Гарантований тур. Вогні новорічних столиць: Лісабон + Мадрид (Новий рік у Лісабоні)

35 149 грн
849
€EUR
899 €
9 днів
Маршрут

Гарантований тур: Мадрид (Толедо) - Меріда - Лісабон (Сінтра - Кашкайш - Кабо-да-Рока) - Евора - (Сеговія) - Мадрид

Дати

Опис туру

Зустрічаємо Новий рік-2024 на березі Атлантичного океану!

Прогулятися королівським Мадридом і побіленим сивиною Толедо, зустріти Новий рік у Лісабоні, що сяє новорічними вогнями і прикрасами, помилуватися чудовим новорічним феєрверком над океаном, отримати свідоцтво про відвідування Краю Землі, насолодитися звуками задушевного фаду і пристрасного фламенко, здобути благовоління удачі на весь рік (гарантовано!), оглянути десятки палаців і парків, відвідати музеї Прадо і Римського мистецтва, з головою пірнути в унікальний сплав трьох культур, простежити історію Іберії від римлян до королів, продегустувати москатель і навчитися розумітися на сортах портвейну!

Вражає?.. Це далеко не повний перелік того, що на вас чекає в нашому турі. Ласкаво просимо в новорічні Іспанію та Португалію! Гід - Олександр Третяк

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

У вартість входить
Груповий трансфер а/п-готель-а/п під рейс;
Комфортабельний автобус за маршрутом;
8 ночей у готелях зі сніданками;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Медичне страхування:
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
Сіті-такс, користування системою "Радіогід".
22
 

Бере участь в акціях

Гарантований тур: Мадрид (Толедо) - Меріда - Лісабон (Сінтра - Кашкайш - Кабо-да-Рока) - Евора - (Сеговія) - Мадрид
День 1
Мадрид

Прибуття до Мадриду в 15:50 (груповий рейс). Зустріч з гідом в а/п Барахас (Мадрид), посадка в автобус. 

Автобусно-пішохідна екскурсія в Мадриді з оглядом стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Пасео дель Прадо, Королівського палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї і виставки сучасного мистецтва – все це тут представлено у великій різноманітності.

Вільний час. Ночівля в Мадриді.

День 2
Мадрид (Толедо)

Сніданок. Вільний час у Мадриді.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо (60 євро, разом із вхідними квитками в Кафедральний собор) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів.

Толедо – стародавня столиця Іспанії та одне з найкрасивіших міст у світі. У місті відмінно збереглися артефакти різних епох: акведук, кріпосні стіни й арена часів Римської імперії, мечеть Крісто-де-ла-Лус, гігантський готичний собор і замок Алькасар.

Повернення в Мадрид. Можливе відвідування музею Прадо, справжньої скарбниці європейського та національного мистецтва з полотнами найвідоміших живописців, або Королівського палацу.

Вечірня програма: можливе відвідування фламенко (40 євро).

Ночівля в Мадриді.

День 3
Меріда – Лісабон

Сніданок. Переїзд у римське місто Меріда.

Прогулянка містом з оглядом Арки Траяна, площі Іспанії, римського мосту, Алькасаби, храму Діани.

Історичний центр Меріди невеликий, тому всі головні визначні пам'ятки розташовані в межах пішохідної доступності одне від одного. Центральна міська площа Plaza de España розташовується майже в самому центрі старого міста, ближче до набережної Гвадіана, саме тут містяться культові пам'ятки Меріди – Кафедральний собор, а також Ратуша.

Вільний час у Меріді для самостійного відвідування Театру й Амфітеатру (13 євро) і Національного музею римського мистецтва (3 євро).

Переїзд у Лісабон. Ночівля в Лісабоні.

День 4
Лісабон

Сніданок.

Велика оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом парку Едуарда VII, фешенебельного проспекту Авеніда да Лібердаде, площі Россіу, району Белем (церква Санта-Марія-де-Белем, монастир Жеронімуш (10 євро), музей Карет (8 євро), Белемська вежа, пам'ятник Першовідкривачам).

Лісабон – дивовижне місто, просякнуте духом першовідкривачів. Саме звідси відправлялися Генріх Мореплавець, Фернан Магеллан, Васко да Гама в навколосвітні подорожі, тут зупинявся Христофор Колумб.

Вежа Белен, пам'ятка XVI століття, для Лісабона є тим же символом, що й Ейфелева вежа для Парижа. Головний проспект міста – Авеніда да Лібердаде, широкий бульвар з красивими зеленими алеями, бутиками найпрестижніших брендів одягу й аксесуарів. Район Алфама – район, звідки починалася історія міста, яке пережило катастрофічний землетрус 1755 року; а район Белен тісно пов'язаний з історією великих географічних відкриттів.

