22 263 грн
699
€EUR
5 днів

Опис туру

Найстарші міста мистецтв і неймовірно прекрасні скелясті затоки з прозорою водою, затишні середньовічні університетські центри та елегантні курорти, що ненав'язливо приховують свою фешенебельність, дорогоцінні скарби ЮНЕСКО і вишукано проста середземноморська кухня, прославлені на весь світ пам'ятки архітектури і затишні кам'яні дворики, оповиті зеленню... Вона надихає, дивує, тішить і підкорює. Чао, Белла Італіє!

Про Італію можна говорити нескінченно. Вона прекрасна завжди, в усіх своїх проявах. Її неможливо побачити всю і ніколи не вдасться вивчити до кінця. Італію можна просто любити. Тому що, потрапивши сюди хоча б раз, назавжди залишаєш своє серце і душу в цій прекрасній країні.

Привіт, красуне! Феєрія запрошує всіх у мандрівку прекрасними куточками нетуристичної Італії – у подорож, створену з любов'ю.

У вартість входить
Авіапереліт Київ–Мілан–Київ;
4 ночі в готелях зі сніданками;
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда.
22
У вартість не входить
Страхування;
Вхідні квитки в музеї, додаткові екскурсії;
Віза за потреби;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Податок на проживання в курортних містах.

Київ – Мілан – Генуя – Портофіно – Піза – Болонья – *Равенна – Феррара – Падуя – Мілан – Київ
День 1
Київ - Мілан - Генуя

Прибуття літаком в аеропорт Мальпенса (за розкладом). Переїзд до Генуї.

Оглядова екскурсія містом з оглядом палацу Сан Джорджо (XIII-XVI століття) – найпершого в світі банку; палацу Дожів (XIII-XVI століття); площі де Феррарі з граціозними фонтанами; кафедрального собору Сан Лоренцо (XII-XIV століття) з каплицею Іоанна Хрестителя, де зберігаються мощі святого. Скарбниця, відома своїми реліквіями – чаша Святого Грааля, а також страва, на якій лежала голова Іоанна Хрестителя, Влас Діви Марії, шип від тернового вінця Христа і візантійські ювелірні вироби. Найкрасивіша єзуїтська церква Св. Амвросія і Андрія (XIII століття) з вівтарними розписами геніального Рубенса; середньовічні ворота Порта Сопрана (XII століття), які є символом міста; дім, у якому, за переказами, народився і виріс Колумб; вулиця Гарібальді (колишня Золота) – найкрасивіша вулиця Генуї.

Вільний час. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2
Портофіно - Піза - Болонья

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Відвідування Портофіно – фешенебельного курортного містечка на Лігурійському узбережжі. Трансфер на катері (вартість – близько 10 євро) однією з кращих природних гаваней Лігурії, куди заходять яхти найбагатших людей планети. Тут усе найкраще і найдорожче: готелі, одяг, взуття, ювелірні вироби, вино, їжа...

Прогулянка мальовничим містечком. Вільний час.

Переїзд у Пізу. Пішохідна екскурсія по місту з оглядом Поля Чудес – феєричного середньовічного архітектурного ансамблю із всесвітньо відомою «падаючою» Пізанською вежею, баптистерієм, кафедральним собором і монументальним кладовищем Кампо Санто; площі Лицарів; церкви Святого Франциска; палаців знаті на річці Арно; церкви Санта Марія делла Спіна.

Вільний час. Переїзд у район Болоньї.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 3
Болонья (Равенна)

Сніданок.

Пішохідна екскурсія по Болоньї з оглядом основних визначних пам'яток: кафедрального собору Сан П'єтро, чудової площі Маджоре з фонтаном «Нептун», палацом короля Енцо і палацом Подеста, грандіозної базиліки Сан Петроніо, неймовірно красивого палацу Архігімназії – першого в Європі університету; знаменитих падаючих веж – Азінеллі і Гарізенди.

Вільний час.

Для охочих – додаткова поїздка в Равенну, чудову «столицю мозаїки», серед вузьких вулиць якої «загубилося» вісім об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (вартість – 40 євро).

Пішохідна екскурсія по місту з оглядом унікальних пам'яток ранньохристиянської і візантійської архітектури, а також творів монументального мистецтва, у тому числі розкішної церкви Сант-Аполлінаре-Нуово, знаменитого району Данте, ненонійського баптистерія з чудовою мозаїкою Хрещення Христового, Народної площі, мавзолею римської імператриці Галли Плацидії, базиліки Сан Вітале.

Повернення в готель. Ночівля.

День 4
Феррара - Падуя

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Феррару. Пішохідна екскурсія по місту з оглядом помпезної площі Савонароли, старовинного замку герцогів д'Есте, кафедрального собору, вулиці Склепінь, палацу Раю та Алмазного палацу.

Вільний час.

Переїзд до Падуї. Пішохідна екскурсія по місту з оглядом мальовничої площі Прато делла Валле, найбільшої в Європі; чудової базиліки «Святого», місця поклоніння Святому Антонію; гробниці Антенора – легендарного засновника міста; палацу Ка Доро (Золотого палацу); університету Падуї, заснованого в 1222 році; кафе «Педрокки» («кафе без дверей»), яке стало улюбленим місцем падуанської богеми; площі Фруктів та площі Панів; Венеціанської годинникової вежі з 11 знаками зодіаку XIV століття; площі Капітаніато – колишньої резиденції падуанських князів; церкви Святого Миколая; театру Верді.

Вільний час. Для охочих – відвідування легендарної капели Скровеньї з дивовижними настінними розписами Джотто (вартість вхідного квитка – 15 євро).

Переїзд у район Верони. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 5
Мілан - Київ

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Трансфер в аеропорт Мілана – Мальпенса. Виліт до Києва за розкладом.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Олена Коцеруба
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 124
  • e-mail: alena.k@feeria.ua