113 244 грн
3999
$USD
4199 $
17 днів

Київ - Мехіко - Таско - Пуебла - Оахака - Монте-Альбан - каньйон Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - Паленке - Кампече - Ушмаль - Меріда - Селестун - Чичен-Іца - Канкун - Тулум – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Увага! На численні прохання, додаткова група з 10.03.2022!

Якщо ви - справжній шукач пригод, якщо вас вабить все невідоме і незвичне, якщо ви мрієте відпочити в оточенні таких же любителів нестандартного відпочинку - тоді ця подорож в країну Богів створена нами саме для вас!

Це нова програма для тих, хто не уявляє свого життя без яскравих враженьі екзотичного відпочинку. На вас чекає відвідування безлічі мексиканських міст, ви поринете в неповторну атмосферу індіанських поселень, побуваєте в місцях, де не ступала нога сучасної людини. Якщо вас лякають тривалі переїзди - запевняємо, що в цьому турі переїзди будуть не менш цікавими, ніж екскурсії. Адже ви побачите незайману природу Мезоамерики, вражаючі мальовничі краєвиди Мексики, познайомитеся зі справжніми індіанцями, а наприкінці мандрівки відпочинете кілька днів на узбережжі Карибського моря в Канкуні.

У цьому турі вам точно не доведеться нудьгувати! 4.03 Гід - Олександр Третяк! 10.03 Гід - Тарас Чернов!

На тур з вильотом 10.03.22 діє акція раннього бронювання:

при оплаті до 29.01 - вартість туру 3999 $
З 30.01  - стандартна вартість туру 4199 $

*Кількість акційних місць обмежена!

ВАЖЛИВО! Знижка постійного клієнта на цей тур не поширюється!

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО МЕКСИКИ

У вартість входить
Проживання в готелях 4*;
22
Медична страховка;
22
Всі трансфери і переїзди за програмою;
22
Вхідні квитки в музеї та археологічні зони;
22
Супровід професійного гіда.
22
У вартість не входить
Факультативні екскурсії;
Додаткове харчування;
Чайові гідам / водіям;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Доплата за медстраховку для туристів старше 60 років;
22
Туристичний збір.
22
 

Бере участь в акціях

Київ - Мехіко - Таско - Пуебла - Оахака - Монте-Альбан - каньйон Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - Паленке - Кампече - Ушмаль - Меріда - Селестун - Чичен-Іца - Канкун - Тулум – Київ
День 1
Київ - Стамбул

Виліт з Києва о 20:40 рейсом ТК460, прибуття в Стамбул о 23:45.

День 2
Стамбул - Мехіко (Оглядова екскурсія містом і піраміди Теотіуакана)

Виліт в Мехіко о 02:30 рейсом ТК181, прибуття о 08:15. Проходження митного контролю.

Зустріч в аеропорту.

Оглядова екскурсія по місту і піраміди Теотіуакана.

Спочатку ви відвідаєте археологічну зону Теотіуакан, де побачите піраміди Сонця і Місяця, пройдете по дорозі, названої Шляхом Мертвих і дізнаєтеся про тих, хто тут мешкав та з якихось причин покинув величне місто.

Далі відвідування Антропологічного музею, найбільшого в Латинській Америці. Закінчиться екскурсія на головній площі міста Сокало, з оглядом Кафедрального собору - головного католицького собору країни.

Ніч у готелі. 

День 3
Таско - печери Какауамільпа

Сніданок у готелі.

9:00 виїзд на екскурсію Таско і печери Какауамільпа. Відвідування печери Какаумільпа, одну зі складових однойменного Національного парку, що розташований в штаті Герреро (близько 2.5 годин в дорозі від Мехіко). Це дивовижне місце наповнене сталактитовими і сталагмітовими утвореннями, що викликають асоціації з предметами побуту, тваринами і навіть людьми. Воістину, природа - найвправніший чарівник!

Далі знайомство з містечком Таско, знаменитим своїми витіюватими вуличками з будинками під черепичними дахами, і незвичайною історією: завдяки срібним рудникам, невелике місто досягло небувалого розквіту. У Таско ви відвідаєте міську площу, церкву Санта-Пріска, срібну лавку, де ознайомитесь з технологією виготовлення срібних прикрас.

Повернення в Мехіко. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 4
Мехіко - Пуебла - Оахака

Сніданок у готелі.