Вільний час у Лісабоні.

Ночівля в Лісабоні.

День 5 - Новий 2024 рік!
Лісабон

Сніданок. Вільний час у Лісабоні.

Познайомтесь поближче зі столицею Португалії: відвідайте монумент "Ель Крішту Рей" (вх.квиток оплачується окремо), район Орієнті з оглядом Парку націй і мосту Васко да Гама. Або ж просто прогуляйтесь районом Байша.

Зустріч Нового року-2024!

Ночівля в Лісабоні.

День 6
Лісабон (Сінтра - Кашкайш - Кабо-да-Рока) - Евора

Сніданок. Вільний час у Лісабоні.

Для охочих можлива велика додаткова екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабо-да-Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються окремо).

Сінтра – літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо Реаль, Паласіо да Пена і Кінта-да-Регалейра. Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Одне з найромантичніших місць у Сінтрі – палац Кінта-да-Регалейра. Доктор Карвалью Монтейра, який володів величезними сімейними статками, придбав цей палац у XIX столітті і захотів побудувати фантастичне місце, де б він зміг зібрати символи, що відображають його масонські інтереси і філософію. На 4-х га землі навколо палацу він звів загадкові споруди, що приховують символи, пов'язані з алхімією, масонством, тамплієрами і розенкрейцерами. Територію навколо палацу прикрашає парк з озерами, гротами, колодязями, лавками, фонтанами й архітектурними примхами. Цей парк спочатку замислювався як Райський Сад, тому сюди було привезено безліч екзотичних рослин.

Переїзд на Кабо-да-Рока – найзахіднішу точку Європи. З висоти величних скель відкриваються безмежні простори Атлантики, солоний вітер несе дух морських пригод і великих відкриттів. Можливе придбання сертифіката про відвідування Краю Землі в туристичному центрі (11 євро).

Переїзд у Кашкайш – фешенебельний курорт Лісабонської Рив'єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної.

Переїзд в Евору. Ночівля в Еворі.

День 7
Евора – Мадрид

Сніданок.

Прогулянка містом з оглядом міського парку, церкви Святого Франциска, Кафедрального собору (5 євро), храму Діани і площі Жиральдо.

Серед оливкових гаїв і виноградників на півдні Португалії розташувалося одне з найкрасивіших міст цієї країни – Евора. Багато століть Евора є духовним центром країни. Її багатовікова історія формувалася під впливом маврів, римлян і християн. Гуляючи лабіринтами Евори і вражаючись всюдисущими арками, старовинними будинками і садами, неможливо не захопитися духом старовини. А місцеві сири і вишукані вина одного з кращих регіонів Португалії – Алентежу – роблять Евору ще привабливішою. У 1986 році місто-музей під відкритим небом Евора було оголошене ЮНЕСКО пам'яткою світової культури.

Вільний час в Еворі.

Переїзд у Мадрид. Ночівля в Мадриді.

День 8
Мадрид (Сеговія)

Сніданок у готелі. Вільний день у Мадриді. 

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію до Сеговії (за дод.плату).

Переїзд у Сеговію - місто, відоме ідеально збереженим римським акведуком і Алькасаром.Прогулянка по місту з оглядом римського акведука, Кафедрального собору й Алькасара (вх.квиток оплачується окремо).

Сеговія - іспанське місто, в якому знаходиться одна з найкрасивіших фортець. Алькасар була побудована на вершині крутої скелі, на стику річок Ересма і Кламорес. Її історія сягає своїм корінням в далеке минуле: в давнину на місці будівлі розташовувалися військові укріплення римлян, в 8 столітті - дерев'яна фортеця арабів, а трохи пізніше - сам замок, який став прекрасним зразком романо-готичного стилю. Сьогодні верхні поверхи замку відведені під військовий архів, а сам він уже кілька десятків років слугує музеєм.

Ніч у Мадриді.

День 9
Мадрид – Ваше місто

Сніданок.

Трансфер в аеропорт Мадрида під груповий рейс. Завершення екскурсійної програми.

Додаткова інформація

Польотні дані: а/к LOT, від 420 євро

1. LO  433 G  27DEC WAWMAD HK30 1155   1550 
2. LO  434      04JAN  MADWAW           1525   1905

Груповий трансфер у Мадриді здійснюється під зазначений рейс.

Як дістатись до ВАРШАВИ. Поради авіамандрівникам

Заказ тура