ОСТАННЄ ОНОВЛЕННЯ - 30.04.2021 о 15:30. Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!

Важлива інформація для туристів Феєрії, що подорожують до Єгипту!

Для в'їзду до Єгипту (з 01.09.2020) з туристичною метою необхідні наступні документи:


1. Підтвердження негативного результату ПЛР­-тесту на SARS­-CoV-2, який повинен бути не старше 72 годин з моменту забору аналізу до перетину кордону Єгипту. Прибуття в Марса-Алам за розкладом у суботу о 13:10. Час здачі тесту, який буде вказано і в підтвердженні, має бути не раніше середи 14:00. 

Для туристів, які подорожують на рейсі PS 7161 / 2261 та 7163 / 2263 - здача тестів ВИКЛЮЧНО на території України перед вильотом. Туристи без підтвердження негативного тесту ПЛР-тесту не допускатимуться на груповий трансфер.

Документ має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, і містити печатку лабораторії, містити точну дату і час складання тесту особою; без жодних дефектів (виправлень, стирань, поправок) і перекладений англійською мовою. Необхідно мати при собі в одному екземплярі паперовий оригінал сертифікату з печаткою лабораторії під час проходження реєстрації на рейс в Україні і для проходження прикордонного контролю в Єгипті, або містити водяний знак, або QR-КОД, який повинен переходити на результат ПЛР-тесту на офіційному веб-сайті лабораторії, а також одну роздруковану копію (паперову копію) яка вилучається в аеропорту Єгипту.
*Рекомендуємо мати саме оригінал з мокрою печаткою лабораторії на руках.

У день вильоту з собою обов'язково мати оригінал і роздруковане підтвердження негативного тесту. Здача тесту є обов'язковою для всіх туристів, які подорожують до Єгипту, крім дітей до 5,99 років.


2. Спеціальна декларація Declaration Form (шаблон для друку) вручну заповнюється (зразок заповнення додається) в аеропорту вильоту перед отриманням посадкового талона або попередньо до прибуття в аеропорт. Бланк передається в Карантинну службу по прильоту в аеропорт призначення. Туристи зобов'язані мати діючу медичну страховку, яка покриває дати перебування в країні.

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно. 

ВАЖЛИВО! 
Починаючи з 24.03.2021, усі громадяни 
України, хто повертається з-за кордону з будь-якої країни, мусять пройти 14-денну обсервацію/самоізоляцію шляхом встановлення в аеропорту моб.додатку "Вдома", або пройти ПЛР-тестування на Covid-19.

Будь ласка, ознайомтесь: Зміни у правилах перетину кордонів України: РОЗ'ЯСНЕННЯ ПРО ДОДАТКОВІ ТЕСТИІнформація щодо вильотів чартерними рейсами в Єгипет

ВАЖЛИВО! Для туристів, які подорожують на рейсі PS 7161 / 2261- здача тестів ВИКЛЮЧНО на території України перед вильотом. Туристи без підтвердження негативного тесту ПЛР-тесту не допускатимуться на груповий трансфер.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, тобто не була відправлена квитанція, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів

1. Реєстрація на рейс
Починаючи з 07.11 номери рейсів до Марса-Алам: PS2261/2262 та PS7161/7162 (це один борт літака).
Онлайн реєстрація доступна за 48 год до вильоту на сайті МАУ в розділі регулярного рейсу за номером квитка («Бронювання або квиток») https://ocki.flyuia.com/checkin/#/login/pnr?language=ua .
Для реєстрації потрібно:
- вибрати аеропорт вильоту Kyiv, Boryspil International Airport (Київ, а/п Бориспіль)
- прибуття RMF (Марса-Алам)
- вказати латиницею прізвище, ім'я
- вибрати дату
Зареєструватись можна в аеропорту перед вильотом (не пізніше ніж 2 години). Реєстрація - безкоштовна!

Якщо ви зареєструвалися і не маєте можливості завантажити чи роздрукувати посадкові, то це можна зробити в самому аеропорту на стійці реєстрації. Посадкові для чартерних рейсів видаються БЕЗКОШТОВНО!

На зворотному шляху Марса Алам - Київ - реєстрація відкривається за 48 годин до вильоту. Обов'язково в аеропорту вильоту потрібно мати квиток / посадковий, роздрукований або ж завантажений в телефоні.

2. Харчування на борту літака
В розділі Бортове харчування на чартерних рейсах https://it2.flyuia.com/www/booking/index.php?&InitPoint=1&locale=ua можливо оформити за 12 год до вильоту по номеру квитка.

ВАЖЛИВО! Інформуємо вас про те, що з 12 жовтня 2020 року пасажирам заборонено перебувати на борту літака в масках/респіраторах з клапанами, оскільки вони пропускають повітря, що видихається, та не забезпечують достатнього захисту.
Дітям до 6-ти років дозволено перебувати на борту літака без масок/респіраторів.

