29 534 грн
1120
$USD
8 днів

КиївАмманДжераш – Умм Кайс – гора Небо – Мадаба – Бетані – АкабаВаді РамПетра – Мертве море – АмманКиїв
Виліт щосереди

Країни:
Дати

Опис туру

Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЙОРДАНІЯ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ(прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

Феєрія запрошує Вас у незабутню подорож Йорданією!

Під час туру ви побачите головні визначні пам'ятки цієї легендарної країни: гору Небо – згідно з легендою, тут похований сам Мойсей; відвідаєте пустелю Ваді Рам, ще її називають Місячна долина через унікальний ландшафт; легендарний храм Петра, вирубаний у скелі. А також побуваєте на місці хрещення Ісуса Христа, де зможете взяти участь в обряді очищення на річці Йордан.

У цій подорожі у Вас буде можливість відпочити на берегах двох унікальних морів – Мертвого і Червоного. На Вас чекають захоплюючі екскурсії, приємний відпочинок та незабутні враження. Харчування (сніданки і вечері) – по всьому маршруту!

На Вас чекає святкування Нового Року 2022 в пустелі Ваді Рам з Гала Вечерею і новорічною програмою! Це все у вартості туру!

Вартість туру на дату 30.12.21 - 1300 дол. за особу.

Розшукуємо жіноче підселення!

*Вартість туру для дітей  6-11,99 років з двома дорослими в номері - 960 дол/ос

У вартість входить
Проживання в готелях 3-4*;
22
Харчування (НВ);
22
Подарунок - лише на тур 21.03-28.03;
22
Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери;
22
Медичне страхування.
У вартість не входить
Чайові гідам/водіям;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
ПЛР тест на Covid англійською мовою;
22
Тест на Covid в аеропорту Амман;
22
Доплата за страховку Ковід ALL INCLUSUVE.
22

Київ – Амман – Джераш – Умм Кайс – гора Небо – Мадаба – Бетані – Акаба – Ваді Рам – Петра – Мертве море – Амман – Київ
Виліт щосереди
День 1
Київ – Амман

ВАЖЛИВО! З 17.04.2021 змінюється розклад рейсів а/к "Bravo" у напрямку Київ-Амман-Київ - по суботах замість середи. Зверніть увагу на нові дати виїздів по турах в Йорданію:

Вся Йорданія міні - 24.04, 01.05 (гарантований тур), 08.05
Вся Йорданія з відпочинком на Мертвому та Червоному морях 15 днів - 24.04, 01.05 (гарантований тур), 08.05
Велична Йорданія - 24.04, 08.05

Приліт в Амман. Тансфер у готель.

Польотна програма:
7В 781 Kiev(KВР) Amman(AММ) 14:45 18:30
7B 782 Amman(AММ) Kiev(KВР) 20:00 01:30

Зустріч і супровід в аеропорту Аммана представником компанії (зустріч із табличкою). Допомога представника в оформленні візи.

Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу в готель Аммана.

Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

Увага! Забороняється проносити в готелі Йорданії (особливо на Мертвому морі) будь-яку їжу і напої!

День 2
Амман

Сніданок у готелі. Екскурсія по Амману.

В Аммані Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивіовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей, амфітеатр.

Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Відвідини східного базару в Аммані.

Відвідини королівського музею автомобілів короля Хусейна.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 3
Амман - Джераш – Умм-Кайс

Сніданок у готелі.

Зустріч групи в лобі готелю з гідом і виїзд на екскурсію в Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Далі виїзд на екскурсію в Умм-Кайс.

Умм-Кайс був одним із міст Десятимістя, як Амман і Джераш. Умм-Кайс побудований з чорного базальту, на вершині пагорба з краєвидом на озеро Кінерет. Тут можна відвідати театр, церкву з галереєю, чорні саркофаги і підземний мавзолей.

Головною визначною пам'яткою Умм-Кайса є руїни римського міста з його Західним театром, вулицею Колон, мавзолеєм і банями.

Музей в Умм-Кайсі розташований у будівлі епохи оттоманського панування. Вашій увазі пропонується багата колекція творів античних майстрів, включаючи скульптури і чудові мозаїки того часу.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

День 4
Амман – гора Небо – Мадаба – Бетані – Акаба (Червоне море)

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба.

На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Далі огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Після закінчення огляду Мадаби – поїздка на річку Йордан (Бетані).

Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.

Рекомендуємо жінкам взяти з дому довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан, чоловікам – футболку і шорти. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 10-15 доларів.

Виїзд в Акабу на Червоне Море (курорт Тала Бей).

Поселення в готелі 4*. Вечеря в готелі. Ночівля.

День 5
Акаба

Сніданок і вечеря у готелі.

Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Ночівля.

День 6
Акаба – Ваді Рам

Сніданок у готелі. Вільний час .

Виїзд в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг.

Екскурсія по пустелі на закаті сонця. Джип-тур тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. На джип-тур допускаються діти від 5 років.

За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.

Ваді Рам є однією з головних визначних пам'яток Йорданії. На території пустелі Ваді Рам містяться залишки руїн стародавнього храму Набатейців, що ніяк не порушує спокій і красу пустелі, а навпаки підкреслює її і є зразком архітектурного стилю народу, що панував у цих краях багато століть тому.