Дорогою до  Пуебли ви зможете помилуватися двома чудовими вулканами: Попокатепетль (висота 5645 м - діючий вулкан) та Істаксіуатль (висота 5230 м - згаслий вулкан).

Прибуття в місто ангелів - Пуебла, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО як видатне культурне надбання людства. Коротка екскурсія центром міста.

Від'їзд в Оахака. По дорозі можна буде побачити найвищу вершину Мексики - пік Орісаба висотою 5747 м.

Прибуття. Розміщення в готелі. Вечірня прогулянка історичним центром Оахаки - перлині колоніальних міст. Ніч у готелі.

День 5
Оахака – Монте-Альбан – Тулі – Теуантепек

Сніданок у готелі.

Відвідування археологічного комплексу Монте-Альбан зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він розташований на вершині гори, звідки відкривається чудовий вид на долину Оахаки. Цивілізація сапотеків, майстрів черепних трепанацій, ще одного загадкового народу Мезоамерики, зниклого в нікуди...

Відвідування містечка Тулі, де росте найбільше дерево світу, обхопити стовбур якого можуть 40 чоловіків, взявшись за руки. Вік дерева - 1400 років!

Прибуття в Теуантепек, розміщення у готелі. Ніч у готелі.

День 6
Теуантепек - каньйон Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас

Сніданок у готелі.

Відвідання каньйону Сумідеро. Подорож на човнах повноводною річкою Гріхальва, де водяться крокодили, а в лісах навколо можна почути крики павукоподібних мавп. Кам'янисті стрімчаки здіймаються в небо на висоту 1200 метрів!

Прибуття в колоніальне місто Сан-Крістобаль-де-лас-Касас, якого майже не торкнулися бурхливі події історії. Церкви XVI століття, колоніальна архітектура, індіанці, які не бажають змінити своє традиційне вбрання на європейський одяг і торгують нехитрими місцевими сувенірами, звуки марімби - місцевого ксилофона, вимощені бруківкою вулиці - все це налаштовує на філософський лад.

Розміщення у готелі. Ніч у готелі.

День 7
Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - Агуа-Асуль - Паленке

Сніданок у готелі. Виїзд.

Хочете побачити нащадків знаменитих майя? Ласкаво просимо в містечко Сан-Хуан-Чамула, місце проживання однієї з гілок майя - племені цоціль, яким вдалося до наших днів зберегти свої традиції, побут, мову, вони навіть продовжують носити одяг своїх далеких предків. Цоцілі проявили певну гнучкість, зумівши привнести в свої засади ознаки католицизму. Як це відбувається на ділі? Дивіться разом з нами! Не можна тільки фотографувати. Адже разом зі світлинами ви можете забрати з собою їх душу...

Відвідування вражаючих водоспадів Агуа-Асуль. Купання дозволено.

Приїзд в місто Паленке, розміщення у готелі. Ніч у готелі.

День 8
Паленке – Кампече

Сніданок у готелі.

Відвідання археологічної зони Паленке.

Місто Паленке - перлина архітектури майя. Білі мереживні обриси храмів на тлі зелених пагорбів, мовчазно спрямовані в синє небо. Бездоганно вписані в смарагдовий ландшафт споруди міста - свідчення високої майстерності і смаку древніх майя. Вражаючі палаци і піраміди, в одній з яких було знайдено поховання правителя міста - Пакаля. Зображення на кришці саркофага викликало нескінченні вчені суперечки. Відомий швейцарський дослідник Еріх фон Денікен побачив на барельєфі саркофага космонавта, що тисне на педаль... Інші дослідники також побачили в окремих зображеннях на стінах храмів сліди позаземних цивілізацій.

Прибуття в Кампече, колоніальне місто, побудоване для захисту від нападів морських піратів, що також знаходиться в списку ЮНЕСКО.

Розміщення у готелі. Ніч у готелі.

День 9
Кампече – Ушмаль – Меріда

Сніданок у готелі.

Відвідини археологічної зони Ушмаль - одного з найвеличніших міст майя. Колись це був могутній форпост, який захищав юкатанських майя від набігів варварів. «Побудований тричі» - переклад назви міста. Ми побачимо овальну піраміду Чарівника, палац черниць, будинок черепах тощо.

Переїзд в Меріду, чудове колоніальне місто Середньовіччя. Проїзд центром міста, по вулиці Франциско Монтехо, де розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, збудовані в минулі століття.

Розміщення у готелі. Ніч у готелі.

День 10
Меріда - Селестун - Меріда

Сніданок у готелі.                             

