Велична Йорданія з відпочинком на двох морях– 8 днів!

35 204 грн
1320
$USD
8 днів
Маршрут

Київ – Амман – Джераш – Акаба (Червоне море) – Ваді Рам – Петра – Мертве море – гора Небо – Мадаба – Бетані – Маін – Амман – Київ
Виліт щосереди

Тип туру
Авіатури, Відпочинок на морі, Лікувальні тури
Дати

Опис туру

Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЙОРДАНІЯ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ(прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

Феєрія запрошує Вас у незабутню подорож королівством Йорданія!

Під час туру ви побачите головні визначні пам'ятки цієї дивовижної країни: гору Небо – за легендою, тут похований сам Мойсей; відвідаєте пустелю Ваді Рам, її ще називають Місячна долина через унікальний ландшафт; легендарний храми рожевої Петри, вирубаня у скелі. А також побуваєте на місці хрещення Ісуса Христа, де зможете взяти участь в обряді очищення у річці Йордан.

У цій подорожі у вас буде можливість відпочити на берегах двох унікальних морів – Мертвого і Червоного. На вас чекають цілющі термальні джерела, захоплюючі екскурсії та незабутній відпочинок.

*Вартість туру для дітей 6-11,99 років з двома дорослими в номері - 1170 $ / особа

У вартість входить
Проживання в готелях 5* за маршрутом;
Харчування;
22
Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери;
Вхідний квиток в Петру;
Джип — тур на 2 години по пустелі Ваді Рам;
Страхування.
У вартість не входить
ПЛР тест на Covid англійською мовою;
22
Тест на Covid в аеропорту Амман;
22
Вечері в готелях 5* в ресторанах A la Cart;
22
Чайові гідам/водіям;
22
Доплата за страховку Ковід ALL INCLUSUVE;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22

Київ – Амман – Джераш – Акаба (Червоне море) – Ваді Рам – Петра – Мертве море – гора Небо – Мадаба – Бетані – Маін – Амман – Київ
Виліт щосереди
День 1
Київ – Амман

Приліт в Амман. Тансфер у готель.

Польотна програма:
7В 781 Kiev(KВР) Amman(AММ) 14:45 18:30
7B 782 Amman(AММ) Kiev(KВР) 20:00 01:30

Зустріч і супровід в аеропорту Аммана представником компанії (зустріч із табличкою). Допомога представника в оформленні візи.

Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу в готель Аммана.

Поселення в готель вибраної категоорії. Вечеря в ресторані готеля. Ночівля.

День 2
Амман – Джераш – Акаба

Сніданок у готелі.

Зустріч групи в лобі готелю з гідом і виїзд на екскурсію в Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами. 

Далі екскурсія по Амману. В Аммані Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивіовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей, амфітеатр.

Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Виїзд в Акабу на Червоне Море.

Поселення в готелі вибраної категорії. Вечеря в рестероні  готеля. Ночівля.

День 3
Акаба

Сніданок  у готелі.

Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Ночівля.

День 4
Акаба - Ваді Рам

Сніданок у готелі. Вільний час .

Виїзд в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг.

Екскурсія по пустелі на закаті сонця. Джип-тур тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. На джип-тур допускаються діти від 5 років.

За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.

Ваді Рам є однією з головних визначних пам'яток Йорданії. На території пустелі Ваді Рам містяться залишки руїн стародавнього храму Набатейців, що ніяк не порушує спокій і красу пустелі, а навпаки підкреслює її і є зразком архітектурного стилю народу, що панував у цих краях багато століть тому.

Також на просторах Ваді Рам під ретельною охороною перебувають території для розведення антилоп бейза, за якими стежать члени Королівського Товариства Охорони Природи. Кошти на утримання антилоп беруться з добровільних пожертвувань, з казни держави, від екологів, які приїжджають сюди, від продажу сувенірів і товарів на території заповідника.

Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Ночівля в кемпінгу.

День 5
Ваді Рам – Петра – Мертве море

Сніданок у кемпінгу. Переїзд у Петру.

Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Переїзд  на Мертве море. Поселення в готелі вибраної категорії.

Вечеря в рестероні  готеля. Ночівля.

День 6
Мертве море

Сніданок у готелі.

Вільний час і відпочинок на Мертвому морі.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.

Ночівля.

День 7
Мертве море - Бетані (річка Йордан) - Мадаба - гора Небо – Маін – Мертве море

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію на річку Йордан (Бетані).

Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.

Рекомендуємо жінкам взяти з дому купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан, чоловікам – футболку і шорти. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 10-15 доларів.

Після закінчення огляду Бетані – поїздка на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба.

На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Далі огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Переїзд в Маін (гарячі джерела). Цілющі природні гарячі джерела Маіна - найкраще завершення екскурсійного дня.

Ночівля.

День 8
Мертве море – Амман – Київ

Сніданок у готелі. Звільнення номерів до 12:00.

Виїзд в аеропорт Аммана для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва BAY 782 19:30-23:10 . Прибуття до Києва (Бориспіль).

Вартість туру на 1 особу на 7 ночей:
Квітень, травень від 1320$: 31.03, 07.04, 24.04. 01.05, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05.2021

Категорія готелів

Ціна за людину в номері

Доплата за номер SNG

Ціна за дитину (2-11,99 р.) 

з двома дорослими в номері 

Доплата за НВ

5*

1580$

530$

1380$

200$

4*

1390$

320$

1240$

100$

3*

1320$

270$

1170$

70$

Місто

Готелі 5*

Категорія

Кількість ночей

Харчування

Амман

Mövenpick Hotel Amman

5

01

BB

Акаба

Movenpick Resort & Spa Tala Bay Aqaba

5

02

BB

Ваді Рам

Hussein Zawadi Camp or Similar

Camp

01

BB

Мертве море

Mövenpick Resort & Spa Dead Sea

5

03

BB

Місто

Готелі 4*

Категорія

Кількість ночей

Харчування

Амман

Sulaf Luxury or Similar

4

01

BB

Акаба

La Costa or

Marina Plaza Tala Bay or Similar

4

02

BB

Ваді Рам

Hussein Zawadi Camp or Similar

Camp

01

BB

Мертве море

Ramada or Similar

4

03

BB

Місто

Готелі 3-4*

Категорія

Кількість ночей

Харчування

Амман

Rum or Similar

3

01

BB

Акаба

Raed or Similar

3

02

BB

Ваді Рам

Hussein Zawadi Camp or Similar

Camp

01

BB

Мертве море

Ramada or Similar

4

03

BB

Додаткова інформація

Умови в’їзду в Йорданію:
Всім туристам необхідно провести два ПЛР-тести на COVID. Перший тест проводиться не раніше ніж за 72 години до в’їзду в Йорданію. Результат тесту має бути негативним, довідка має бути англійською мовою. Другий тест проводиться в аеропорту Аммана по прильоту (не проводять тест дітям до 5 років). Вартість тесту 35 дінар (50$) сплачується в Україні. В Йорданії діє масковий режим.

Польотна програма:

7В 781 Kiev(KВР) Amman(AММ) 14:45 18:30
7B 782 Amman(AММ) Kiev(KВР) 20:00 01:30

Вхідні квитки:
Ваді Рам - 7 $;
Гора Небо + Мадаба - 5 $;
Бетані - 16 $;
Джераш - 14 $;
Маін - 20 $

Заказ тура