Класична Італія

26 199 грн
799
€EUR
8 днів
Маршрут

Київ - Мілан - Флоренція - Рим - Ватикан - Неаполь - Помпеї - Сан-Марино - Венеція - Верона - Мілан - Київ

Тип туру
Найвигідніша Європа, Авіатури
Дати

Опис туру

Запрошуємо Вас поринути в казку Італії разом з Феєрією!

Під час подорожі Ви познайомитеся з Італією, з її історією, видатними місцями, пам'ятниками культури. Відпочинок в Італії - це подорож найкрасивішими містами світу. Дивовижна атмосфера старих міст, легендарні вузькі вулички, затишні кафе та стародавні легенди. На Вас чекають оглядові екскурсії Римом, Флоренцією, Венецією, Неаполем, Вероною та іншими величними містами. Екскурсії допоможуть Вам краще зрозуміти культуру цієї унікальної країни.

Під час подорожі Ви також зможете продегустувати неповторну італійську кухню і купити сувеніри.

Акційні ціни:
13.03.2021 - 699 євро
03.04.2021 - 699 євро
01.05.2021 - 699 євро
* за умови 100% оплати

У вартість входить
Авіапереліт Київ-Мілан-Київ;
7 ночей у готелях зі сніданками;
22
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Екскурсії, зазначені в маршруті;
Супровід гіда.
22
У вартість не входить
Страхування;
22
Вхідні квитки в музеї, додаткові екскурсії;
Віза за потреби:
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Податок на проживання в курортних містах.
22

Київ - Мілан - Флоренція - Рим - Ватикан - Неаполь - Помпеї - Сан-Марино - Венеція - Верона - Мілан - Київ
День 1
Київ - Мілан

Виліт з Києва в Мілан о 10:40.

Прибуття в Мілан о 12:40 за місцевим часом. Збір групи в аеропорту Мілана.

Мілан - це друге за величиною місто Італії, яке вважається однією зі столиць моди. В цьому стародавньому населеному пункті можна побачити багато архітектурних пам'яток, витворів мистецтва та величезну кількість затишних кафе. Ви побачите Кафедральний собор Санта-Марія-Нашенте, а також такі дивовижні споруди, як: замок Сфорцеско, театр Ла Скала, Тріумфальну арку та інші визначні пам'ятки.

Кафедральний собор Санта-Марія-Нашенте - всесвітньо відома, п'ята за величиною церква в світі. Вона розташована в центрі Мілана та є його символом. Це пізньоготична будівля, яку прикрашають безліч шпилів і скульптур, мармурових гострокінцевих башточок і колон, з'єднаних великою кількістю опор. Будівництво почалося 1386 року, але повністю закінчити собор вдалося лише 1965 року.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 2
Мілан - Флоренція

Сніданок. Переїзд у Флоренцію.

Флоренція - місто-музей, яке цілком справедливо називають батьківщиною епохи Відродження. Тут жили та творили Петрарка, Боккачо, Данте, Макіавеллі, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Боттічеллі, Донателло, Рафаель та інші генії світового мистецтва. У місті практично на кожному кроці можна побачити витвори мистецтва та архітектури, старовинні реліквії або артефакти.

Ніч у готелі.

День 3
Флоренція - Рим

Сніданок. Переїзд у Рим.

Оглядова екскурсія Римом, яка дозволить насолодитись головними архітектурними пам'ятниками, які відображають різні епохи та стилі багатовікової історії міста: Колізей, римські Форуми, Пантеон, центральну вулицю дель Корсо, фонтан ді Треві, площу Венеції, Капітолійський пагорб та багато інших визначних пам'яток.

Колізей – найграндіозніша споруда, яка збереглася до наших часів, як символ величі та могутності Стародавнього Риму. Протягом століть Колізей грав роль головної арени Римської імперії. Тут відзначалися свята та проводилися знамениті бої гладіаторів.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 4
Рим - Ватикан

Сніданок. Вільний час.

Екскурсія в музеї Ватикану з гідом (50 євро). Пересування по Риму міським транспортом.

Музеї Ватикану - комплекс музеїв, розташованих на території держави Ватикан. Їх колекції створені римськими папами та зберігають художні роботи класичних майстрів, включаючи твори епохи Відродження.

Ніч у готелі.

День 5
Рим (Неаполь - Помпеї)

Сніданок. Вільний день у Римі.

Для бажаючих додаткова екскурсія - Неаполь + Помпеї (60 євро + 12 євро вхідний квиток в Помпеї). Екскурсія можлива за наявності 17 осіб.

День 6
Рим - Сан-Марино - Венеція

Сніданок. Переїзд у Сан-Марино.

Сан-Марино - одна з найменших країн світу та найстаріша держава Європи, яка з усіх боків оточена територією Італії. Назва походить від імені християнського святого, який за легендою заснував державу.

Ніч у готелі поблизу Венеції.

День 7
Венеція - Верона

Сніданок. Трансфер до Венеції - "Міста на воді" (25 євро).

Оглядова екскурсія містом із гідом. 

Вільний час.

Переїзд до Верони. Прогулянка містом.

Верону можна сміливо називати містом кохання та романтики. У цьому, звісно ж, є заслуга Шекспіра, який поселив тут Ромео і Джульєтту, однак романтики з'їжджаються сюди не тільки для того, щоб своїми очима побачити, де розвивалася відома всьому світу історія кохання, а й щоб побачити дивовижні пейзажі та архітектуру.

Під час прогулянки Ви побуваєте в замку-фортеці лютих середньовічних правителів Скаліджерів, заглянете в дворик Джульєтти, побачите фамільні готичні склепи і, звісно ж, побуваєте в знаменитій Арена ді Верона, де за часів Римської імперії проходили гладіаторські бої, а нині відбуваються чудові оперні спектаклі.

Ніч у Вероні.

День 8
Верона - Мілан

Сніданок. Переїзд в Мілан.

Виліт в Київ а/к МАУ о 13:40. Прибуття до Києва о 17:20.

Акційні ціни:
02.05.20 - 699 євро
03.10.20 - 699 євро
24.10.20 - 699 євро
* за умови 100% оплати.

Заказ тура