3. У разі втрати або пошкодження багажу - діємо згідно лінку https://www.flyuia.com/ua/ua/information/baggage/lost

4.  Інфолисти будуть прикріплені в кабінеті агента після 100% оплати до ПТ перед вильотом до 12:00 з наступною інформацією:
 - назва готелю/апартаментів
 - час зустрічі з представником Феєрії для видачі роздрукованих документів. Прохання роздрукувати все самостійно. Ми роздруковуємо тільки в крайніх випадках - під запит на імейл [email protected] у ПТ перед вильотом до 15:00.
 - норми перевезення багажу

! Роздруковані документи (лише для тих, хто залишив письмове повідомлення з проханням роздрукувати пакет документів) — будуть видані представником Феєрії з табличкою «Феєрія» за 2,5-2 години до вильоту в терміналі D, до здачі багажу, біля кас МАУ.

5. Страховки, ваучери, авіаквитки - будуть прикріплені в кабінеті агента у ПТ перед вильотом до 12:00.
 

Тести на негативний результат аналізу (питання-відповідь):

- Скільки копій сертифікату з результатами негативного тестування на COVID-19 пасажирам необхідно мати при собі?
Необхідно мати дві копії (оригінал і копія) негативного результату ПЛР тесту на SARS-CoV-2, одну копію необхідно віддати черговому епідеміологу по прильоту.   

- Необхідно пред’явити оригінал сертифікату з результатами негативного тестування, чи можна пред’явити оригінал сертифікату, завантажений на мобільний пристрій?
Обов'язково мусить бути оригінал сертифіката з мокрою печаткою лабораторії + копія.

- Сертифікат з підтвердженням негативного результату тестування має бути англійською мовою з печаткою?
Так, обов'язково. Документ, що підтверджує негативний результат тесту, повинен бути англійськіою мовою з печаткою лабораторії!

- Чи потрібен бути вказаний час забору аналізу?
На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

ВАЖЛИВО!  Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату (не було відправлено квитанцію), турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.


ПЛР-тестування в аеропорту «Бориспіль»

Для чого потрібен ПЛР-тест на COVID-19: негативний результат тесту потрібен подорожуючим для перетину кордону та для дострокового припинення режиму самоізоляції після повернення з «червоної» зони.  
Біоматеріал: мазок з носоглотки.
Що визначає: контагіозність («заразливість»).
На що вказує позитивний результат: в дихальних шляхах виявлено коронавірус.
Термін дослідження:  6 годин.
Де можна здати: у Лабораторному офісі CSD в аеропорту «Бориспіль» поруч з Терміналом «В» та на третьому поверсі Терміналу «D».
Режим роботи: 24/7.
Як здати ПЛР-тест: пройти реєстрацію за посиланням: https://testcovid19.com.ua, замовити послугу в Терміналі «D» (стійка №48, FAST LINE) або за телефоном +38(050) 415 09 09.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» в загальнодоступній зоні відкрився пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19.

По прильоту в Україну з країн «червоної зони» пасажирам необхідно перебувати 14 днів в самоізоляції, а зараз є можливість здати тест відразу по прильоту і перервати самоізоляцію.

Також, пасажирам надається можливість здати тест і отримати сертифікат з результатом ПЕРЕД вильотом за кордон. Для цього необхідно прибути в аеропорт завчасно і зателефонувати + 380 44 281 7235, щоб співробітники аеропорту зустріли та супроводили до пункту забору біоматеріалу.

Важливо! Сертифікат видається українською та англійською мовами.

Забір біоматеріалу проводять професійні працівники медичного пункту міжнародного аеропорту «Бориспіль», а тестування проводять медичні лабораторії «Діла», ADONIS, «Ескулаб», «МЕДЛАБ», «ІММД», «UNIVERSUM.CLINIC». Вартість послуг кожна лабораторія визначає індивідуально. Час роботи пункту забору біоматеріалу: 24/7.


Безкоштовний ПЛР-тест від MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Для власників преміальних карток MasterCard працює новий сервіс - ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль», доступне в терміналах D і B. Сервіс запущено для власників преміальних карток, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом.

Щоб скористатися послугою по прильоту, необхідно:

 • Оформити запит на стійці тестування після проходження паспортного контролю
 • Пред'явити преміальну карту Mastercard працівникові аеропорту для здачі тесту.
 • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою завчасно ДО вильоту, потрібно:

 • Приїхати в аеропорт «Бориспіль», термінал B.
 • За 10 хвилин до приїзду зателефонувати (050) 415 09 09 працівникові аеропорту, який зустріне Вас.
 • Пред'явити преміальну карту Mastercard і посадковий квиток, після чого здати тест *
 • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою в день вильоту, потрібно:

 • Оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D на стійці № 48 Fast Line.
 • Пред'явити картку Mastercard і посадковий квиток співробітнику аеропорту і здати тест
 • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Тест триває не більше 15 хвилин. Мова надання результатів дослідження - англійська. Встановіть додаток для контролю самоізоляції "Дій вдома» і чекайте оповіщення про скасування режиму.

Деталі дізнавайтеся у представника Вашого Банку, на сайті mastercard.ua, в чат-боті @MasteracrdUkraine Facebook або у співробітника сервісу Fast Line за телефоном: +38 050 415 09 09 (цілодобово).

