містом з оглядом палацу Сан Джорджо (XIII-XVI століття) – найпершого в світі банку; палацу Дожів (XIII-XVI століття); площі де Феррарі з граціозними фонтанами; кафедрального собору Сан Лоренцо (XII-XIV століття) з каплицею Іоанна Хрестителя, де зберігаються мощі святого. Скарбниця, відома своїми реліквіями – чаша Святого Грааля, а також страва, на якій лежала голова Іоанна Хрестителя, Влас Діви Марії, шип від тернового вінця Христа і візантійські ювелірні вироби. Найкрасивіша єзуїтська церква Св. Амвросія і Андрія (XIII століття) з вівтарними розписами геніального Рубенса; середньовічні ворота Порта Сопрана (XII століття), які є символом міста; дім, у якому, за переказами, народився і виріс Колумб; вулиця Гарібальді (колишня Золота) – найкрасивіша вулиця Генуї.

Вільний час. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2
Портофіно - Піза - Болонья

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Відвідування Портофіно – фешенебельного курортного містечка на Лігурійському узбережжі. Трансфер на катері (вартість – близько 10 євро) однією з кращих природних гаваней Лігурії, куди заходять яхти найбагатших людей планети. Тут усе найкраще і найдорожче: готелі, одяг, взуття, ювелірні вироби, вино, їжа...

Прогулянка мальовничим містечком. Вільний час.

Переїзд у Пізу. Пішохідна екскурсія по місту з оглядом Поля Чудес – феєричного середньовічного архітектурного ансамблю із всесвітньо відомою «падаючою» Пізанською вежею, баптистерієм, кафедральним собором і монументальним кладовищем Кампо Санто; площі Лицарів; церкви Святого Франциска; палаців знаті на річці Арно; церкви Санта Марія делла Спіна.

Вільний час. Переїзд у район Болоньї.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 3
Болонья (Равенна)

Сніданок.

Пішохідна екскурсія по Болоньї з оглядом основних визначних пам'яток: кафедрального собору Сан П'єтро, чудової площі Маджоре з фонтаном «Нептун», палацом короля Енцо і палацом Подеста, грандіозної базиліки Сан Петроніо, неймовірно красивого палацу Архігімназії – першого в Європі університету; знаменитих падаючих веж – Азінеллі і Гарізенди.

Вільний час.

Для охочих – додаткова поїздка в Равенну, чудову «столицю мозаїки», серед вузьких вулиць якої «загубилося» вісім об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (вартість – 40 євро).

Пішохідна екскурсія по місту з оглядом унікальних пам'яток ранньохристиянської і візантійської архітектури, а також творів монументального мистецтва, у тому числі розкішної церкви Сант-Аполлінаре-Нуово, знаменитого району Данте, ненонійського баптистерія з чудовою мозаїкою Хрещення Христового, Народної площі, мавзолею римської імператриці Галли Плацидії, базиліки Сан Вітале.

Повернення в готель. Ночівля.

День 4
Феррара - Падуя

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Феррару. Пішохідна екскурсія по місту з оглядом помпезної площі Савонароли, старовинного замку герцогів д'Есте, кафедрального собору, вулиці Склепінь, палацу Раю та Алмазного палацу.

Вільний час.

Переїзд до Падуї. Пішохідна екскурсія по місту з оглядом мальовничої площі Прато делла Валле, найбільшої в Європі; чудової базиліки «Святого», місця поклоніння Святому Антонію; гробниці Антенора – легендарного засновника міста; палацу Ка Доро (Золотого палацу); університету Падуї, заснованого в 1222 році; кафе «Педрокки» («кафе без дверей»), яке стало улюбленим місцем падуанської богеми; площі Фруктів та площі Панів; Венеціанської годинникової вежі з 11 знаками зодіаку XIV століття; площі Капітаніато – колишньої резиденції падуанських князів; церкви Святого Миколая; театру Верді.

Вільний час. Для охочих – відвідування легендарної капели Скровеньї з дивовижними настінними розписами Джотто (вартість вхідного квитка – 15 євро).

Переїзд у район Верони. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 5
Мілан - Київ

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Трансфер в аеропорт Мілана – Мальпенса. Виліт до Києва за розкладом.

Заказ тура