Також на просторах Ваді Рам під ретельною охороною перебувають території для розведення антилоп бейза, за якими стежать члени Королівського Товариства Охорони Природи. Кошти на утримання антилоп беруться з добровільних пожертвувань, з казни держави, від екологів, які приїжджають сюди, від продажу сувенірів і товарів на території заповідника.

Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Ночівля в кемпінгу.

День 7
Ваді Рам – Петра – Мертве море

Сніданок у кемпінгу. Переїзд у Петру.

Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Переїзд  на Мертве море, поселення в готель 4*. Вечеря в готелі.

Ночівля.

День 8
Мертве море – Амман – Київ

Сніданок у готелі. Звільнення номерів до 12:00.

Виїзд в аеропорт Аммана для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва BAY 782 19:30-23:10. Прибуття до Києва (Бориспіль).

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Ирина Житинская, дата: 05.04.2021

Мечты сбываются! Древнейшее загадочное арабское государство Ближнего Востока – Иордания давно меня «гипнотизировало» . Правда свидание с первого раза не получилось, т.к. поездка с марта 2020г. из-за пандемии перенеслась на март 2021г., НО! Все же состоялась! Ура!!! Ехала напичканная ожиданиями необыкновенностей, почерпнутых из Интернета и, в то же время, боязнью разочароваться реальностью. Если процитировать только маленький кусочек о Мертвом море: "В книге Бытия он назван «садом Господним», это дает основания полагать, что именно здесь находился Эдем. Здесь, на Святой земле, Бог впервые говорил с человеком, передал Моисею 10 заповедей. Здесь был крещен Иисус. В древности сюда стремились цари, императоры, пророки и паломники", то ради одного этого стоит ехать. А одно из мировых чудес - Петра!!! Не говоря уже обо всем остальном, предусмотренном программой тура. Прошла почти неделя после возвращения, а "кадры" увиденного не отпускают. Бессмысленно писать восторженные слова. Просто ЭТО НАДО ВИДЕТЬ!!! Можно только добавить, что несмотря на жесткий карантин и комендантский час, мы увидели все, что было запланировано. Отдельно хочется сказать о иорданском гиде Самере. Это профессионал с обширными знаниями, прекрасный рассказчик, с хорошим чувством юмора (что немаловажно). Доброжелательно учитывал все наши пожелания и "примхи". Благодарили его все от души при расставании. "Феерия", спасибо за продуманную насыщенную программу и прекрасно организованный тур!

Надіслав: Володимир, дата: 08.04.2021

Ми хотіли побачити Петру ну і ще трішки. Тому були надзвичайно вражені ще й іншими місцями: - красою пустелі Ваді Рам, де ми додаткво замовили перебування у Bubble Luxotel. Прозорі куполи у марсіанському пейзажі - неймовірно. Ми відмовилися від запланованого джип сафарі, щоб побути довше у цьому місці. - величчю древнього міста Джераш, похованого під землею на довгі віки. Мабуть, це місце вражає не менше грецьких Афін. - шаленими краєвидами гір і долин, де бачиш весь Близький Схід як на долоні. - біблійними місцями, де історія оживає на очах. - ну і відпочинок на двох морях додає сил і є приємним додатком. А якщо вам пощастить з гідом і вас супроводжуватиме Самер, то дізнаєтесь багато цікавого не лише про історію країни, але й про її культурні особливості та народні традиції. Ми були єдиними туристами на всю Йорданію, подорожі у карантин дають вільний доступ до всіх туристичних принад, без черг і натовпів. Радимо бронювати готелі 5*, порівнюючи з групою у 4* сервіс і розташування готелів у нас було краще. Єдина незручність - зворотній переліт через Бейрут (+2 години до часу польоту), але такий дріб‘язок не вплинув на наше захоплення поїздкою.

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Вартість туру на 1 особу на 7 ночей:

Дорослий 1/2 DBL - 1120 $ / особа

*Вартість туру для дітей  6-11,99 років з двома дорослими в номері - 960 $ / особа

Місто

Готелі

Категорія

Кількість ночей

Харчування

Амман

Al Waleed or Similar or Similar

boutique

03

H/B

Акаба

Marina Plaza Tala Bay or Similar

4

02

H/B

Ваді Рам

Hussein Zawadi Camp or Similar

Camp 3

01

H/B

Мертве море

Grand East Hotel Resort and Spa or Similar

4

01

H/B

Додаткова інформація

Умови в’їзду в Йорданію:
Всім туристам необхідно провести два ПЛР-тести на COVID
. Перший тест
проводиться не раніше ніж за 72 години до в’їзду в Йорданію. Результат тесту має бути негативним, довідка має бути англійською мовою. Другий тест проводиться в аеропорту Аммана по прильоту (не проводять тест дітям до 5 років). Вартість тесту 35 дінар (50$) сплачується в Україні. В Йорданії діє масковий режим.

Польотна програма:

7В 781 Kiev(KВР) Amman(AММ) 14:45 18:30
7B 782 Amman(AММ) Kiev(KВР) 20:00 01:30

Вхідні квитки:
Петра - 71 $;
Ваді Рам - 7 $;
Гора Небо + Мадаба + Бетані - 21 $;
Джераш - 14 $;
Умм Кайс - 7 $;
Замки пустелі - 7 $ з особи;
Цитадель з відвідуванням музею - 10 $

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Таміла Губерченко
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 125
  • e-mail: tamila@feeria.ua