Подорож в країну Богів: груповий тур до Мексики у супроводі представника Феєрії

151 844 грн
3699
$USD
3799 $
15 днів
Маршрут

Мехіко - Теотіуакан - Таско - печери Какауамільпа - Пуебла - Оахака - Монте-Альбан - Тулі - Теуантепек - каньйон Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - водоспади Агуа-Асуль - Паленке - Кампече - Ушмаль - Меріда - Селестун - Чичен-Іца - Канкун (Тулум + Гранд сенот) - Ваше місто

Країни:
Тип туру
Екзотика, Відпочинок на морі, Авіатури, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами, Активний відпочинок, Ф-16 від Феєрії
Дати

Якщо ви - справжній шукач пригод, якщо вас вабить все невідоме і незвичне, якщо ви мрієте відпочити в оточенні таких же любителів нестандартного відпочинку - тоді ця подорож в країну Богів створена нами саме для вас!

Це нова програма для тих, хто не уявляє свого життя без яскравих вражень і екзотичного відпочинку. На вас чекає відвідування безлічі мексиканських міст, ви поринете в неповторну атмосферу індіанських поселень, побуваєте в місцях, де не ступала нога сучасної людини. Якщо вас лякають тривалі переїзди - запевняємо, що в цьому турі переїзди будуть не менш цікавими, ніж екскурсії. Адже ви побачите незайману природу Мезоамерики, вражаючі мальовничі краєвиди Мексики, познайомитеся зі справжніми індіанцями, а наприкінці мандрівки відпочинете кілька днів на узбережжі Карибського моря в Канкуні.

А 2 листопада ви станете свідками і учасниками незвичайного свята - День мертвих! (ісп. El Día de Muertos). У ці дні вшановують пам’ять померлих, вірячи, що їхні душі повертаються на землю. Символами свята є черепи з цукру та квіти календули. Свято поєднує в собі елементи індіанських та католицьких обрядів.

У цьому турі вам точно не доведеться нудьгувати!

У вартість входить
Груповий трансфер а/п-готель-а/п під рейс;
14 ночей у готелях 4*,
Харчування ВВ / АІ;
22
Всі переїзди за маршрутом;
22
Вх.квитки в музеї та археологічні зони;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Факультативні екскурсії, дод.харчування;
Чайові гідам/водіям;
22
Доплата за одномісне розміщення;
Медична страховка;
Туристичний збір.
22
 

Бере участь в акціях

Мехіко - Теотіуакан - Таско - печери Какауамільпа - Пуебла - Оахака - Монте-Альбан - Тулі - Теуантепек - каньйон Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - водоспади Агуа-Асуль - Паленке - Кампече - Ушмаль - Меріда - Селестун - Чичен-Іца - Канкун (Тулум + Гранд сенот) - Ваше місто
День 1, 01.11
Приліт у Мехіко

Зустріч в а/п Мехіко, груповий трансфер в готель*. 

Ночівля.

*Груповий трансфер буде підлаштований під час прибуття групового рейсу (рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу). Прибуваючі/відлітаючі на інших рейсах їдуть до/з готелю на таксі.

День 2, 02.11 - День Мертвих!
Мехіко, піраміди Теотіуакана, Антропологічний музей, День мертвих

Сніданок у готелі.

Мехіко. Оглядова екскурсія по місту. Піраміди Теотіуакана.

Спочатку ви відвідаєте археологічну зону Теотіуакан, де побачите піраміди Сонця і Місяця, пройдете по дорозі, названій Шляхом Мертвих, і дізнаєтеся про тих, хто тут мешкав та з якихось причин покинув величне місто.

Відвідування Антропологічного музею, найбільшого в Латинській Америці. Закінчиться екскурсія на головній площі міста Сокало, з оглядом Кафедрального собору - головного католицького собору країни.

2 листопада в Мексиці відзначають День мертвих (ісп. El Día de Muertos). У ці дні вшановують пам’ять померлих, вірячи, що їхні душі повертаються на землю. Традиційно створюють вівтарі з фотографіями, улюбленими стравами і предметами покійних, прикрашають їх квітами та свічками. Символами свята є черепи з цукру та квіти календули. Свято поєднує в собі елементи індіанських та католицьких обрядів.

Ніч у готелі в Мехіко. 

День 3, 03.11
Таско - печери Какауамільпа

Сніданок у готелі.

9:00 - виїзд на екскурсію "Таско і печери Какауамільпа" (близько 2.5 годин в дорозі від Мехіко).