Виїзд на екскурсію в напрямку біосферного заповідника Селестун. Тут на території 591 кв.км мешкає близько 10.000 тварин і птахів, в тому числі велика колонія рожевих фламінго. Вони тут зимують, харчуючись креветкою Артемій, яка є основою їх харчування і завдяки червоному кольору якої пір'я фламінго набувають ніжного рожевого кольору. Спостерігати цих витончених птахів можна рано вранці або ввечері, взявши напрокат човен.

Уздовж берега можна побачити малу білу чаплю, бакланів, білого пелікана, трясогузку й інших птахів. У заповіднику також мешкає велика колонія крокодилів, рідкісні види черепах - всього 554 видів тварин, з яких 15 видів - ендеміки. Наприклад, тут можна зустріти мавпу-павука, мурахоїда і кілька унікальних видів пугачів.

Повернення в Меріду. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 11
Меріда - Чичен-Іца - Канкун

Сніданок у готелі.

Відвідування археологічного комплексу Чичен-Іца, дивовижного творіння майя-тольтекської архітектури. На території комплексу ви побачите знамениту піраміду Кукулькана - Пернатого Змія, яка стала одним з нових семи чудес світу. Огляд стадіону для гри в м'яч, де грали тольтекі з майя і де програш дорівнював смерті, а також знаменитий сенот - «Колодязь жертв», куди з 20-метрової висоти жителі Чичен-Іци скидали людей, приносячи їх у жертву богу дощу.

Прибуття в Канкун. Розміщення на узбережжі. Ніч у готелі.

День 12
Канкун – Тулум – Гран Сенот

Сніданок.

Вільний час, за бажанням факультативна екскурсія (опл. дод.):

Виїзд на екскурсію в Тулум - одне з найпрекрасніших міст майя, яке було одним з головних морських портів майя. Огляд храму фресок і храму Кастії, зведеного на скелі. У порівнянні з іншими містами майя територія археологічних розкопок в Тулумі займає невелику площу.

Тулум в історії стародавніх майя відігравав величезну роль через розташування на перетині морських торгових шляхів з Мексиканської затоки в Карибське море і назад. Спочатку місто зводилось як морський торговельний порт Коби, а в подальшому став найбільшим торговим центром Юкатану. Як і всі міста майя, Тулум має і храмові споруди, і платформи для проведення ритуалів і церемоній.

Присутня тут і естетична складова: чудові краєвиди Карибського узбережжя, пляж з білосніжним піском, все це робить екскурсію в Тулум неповторною і вражаючою.

Купання в Гран-сеноті, що з'єднує величезну мережу підземних річок Сак Актун всього півострова.

Повернення в Канкун. Ніч у готелі.

День 13-15
Канкун

Відпочинок на пляжі на узбережжі.

Ніч у Канкуні.

День 16
Канкун - Стамбул

Трансфер в аеропорт. Виліт до Стамбулу рейсом ТК181 о 14:25.

День 17
Стамбул - Київ

Прибуття в Стамбул о 10:10. Виліт до Києва о 12:45, рейсом ТК1255. Прибуття о 13:45.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Польотні дані:

а/к Turkish Airlines. Багаж 23 кг. Одна ручна поклажа до 7 кг.

Тур з 04.03.2022 до 20.03.2022
1. Рейс TK460 04MAR Київ (KBP) 20:40 Стамбул (IST) 23:45
2. Рейс TK181 05MAR Стамбул (IST) 02:30 Мехіко (MEX) 08:15
3. Рейс TK181 19MAR Канкун (CUN) 14:25 Стамбул (IST) 10:10 #
4. Рейс TK1255 20MAR Стамбул (IST) 12:45 Київ (KBP) 13:45

Тур з 10.03.2022 до 26.03.2022
1. Рейс TK460 10MAR Київ (KBP) 20:40 Стамбул (IST) 23:45
2. Рейс TK184 11MAR Стамбул (IST) 02:30 Мехіко (MEX) 08:15
3. Рейс TK184 25MAR Канкун (CUN) 14:25 Стамбул (IST) 10:10 #
4. Рейс TK1255 26MAR Стамбул (IST) 12:45 Київ (KBP) 13:45

* За бажанням можливо продовжити відпочинок на пляжі за додаткову плату.
* У програмі можливі незначні зміни.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Анастасія Єфименко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 120
  • e-mail: nastia@feeria.ua
  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua