Рукотворна Швейцарія – найромантичніший дендропарк

630
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Густиня – Сокиринці – Тростянець – Київ

Тип туру
Тури з феєричними гідами, Тури Україною, Бюджетні тури, Тури вихідного дня
Дати

Опис туру

Пропонуємо вам хоча б один день відчути себе не сучасними жителями галасливого великого міста, а мешканцями стародавнього величного маєтку,походити по парках, погодувати лебедів, послухати дивовижні історії про колишні часи …

Старовинний Густинський монастир вражає своїм умиротворенням, а тим часом його стіни зберігають таємниці багатьох знатних родів… Вишукана архітектура маєтку козацького полковника здається вам несподівано знайомою? Не дивуйтеся! Тут розгорталися події кількох популярних серіалів.

Але це тільки початок! На вас чекає захоплююча прогулянка по найромантичнішому дендропарку України. Іван Михайлович Скоропадський створив в родовому маєтку маленьку Швейцарію з «піками гір», ущелинами, містками, і населив свою країну дивовижними рослинами, яких ви ніде більше не зустрінете.

А крім того, в парку є спеціальне місце для загадування бажань, які неодмінно збуваються!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсійне обслуговування;
22
Супровід гіда;
Медичне страхування.
У вартість не входить
Харчування;
22
Вхідні квитки;
Особисті витрати;
Витрати, не зазначені в програмі.

Київ – Густиня – Сокиринці – Тростянець – Київ
День 1
Київ – Густиня – Сокиринці – Тростянець – Київ

8:00 Виїзд від ст. м. Лісова. 

Наша перша зупинка — Густинський монастир. Місцевість отримала таку назву від густих дубових лісів, що колись зростали в окрузі. Вражаючий архітектурний ансамбль, а також культурна і духовне збагачення — наша мета під час цієї зупинки.

Переїзд в Сокиринці, де нас чекає величний палацово-парковий комплекс початку XIX в. Вікова діброва тут перетворена в чудовий парк з озером, газонами і алеями. Останній власник палацу Г. Галаган — представник дворянсько-старшинського роду, громадський діяч і меценат. Він зібрав у палаці багату художню колекцію, яку подарував потім чернігівському музею. Галаган був покровителем місцевого кобзаря О. Вересая, у нього гостювали Т. Шевченко, П. Куліш, П. Чубинський та інші творчі особистості.

Обід. Запрошуємо вас в справжню сільську садибу, де готують тільки українські національні страви.

Найцікавіша наша зупинка — дендропарк у Тростянці. Цей парк не настільки відомий, як, наприклад, Олександрія, або парк в Умані, але за красою і багатством природи, на нашу думку, він навіть перевершує їх.

Творцем цього парку був І.М.Скоропадський — онук знаменитого українського гетьмана. Його дружина Єлизавета Тарновська не хотіла жити в селі, тому Іван Михайлович створив в Тростянці для неї справжню «гірську» країну з великими насипними пагорбами і озерами. У цьому унікальному парку були висаджені найрізноманітніші види рослин, був створений гірський рельєф з загостреними вершинами, які нагадують профіль швейцарських Альп. Між «горами» пролягали ущелини, через які перекинулися містки. Схили скріплювалися і декорувалися козацьким ялівцем — вічнозеленою рослиною, яке в народі зветься «зелене полум’я».

Є в Тростянецькому парку і лава бажань. Місцеві жителі стверджують, що якщо посидіти на цій лаві і загадати бажання — воно обов’язково здійсниться. А ще головною прикрасою паркових озер є лебеді. Вся ця краса в поєднанні з дивовижною історією парку і садиби, яку нам повідає екскурсовод, варта того, щоб виділити один день і парковими стежками зануритись в глибини історії Чернігівщини.

20:00 Орієнтовний час повернення до Києва.

Заказ тура