Режим тимчасового в’їзду до Італії

Дозволено

Відповідно до наказу МОЗ Італійської Республіки від 22 жовтня ц.р. щодо норм перетину кордону з Італією, у зв’язку із пандемією «Covid-19», Україну віднесено до переліку країн категорії D, що передбачає надання можливості відвідувати територію Італійської Республіки з будь-якою метою, в тому числі – туризму.

Бажаючим відвідати Італію слід врахувати такі основні вимоги.

В’їзд без необхідності проходження 5-денної самоізоляції передбачає наявність таких обов’язкових документів:

  • заповнена до прибуття он-лайн форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/;
  • наявність довідки (сертифікату) про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19, який має бути зроблений, не більше ніж за 72 години до приїзду;
  • наявність відповідного «зеленого» сертифікату (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca).

У разі відсутності сертифікату про вакцинацію, громадяни можуть в’їхати до Італії, але вони повинні: надати довідку про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19 (зроблений, не більше ніж за 72 години до приїзду); самоізолюватися протягом п’яти (5) днів за адресою, вказаною при заповненні Passenger Locator Form, при цьому активуючи місцеві процедури нагляду за здоров’ям (повідомивши про це місцеві органи охорони здоров’я); пройти повторний тест після завершення терміну самоізоляції для підтвердження негативного результату.

В’їзд неповнолітніх

  • Діти, яким не виповнилося шість (6) років, завжди звільняються від вимоги молекулярного або антигенного тесту, але все одно повинні самоізолюватися, за наявності такої необхідності.
  • Для дітей з 6 до 17 років (не виповнилося 18 років) – обов’язкова вимога надання негативного результату молекулярного або антигенного тестування на Covid-19. Не підлягають самоізоляції, якщо у супроводжуючих батьків наявні сертифікати вакцинації. За відсутності тесту, неповнолітній підлягає самоізоляції.
Тип документа
Относится к стране