26 022 грн
849
€EUR
8 днів

Опис туру

Прогулятися королівським Мадридом і побіленим сивиною Толедо, зустріти Новий рік у Лісабоні, що сяє новорічними вогнями і прикрасами, помилуватися чудовим новорічним феєрверком над океаном, отримати свідоцтво про відвідування Краю Землі, насолодитися звуками задушевного фаду і пристрасного фламенко, здобути благовоління удачі на весь рік (гарантовано!), оглянути десятки палаців і парків, відвідати музеї Прадо і Римського мистецтва, з головою пірнути в унікальний сплав трьох культур, простежити історію Іберії від римлян до королів, продегустувати москатель і навчитися розумітися на сортах портвейну!

Вражає?

Це далеко не повний перелік того, що на вас чекає в нашому турі. Ласкаво просимо в новорічні Іспанію та Португалію!

Правила в'їзду до Іспанії

У вартість входить
7 ночей у готелях;
22
Харчування – сніданки в готелях;
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Супровід гіда й екскурсії за програмою.
22
У вартість не входить
Медичне страхування:
22
Доплата за одномісне розміщення;
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
Особисті витрати;
Податок на проживання в курортних містах.
22

Київ – Мадрид (Толедо) – Меріда – Лісабон (Сінтра – Кашкайш – Кабо-да-Рока) – Евора – Мадрид – Київ
День 1
Київ – Мадрид

Зустріч із гідом в аеропорту Бориспіль. Виліт із Києва о 10:40, рейс PQ761. Прибуття до Мадриду о 14.10. Посадка до автобуса.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія в Мадриді з оглядом стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Пасео дель Прадо, Королівського палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї і виставки сучасного мистецтва – все це тут представлено у великій різноманітності.

Вільний час у Мадриді.

Вечірня програма: можливе відвідування фламенко (40 євро).

Ночівля в Мадриді.

День 2
Мадрид (Толедо)

Сніданок. Вільний час у Мадриді.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо (45 євро, включаючи вхідні квитки в Кафедральний собор) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів.

Толедо – стародавня столиця Іспанії та одне з найкрасивіших міст у світі. У місті відмінно збереглися артефакти різних епох: акведук, кріпосні стіни й арена часів Римської імперії, мечеть Крісто-де-ла-Лус, гігантський готичний собор і замок Алькасар.

Повернення в Мадрид. Можливе відвідування музею Прадо.

Ночівля в Мадриді.

День 3
Мадрид – Меріда – Лісабон

Сніданок. Переїзд у Меріду.

Прогулянка містом з оглядом Арки Траяна, площі Іспанії, римського мосту, Алькасаби, храму Діани.

Історичний центр Меріди невеликий, тому всі головні визначні пам'ятки розташовані в межах пішохідної доступності одне від одного. Центральна міська площа Plaza de España розташовується майже в самому центрі старого міста, ближче до набережної Гвадіана, саме тут містяться культові пам'ятки Меріди – Кафедральний собор, а також Ратуша.

Вільний час у Меріді для самостійного відвідування Театру й Амфітеатру (13 євро) і Національного музею римського мистецтва (3 євро).

Переїзд у Лісабон. Ночівля в Лісабоні.

День 4
Лісабон

Сніданок.

Велика оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом парку Едуарда VII, фешенебельного проспекту Авеніда да Лібердаде, площі Россіу, району Белем (церква Санта-Марія-де-Белем, монастир Жеронімуш (10 євро), музей Карет (8 євро), Белемська вежа, пам'ятник Першовідкривачам).

Лісабон – дивовижне місто, просякнуте духом першовідкривачів. Саме звідси відправлялися Генріх Мореплавець, Фернан Магеллан, Васко да Гама в навколосвітні подорожі, тут зупинявся Христофор Колумб.

Вежа Белен, пам'ятка XVI століття, для Лісабона є тим же символом, що й Ейфелева вежа для Парижа. Головний проспект міста – Авеніда да Лібердаде, широкий бульвар з красивими зеленими алеями, бутиками найпрестижніших брендів одягу й аксесуарів. Район Алфама – район, звідки починалася історія міста, яке пережило катастрофічний землетрус 1755 року; а район Белен тісно пов'язаний з історією великих географічних відкриттів.

Вільний час у Лісабоні.

Ночівля в Лісабоні.

День 5, Зустріч Нового 2022 року!
Лісабон

Сніданок.

Продовження знайомства з Лісабоном: відвідування монумента «Ель Крішту Рей» (6 євро), відвідування району Орієнті з оглядом Парку націй і моста Васко да Гама, пішохідна прогулянка районом Байша.

Вільний час у Лісабоні.

Зустріч Нового 2022 року!

Ночівля в Лісабоні.

День 6
Лісабон (Сінтра – Кашкайш – Кабо-да-Рока) – Евора

Сніданок. Вільний час у Лісабоні.

Для охочих можлива велика додаткова екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабо-да-Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра – літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо Реаль, Паласіо да Пена і Кінта-да-Регалейра. Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Одне з найромантичніших місць у Сінтрі – палац Кінта-да-Регалейра. Доктор Карвалью Монтейра, який володів величезними сімейними статками, придбав цей палац у XIX столітті і захотів побудувати фантастичне місце, де б він зміг зібрати символи, що відображають його масонські інтереси і філософію. На 4-х га землі навколо палацу він звів загадкові споруди, що приховують символи, пов'язані з алхімією, масонством, тамплієрами і розенкрейцерами. Територію навколо палацу прикрашає парк з озерами, гротами, колодязями, лавками, фонтанами й архітектурними примхами. Цей парк спочатку замислювався як Райський Сад, тому сюди було привезено безліч екзотичних рослин.

Переїзд на Кабо-да-Рока – найзахіднішу точку Європи. З висоти величних скель відкриваються безмежні простори Атлантики, солоний вітер несе дух морських пригод і великих відкриттів. Можливе придбання сертифіката про відвідування Краю Землі в туристичному центрі (11 євро).

Переїзд у Кашкайш – фешенебельний курорт Лісабонської Рив'єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної.

Повернення в Лісабон.

Переїзд в Евору. Ночівля в Еворі.

День 7
Евора – Мадрид

Сніданок.

Прогулянка містом з оглядом міського парку, церкви Святого Франциска, Кафедрального собору (5 євро), храму Діани і площі Жиральдо.

Серед оливкових гаїв і виноградників на півдні Португалії розташувалося одне з найкрасивіших міст цієї країни – Евора. Багато століть Евора є духовним центром країни. Її багатовікова історія формувалася під впливом маврів, римлян і християн. Гуляючи лабіринтами Евори і вражаючись всюдисущими арками, старовинними будинками і садами, неможливо не захопитися духом старовини. А місцеві сири і вишукані вина одного з кращих регіонів Португалії – Алентежу – роблять Евору ще привабливішою. У 1986 році місто-музей під відкритим небом Евора було оголошене ЮНЕСКО пам'яткою світової культури.

Вільний час в Еворі.

Переїзд у Мадрид. Ночівля в Мадриді.

День 8
Мадрид – Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт Мадрида.

Виліт з Мадрида до Києва о 15:00 рейсом PQ762. Прибуття до Борисполя о 20.15. (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Польотні дані:

27.12 PQ761 10:40 - 14:10
03.01 PQ762 15:00 - 20:15

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua