Вікенд у Каїрі

19 642 грн
700
$USD
5 днів
Маршрут

Київ - Каїр - Александрія - Київ
Вильоти - щочетверга

Тип туру
Тури вихідного дня, Авіатури, Тури у безвізові країни
Дати

Опис туру

ВАЖЛИВО! Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЄГИПЕТ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

З прославлених Філоном Візантійським "Семи чудес світу" до нашого часу дожило лише одне диво - але яке!.. Єгипетські піраміди на плато Гізи, дивовижний витвір рук людських, оповиті загадками і містикою. Про їх вік та способи зведення досі сперечаються вчені-єгиптологи, архітектори і конспірологи. Їх таємниці вже не одне століття намагаються розгадати археологи-професіонали та аматори.

Як би те не було, піраміди Хеопса, Хефрена, Мікеріна під пильним наглядом Великого Сфінкса - безпомильно впізнавані у всьому світі. Вони викликають справжній захват і палке бажання побачити диво на власні очі. Ласкаво просимо в Каїр!

Фараони і скарби Єгипетського музею, білосніжні мінарети і ранньохристиянські комплекси, галасливий строкатий Каїр і прекрасна еллінистична Александрія, Середземне море і величний Ніл - п'ять тисячоліть історії, спресовані у три дні насиченої африканської подорожі. Ідеальний тур вихідного дня!

Також хочемо вас запросити в Каїр, в авторський тур Валентини Захаренко Травневі свята у Каїрі + Александрія з Валентиною Захаренко

У вартість входить
Трансфер у Каїрі а/п - готель - а/п;
4 ночі у готелі обраної категорії;
22
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою, вхідні квитки.
22
У вартість не входить
Віза по прильоту в а/п Каїра;
22
Страховка;
22
Доплата за SNGL;
22
Додаткові екскурсії, харчування під час екскурсій;
Особисті витрати.

Київ - Каїр - Александрія - Київ
Вильоти - щочетверга
День 1
Київ - Каїр

Виліт з Києва до Каїра о 20:00, а/к МАУ, рейс PS397. Прибуття в Каїр о 23.20 (за розкладом).

Зустріч в аеропорту, трансфер у готель в Каїрі, поселення, ніч у готелі.

Детальніше інформацію про всі готелі / категорії номерів / наявність місць / ціни дивіться в нашому онлайн-підборі турів.

День 2
Каїр

Сніданок у готелі. 

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торгівельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Екскурсія по Каїру з відвідуванням Єгипетського музею і Пірамід, Сфінкса (вхідні квитки включені у вартість туру).

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян. Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона.

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі  (“Сім чудес світу”).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена  (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався  Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

Щоб повніше зануритися в місцеве життя єгипетської столиці, ми відвідаємо також базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, мекка для істинних поціновувачів екзотики та автентичності. Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

А ввечері, за бажанням, станьте учасником воістину унікального видовища - світломузичне шоу біля егіпетськіх пірамід (42 дол. / ос).

Ніч у Каїрі.

День 3
Александрія

Сніданок. Вільний день у Каїрі.

У цей день пропонуємо вам додаткову екскурсію в Александрію (120 дол./ос., екскурсія на повний день).

Александрія - головний порт на Середземному морі і друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту .

Засноване Олександром Македонським, місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склали йому репутацію як одного з головних наукових та культурних центрів античного світу. Пізніше місто стало одним з найбільших центрів раннього християнства та  осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам’яток міста : цитадель Кайтбея (Александрійські катакомби, Помпейська стела), палац та сади Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, римський театр, християнська церква Св.Георгія, Центр мистецтва, Оперний театр.

Рекомендуємо замовити традиційний рибний обід в одному з численних ресторанчиків на набережній (за окрему плату).

Повернення в Каїр. Ночівля.

День 4-5
Каїр - Київ

Сніданок у готелі. Вільний день в Каїрі для огляду пам'яток, відвідування музеїв і шопінгу.

Пропонуємо вам факультативну екскурсію - "Каїр християнський, османський, європейський" (за додаткову плату).

Відвідайте цитадель Саладіна 12 століття і огляньте мармурову мечеть Мухаммеда Алі. Відкрийте для себе християнський Єгипет з древніми коптськими церквами, погуляйте по найстарішій вулиці міста Аль-Муїз, відвідайте замок барона Емпейна, а також медресе і мечеть султана Хасана.

Пізній трансфер в а/п Каїра. Виліт з Каїра о 03:30 ранку. Прибуття до Києва у понеділок о 08:00 (за розкладом).

Перелік готелів:

  • Hilton Ramses in Cairo 5*

Детальну інформацію про всі готелі / категорії номерів / наявність місць / ціни дивіться в нашому онлайн-підборі турів.

Додаткова інформація

Польотна програма: а/к МАУ, прямий регулярний рейс

PS 397 KBPCAI  20:00 23:20
PS 398 CAIKBP  03:30 08:00

Продовження: можливо додати ночі в готелях, додати екскурсії, продовжити маршрут з відвідуванням Олександрії / Луксора або відпочинком на узбережжі Середземного моря в Марса-Матрух.

Заказ тура