Східна казка. Груповий екскурсійний тур

39 548 грн
985
$USD
8 днів
Маршрут

Амман - Джераш - Ажлун - Умм Кайс - Бетані - Мертве море - гора Небо - Мадаба - Ель-Карак - Петра - Ваді Рам - Акаба - Амман

Країни:
Тип туру
Авіатури, Екзотика, Відпочинок на морі, Лікувальні тури, Весняні мандри

Можливе продовження відпочинку на Червоному морі
Ціни дійсні від 2-х осіб

Діамант Близького Сходу, серце пустелі, країна, де зібрані унікальні пам'ятки та всесвітньо відомі історичні, релігійні та культурні скарби - відкрийте Йорданію разом з Феєрією!

В історії Йорданії відбилася історія усього людства: тут тісно переплетені міфи, культури та вірування давніх римлян, юдеїв, християн і оттоманів, а в суворій пустелі бедуїни досі зберігають традиції, які сягають корінням в глибину тисячоліть. Здається, будь-яка пам'ятка Йорданії готова розповісти вам про неймовірною давнину цих місць. Пустельні пейзажі, оази і заповідники зачарують любителів природи. Прозорі теплі води Червоного моря з багатим підводним світом, яскравими коралами та цікавою фауною гарантують неперевершений сноркелінг, а лікувальні властивості Мертвого моря стануть справжньою панацеєю для кожного.

Гора Небо, гарячі термальні джерела та гарячі водоспади Маін, стародавні міста, вражаючі каньйони, колоритні східні базари, археологічні музеї, незабутні зоряні ночі в пустелі Ваді Рам та неймовірно прекрасна рожева Петра - це буде незабутня мандрівка!

У вартість входить
7 ночей у готелях вибраної категорії 3-4*;
Харчування НВ (сніданки+вечері);
Трансфери за маршрутом;
22
Супровід в а/п, безкоштовна віза до Йорданії.
22
У вартість не входить
Авіапереліт до/з Аммана;
Вхідні квитки на всі тур.об'єкти;
22
Медстраховка;
Чайові, особисті витрати.
Амман - Джераш - Ажлун - Умм Кайс - Бетані - Мертве море - гора Небо - Мадаба - Ель-Карак - Петра - Ваді Рам - Акаба - Амман
День 1
Ваше місто - Амман

Приліт в Амман.

Зустріч в аеропорту Аммана представником компанії. Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, трансфер до готелю в Аммані (оплачується додатково).

Поселення в готель. Ночівля.

Увага! Забороняється проносити в готелі Йорданії (особливо на Мертвому морі) будь-яку їжу і напої!

День 2
Джераш - Ажлун - Умм Кайс

Сніданок у готелі.

Екскурсія в греко-римське місто Джераш, Ажлун, Умм Кайс (давніше Гадара).

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Далі виїзд на екскурсію в Умм-Кайс.

Умм-Кайс був одним із міст Десятимістя, як Амман і Джераш. Умм-Кайс побудований з чорного базальту, на вершині пагорба з краєвидом на озеро Кінерет. Тут можна відвідати театр, церкву з галереєю, чорні саркофаги і підземний мавзолей.

Головною визначною пам'яткою Умм-Кайса є руїни римського міста з його Західним театром, вулицею Колон, мавзолеєм і банями.

Музей в Умм-Кайсі розташований у будівлі епохи оттоманського панування. Вашій увазі пропонується багата колекція творів античних майстрів, включаючи скульптури і чудові мозаїки того часу.

Повернення в готель в Аммані. Вечеря. Ночівля

День 3
Амман - Бетані – Мертве море - Амман

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія Амманом: Цитадель, Археологічний йорданський музей. Римський амфітеатр, який був зведений у 150 році до нашої ери. Він розрахований більш ніж на 6 тисяч місць. Поруч з амфітеатром розташований фольклорний музей.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Поїздка на річку Йордан (Бетані).

Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.

Рекомендуємо жінкам взяти з дому довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан, чоловікам – футболку і шорти. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 10-15 доларів.

Трансфер на Мертве море для відпочинку.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.

Увечері повернення в готель в Аммані. Вечеря. Ночівля

День 4
Амман – гора Небо – Мадаба – Ель-Карак – Петра

Сніданок у готелі, виселення.

Виїзд на екскурсію на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба.

На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Далі огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Поїздка царською дорогою та відвідування замку хрестоносців Карак у місті Ель-Карак.

Переїзд в Петру.

Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

День 5
Петра

Сніданок.

Екскурсія в Петрі, древнє місто набатійців (тривалість близько 4-4,5 годин).

Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Вечеря, ночівля в Петрі.

День 6
Петра – Ваді Рам

Сніданок у готелі, виселення.

Виїзд в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг.

Екскурсія по пустелі. Джип-тур тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. На джип-тур допускаються діти від 5 років.

За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.

Ваді Рам є однією з головних визначних пам'яток Йорданії. На території пустелі Ваді Рам містяться залишки руїн стародавнього храму Набатейців, що ніяк не порушує спокій і красу пустелі, а навпаки підкреслює її і є зразком архітектурного стилю народу, що панував у цих краях багато століть тому.

Також на просторах Ваді Рам під ретельною охороною перебувають території для розведення антилоп бейза, за якими стежать члени Королівського Товариства Охорони Природи. Кошти на утримання антилоп беруться з добровільних пожертвувань, з казни держави, від екологів, які приїжджають сюди, від продажу сувенірів і товарів на території заповідника.

Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Ночівля в бедуїнському кемпінгу.

День 7
Акаба (Червоне море)

Сніданок.

Трансфер в Акабу. Розміщення в готелі Акаби.

Вільний день для відпочинку на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Вечеря, ночівля в готелі в Акабі.

День 8
Акаба – Амман – Виліт додому

Сніданок у готелі. 

Виїзд в аеропорт Аммана для вильоту додому.

Ціни дійсні від 2-х осіб. Якщо на певну дату вже є група - можливе бронювання однієї людини.
Уточнюйте це питання у менеджера напрямку — Оксани Міщенко ([email protected])

Ціна  для групового туру (особа):                                  

Готелі

ДАТИ

1/2 DBL HB

SINGL HB

3*

19/04/2024
17/05/2024

$985

$1285

4*

19/04/2024
17/05/2024

$1099

$1459

Ціни дійсні на будь-які польотні дані на зазначені дати (оскільки не включений груповий трансфер на приліт та виліт).

Трансфер а/п-готель-а/п:

Аеропорт Аммана - готель Аммана = 70 дол. машина
Готель Акаби - аеропорт Аммана = 185 дол. машина
Готель Акаби - аеропорт Акаби = 68 дол. машина

Готелі в турі (можуть бути замінені на рівнозначні):

Готелі

Амман (3 н.)

Петра (2 н.)

Ваді Рам (1 н.)

Акаба (1 н.)

3*

Al Fanar

Al Anbat

Hassan Zawadeh

Al Qidra

4*

Mena Tyche

Sella

Hassan Zawadeh

City Tower

Можливе продовження відпочинку на Червоному морі.

Додаткова інформація

Екскурсії, що входять у вартість:

  • Джип-сафарі у Ваді Рамі на 2 години;
  • ЕКСКУРСІЇЇ: Джераш, Ажлун, Умм Кайс, Бетані, Амман, Гора Небо, Мадаба, Керак, Петра, Ваді Рам.

Доплата за індивідуальний трансфер а/п-готель-а/п:

Аеропорт Аммана - готель Аммана = 70 дол. машина
Готель Акаби - аеропорт Аммана = 185 дол. машина
Готель Акаби - аеропорт Акаби = 68 дол. машина

Заказ тура