980
₴UAH
1 днів

Київ – Густиня – Сокиринці – Тростянець (Чернігівська обл.) – Київ

Країни:

Слава Україні!

Погодьтеся, війна не лише загострює всі почуття, а й спонукає цінувати і любити те, що нас оточує. Придивлятись до краси. Занурюватись в історію. Відчувати любов до своєї землі, набиратись сил, надихатись спокоєм... На щастя, окупація та запеклі бої за звільнення Чернігівщини оминули район Прилук, тож краса і велич цього місця збереглися у первісному вигляді. Ви маєте тут побувати!

Присвятіть хоча б один день відпочинку та роздумам. Відчуйте себе мешканцем стародавнього величного маєтку, прогуляйтеся парками, погодуйте лебедів, послухайте дивовижні історії про колишні часи: про старовинний Густинський монастир, що вражає своїм умиротворенням, про його стіни, що зберігають таємниці багатьох знатних родів. Помилуйтесь вишуканою архітектурою маєтку козацького полковника та дізнайтесь про прокляття казаків-характерників, що тягнеться від покоління до покоління…

В цьому турі переплітаються історична давнина та сучасність, мальовничі краєвиди та вишукана архітектура, величні образи з минулого та романтичні сюжети, відданість, зрадництво, і трошки містики.

Захоплююча прогулянка по найромантичнішому дендропарку України: Іван Михайлович Скоропадський створив в родовому маєтку маленьку Швейцарію з «піками гір», ущелинами, містками, і населив свою країну дивовижними рослинами, яких ви ніде більше не зустрінете. А ще в парку є спеціальне місце для загадування бажань, які неодмінно збуваються!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсійне обслуговування;
22
Супровід гіда;
Медичне страхування.
У вартість не входить
Харчування;
22
Вхідні квитки;
Особисті витрати;
Хліб для лебедів :)
Київ – Густиня – Сокиринці – Тростянець (Чернігівська обл.) – Київ
День 1
Київ – Густиня – Сокиринці – Тростянець – Київ

8:00 Виїзд від ст. м. Лісова

Головна мета нашою подорожі — дендропарк у Тростянці. Творцем цього парку був Іван Михайлович Скоропадський — онук знаменитого українського гетьмана Івана Скоропадського і дід останнього гетьмана України – Павла Скоропадського. Його дружина Єлизавета Тарновська не хотіла жити в селі, тому Іван Михайлович створив в Тростянці для неї справжню «гірську» країну з великими насипними пагорбами і озерами. У цьому унікальному парку були висаджені найрізноманітніші види рослин, був створений гірський рельєф з загостреними вершинами, які нагадують профіль швейцарських Альп. Між «горами» пролягали ущелини, через які перекинулися містки. Схили скріплювалися і декорувалися козацьким ялівцем — вічнозеленою рослиною, яке в народі зветься «зелене полум’я».

Є в Тростянецькому парку і лава бажань. Місцеві жителі стверджують, що якщо посидіти на цій лаві і загадати бажання — воно обов’язково здійсниться. А ще головною прикрасою паркових озер є лебеді. Вся ця краса в поєднанні з дивовижною історією парку і садиби, яку нам повідає екскурсовод, варта того, щоб виділити один день і парковими стежками зануритись в глибини історії Чернігівщини.

Після обіду відправляємось в Сокиринці – в сусідній маєток, де на нас чекає величний палацово-парковий комплекс початку XIX в. Вікова діброва тут перетворена в чудовий парк з озером, газонами і алеями. Останній власник палацу Павло Галаган — представник дворянсько-старшинського роду, громадський діяч і меценат. Він зібрав у палаці багату художню колекцію, яку подарував потім чернігівському музею. Галаган був покровителем місцевого кобзаря Остапа Вересая, у нього гостювали Тарас Шевченко, Пантелеймон Куліш, Павло Чубинський та інші творчі особистості. А ще ми дізнаємось про «прокляття Галаганів» - ким та чому воно було накладено, і чи збулося пророцтво…

Остання наша зупинка — Густинський монастир. Місцевість отримала таку назву від густих дубових лісів, що колись зростали в окрузі. А 1600 року на острівці річки Удай з’явився монастир. Серед засновників монастиря було багато козаків, і багато знаменитих людей опікувалися цією обителлю. Вражаючий архітектурний ансамбль, а також культурна і духовне збагачення — наша мета під час цієї зупинки.

20:00 Орієнтовний час повернення до Києва

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: [email protected]