Відвідування печери Какаумільпа, одну зі складових однойменного Національного парку, що розташований в штаті Герреро. Це дивовижне місце, наповнене сталактитовими і сталагмітовими утвореннями, що викликають асоціації з предметами побуту, тваринами і навіть людьми. Воістину, природа - найвправніший чарівник!

Знайомство з містечком Таско, знаменитим своїми витіюватими вуличками з будинками під черепичними дахами, і незвичайною історією: завдяки срібним рудникам, невелике місто досягло небувалого розквіту. У Таско ви відвідаєте міську площу, церкву Санта-Пріска, срібну лавку, де ознайомитесь з технологією виготовлення срібних прикрас.

Повернення в Мехіко. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 4, 04.11
Мехіко - Пуебла - Оахака

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в Охаку через Пуеблу.

Дорогою до Пуебли ви зможете помилуватися двома чудовими вулканами: Попокатепетль (висота 5645м, діючий вулкан) та Істаксіуатль (висота 5230м, згаслий вулкан).

Прибуття в м.Пуебла - місто ангелів, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО як видатне культурне надбання людства. Коротка екскурсія центром міста.

Від'їзд в Оахака. По дорозі можна буде побачити найвищу вершину Мексики - пік Орісаба висотою 5747м.

Прибуття в Оахаку. Розміщення в готелі. Вечірня прогулянка історичним центром Оахаки - перлини колоніальних міст.

Ніч у готелі.

День 5, 05.11
Монте-Альбан – Тулі - Теуантепек

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування археологічного комплексу Монте-Альбан зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він розташований на вершині гори, звідки відкривається чудовий вид на долину Оахаки. Цивілізація сапотеків, майстрів черепних трепанацій, ще одного загадкового народу Мезоамерики, зниклого в нікуди...

Відвідування містечка Тулі, де росте найбільше дерево світу, обхопити стовбур якого можуть 40 чоловіків, взявшись за руки. Вік дерева - 1400 років!

Прибуття в Теуантепек, розміщення у готелі.

Ніч у готелі.

День 6, 06.11
Каньйон Сумідеро - подорож на човнах по Гріхальві - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідання каньйону Сумідеро. Подорож на човнах повноводною річкою Гріхальва, де водяться крокодили, а в лісах навколо можна почути крики павукоподібних мавп. Кам'янисті стрімчаки здіймаються в небо на висоту 1200 метрів!

Прибуття в Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - колоніальне місто,якого майже не торкнулися бурхливі події історії. Церкви XVI століття, колоніальна архітектура, індіанці, які не бажають змінити своє традиційне вбрання на європейський одяг і торгують нехитрими місцевими сувенірами, звуки марімби - місцевого ксилофона, вимощені бруківкою вулиці... Усе це налаштовує на філософський лад.

Розміщення у готелі. Ніч у Сан-Крістобаль-де-лас-Касас.

День 7, 07.11
Сан-Хуан-Чамула - водоспади Агуа-Асуль - Паленке

Сніданок у готелі, виселення.

Хочете побачити нащадків знаменитих майя? Ласкаво просимо в містечко Сан-Хуан-Чамула, місце проживання однієї з гілок майя - племені цоціль, яким вдалося до наших днів зберегти свої традиції, побут, мову, вони навіть продовжують носити одяг своїх далеких предків. Цоцілі проявили певну гнучкість, зумівши привнести в свої засади ознаки католицизму.

Як це відбувається на ділі? Дивіться разом з нами! Не можна тільки фотографувати. Адже разом зі світлинами ви можете забрати з собою їх душу...

Відвідування вражаючих водоспадів Агуа-Асуль. Купання дозволено.

Приїзд у Паленке, розміщення у готелі.

Ніч у місті Паленке.

День 8, 08.11
Паленке – Кампече

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідання археологічної зони Паленке.

Місто Паленке - перлина архітектури майя. Білі мереживні обриси храмів на тлі зелених пагорбів, мовчазно спрямовані в синє небо. Бездоганно вписані в смарагдовий ландшафт споруди міста - свідчення високої майстерності і смаку древніх майя. Вражаючі палаци і піраміди, в одній з яких було знайдено поховання правителя міста - Пакаля. Зображення на кришці саркофага викликало нескінченні вчені суперечки. Відомий швейцарський дослідник Еріх фон Денікен побачив на барельєфі саркофага космонавта, що тисне на педаль... Інші дослідники також побачили в окремих зображеннях на стінах храмів сліди позаземних цивілізацій.

Прибуття в Кампече, колоніальне місто, побудоване для захисту від нападів морських піратів, що також знаходиться в списку ЮНЕСКО.

Розміщення у готелі.

Ніч у Кампече.

День 9, 09.11
Кампече – Ушмаль – Меріда

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідини археологічної зони Ушмаль - одного з найвеличніших міст майя. Колись це був могутній форпост, який захищав юкатанських майя від набігів варварів. «Побудований тричі» - переклад назви міста. Ми побачимо овальну піраміду Чарівника, палац черниць, будинок черепах тощо.

Переїзд в Меріду, чудове колоніальне місто Середньовіччя. Проїзд центром міста, по вулиці Франциско Монтехо, де розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, збудовані в минулі століття.

Розміщення у готелі.

Ніч у Меріді.

День 10, 10.11
Біосферний заповідник Селестун

Сніданок у готелі.                             

Виїзд на екскурсію в напрямку біосферного заповідника Селестун. Тут на території 591кв.км мешкає близько 10.000 тварин і птахів, в тому числі велика колонія рожевих фламінго. Вони тут зимують, харчуючись креветкою Артемій, яка є основою їх харчування і завдяки червоному кольору якої пір'я фламінго набувають ніжного рожевого кольору. Спостерігати цих витончених птахів можна рано вранці або ввечері, взявши напрокат човен.

Уздовж берега можна побачити малу білу чаплю, бакланів, білого пелікана, трясогузку й інших птахів. У заповіднику також мешкає велика колонія крокодилів, рідкісні види черепах - всього 554 видів тварин, з яких 15 видів - ендеміки. Наприклад, тут можна зустріти мавпу-павука, мурахоїда і кілька унікальних видів пугачів.

Повернення в Меріду. Відпочинок.

Ніч у готелі.

День 11, 11.11
Чичен-Іца - Канкун

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування археологічного комплексу Чичен-Іца, дивовижного творіння майя-тольтекської архітектури. На території комплексу ви побачите знамениту піраміду Кукулькана - Пернатого Змія, яка стала одним з нових семи чудес світу. Огляд стадіону для гри в м'яч, де грали тольтекі з майя і де програш дорівнював смерті, а також знаменитий сенот - «Колодязь жертв», куди з 20-метрової висоти жителі Чичен-Іци скидали людей, приносячи їх у жертву богу дощу.

Прибуття в Канкун. Розміщення на Карибському узбережжі в готелі 4*, харчування АІ.

Ніч у готелі.

День 12, 12.11
Канкун (Тулум + Гранд сенот)

Харчування за програмою готелю (АІ). Відпочинок на океані.

За бажанням - факультативна екскурсія "Тулум + Гранд сенот" (за дод. вартість).

Почнемо наш день з відвідування міста Тулум - єдине місто майя, побудоване на скелі, зверненої до сходу сонця, з чудовим видом на бірюзу Карибського моря. Неймовірні краєвиди Тулума роблять це місце одним із наймальовничіших у світі. 

Повернення в Канкун. Ніч у готелі.

*Вартість екскурсії перераховується, залежно від кількості охочих.

День 13-14, 13.11-14.11
Канкун

Харчування за програмою готелю (АІ). Відпочинок на океані.

День 15, 15.11
Канкун - Виліт додому

Звільнення готельних номерів. Груповий трансфер в а/п Канкуна*. Виліт додому.

*Груповий трансфер буде підлаштований під час прибуття групового рейсу (рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу). Прибуваючі/відлітаючі на інших рейсах їдуть до/з готелю на таксі.

Вкладені файли

Онлайн-анкета https://www.inm.gob.mx/sae/publico/en/solicitud.html

Всю інформацію про процес оформлення електронної візи можна знайти українською мовою за наступним посиланням: https://embamex.sre.gob.mx/ucrania/index.php/2016-04-13-07-16-32/2016-04-13-07-27-15.

Після прибуття в пункт в'їзду в Мексику вам потрібно буде пред'явити:
- дійсний паспорт,
- дозвіл/електронну візу,
- заповнену імміграційну форму, яку ви можете отримати в авіакомпанії або в пункті в'їзду в країну.

Роміщення і харчування за програмою:

По маршруту: 9 ночей у готелях 4*, 1/2 DBL ВВ (сніданки)
У Канкуні:  4 ночі у готелі 4*, 1/2 DBL АІ (все включено)

Доплата за Sngl (одномісне розміщення) - 

Додаткова інформація

На цей тур знижка постійного клієнта не поширюється

Варіанти прибуття до Мексики: (рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу).

Груповий трансфер буде підлаштований під час прибуття групового рейсу. Прибуваючі/відлітаючі на інших рейсах дістаються до/з готелю громадським транспортом або на таксі.

* У програмі можливі незначні зміни.

Заказ тура