Важливо! Компанія "Феєрія" не несе відповідальності за терміни видачі результатів тесту, проведеному в а/п "Бориспіль" перед вильотом.


Якщо ви вирішили летіти без тесту. Інформація щодо умов здачі аналізу ПЛР в Єгипті після прильоту

Громадянам, які прибувають в аеропорт Марса-Алам і не матимуть при собі згаданого вище сертифіката з негативним результатом PCR-тест, дозволено провести PCR-тест безпосередньо після прибуття в один із зазначених аеропортів. Вартість PCR-тест становить 30 у.о.

Рекомендуємо проходити тестування на території України, щоб уникнути черг і очікування по прильоту в аеропорти Єгипту.

Важливо!

1. Туристи, які пройшли тестування по прильоту в Єгипті, будуть відправлені на самоізоляцію в спеціально підготовлену для цього зону в готелі, до отримання результату тесту (рішення ухвалює адміністрація готелю). Результат тесту буде відправлений в готель проживання туриста протягом 8-48 годин.

2. У разі отримання позитивного результату тестування на COVID-19, за результатами укладення карантинного лікаря, туристу буде надано лікування чи госпіталізація (при необхідності). Згідно з умовами страхової компанії тут: пункт 4.2.1 - максимальна сума покриття одного страхового випадку COVID-19 - до 5000 EUR.

Кожен готель, який отримав сертифікат безпеки, повинен мати ізольовану зону / корпус / поверх для гостей з позитивними тестами, і, залежно від ступеня тяжкості симптомів захворювання гостя, лікар від Міністерства охорони здоров'я визначатиме, чи дозволено гостю залишатися в ізольованій зоні готелю, а чи він повинен бути госпіталізований в клініку.

Відповідно до інструкцій місцевого Міністерства охорони здоров’я та народонаселення, а також Міністерства туризму та старожитностей, ті туристи, у яких виявиться ковід-позитивний результат тесту, МАЮТЬ БУТИ ПОМІЩЕНІ НА КАРАНТИН у окремо виділених корпусах заброньованого ними готелю.

Відповідно, така категорія туристів під час ізоляції НЕ МОЖЕ КОРИСТУВАТИСЬ ЗРУЧНОСТЯМИ ГОТЕЛІВ: пляжем, басейнами, ресторанами, барами тощо. Звертаємо вашу увагу, що туристу з позитивним тестом на ковід під час ізоляції / лікування заборонені будь-які фізичні контакти, в тому числі і з членами родини. При цьому перебування осіб, що супроводжували хворого, на території Єгипту оплачується самостійно.

Ізоляція, за практикою, триває до того моменту, поки повторний тест не покаже негативний результат. Зазвичай повторний тест проводиться через 7 днів після первинного тесту по прибуттю або за 72 години до запланованого вильоту, при чому сплачується він ЗА РАХУНОК ТУРИСТА (орієнтовна вартість повторного тесту та приїзду до готелю медичної бригади складає 130 дол.США).

3. Після закінчення терміну ізоляції / лікування на території Єгипту, відповідно до норм ІCАО, ковід-позитивні пасажири НЕ МОЖУТЬ БУТИ ДОПУЩЕНІ ДО ПОСАДКИ У ЛІТАК до моменту отримання ними негативного результату ПЛР-тесту. 

Просимо всіх українців, які планують прибути до Єгипту на відпочинок, пам’ятати, що навіть відсутність симптомів захворювання НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ, що зроблений вами по прибуттю ПЛР-тест виявиться негативним. Будьте готові до того, що у випадку виявлення у вас позитивного результату, ваша відпустка буде проходити в умовах ізоляції.

Закликаємо вас бути відповідальними та робити ПЛР-тести ДО запланованої поїздки задля вашого власного спокою та отримання виключно позитивних емоцій під час відпустки.


Адреси клінік в Україні та рекомендації щодо здачі тесту

ПРОМОКОД "ФЕЄРІЯ":

ТК "Феєрія" спільно з лабораторіями Діла, ДніпроЛаб та Хелсі Лаб пропонує наступні умови проходження тестів.

ДІЛА:

850 грн (30 дол. - оплата безготівково на рахунок Феєрії за курсом на день оплати)

Туристи можуть пройти тестування в будь-який зручний день у визначених відділеннях медичної лабораторії Діла по регіонах (у середу) і по Києву (середа, четвер, не менш ніж за 2 доби до прильоту в Єгипет) - згідно з графіком роботи клінік (див. адреси відділень в Києві та по регіонах. Зеленим кольором помічено відділення, які працюють 7 днів на тиждень).

Під час Великодніх і травневих свят лабораторії Діла в Києві та по регіонах працюють за наступним графіком: 
Посилання >>>

У цьому випадку компанія "Феєрія" зможе забрати результати аналізів з печаткою централізовано в п'ятницю і видати в аеропорту в суботу перед вильотом. Для цього потрібно своєчасно оплатити дану послугу, щоб Феєрія встигла вислати списки в лабораторії. Тому, послугу необхідно забронювати та оплатити за безготівковим розрахунком через провідного менеджера агентства, який передає інформацію в ЦО Феєрія на імейл [email protected] вівторок до 16:00 для регіонів і середа до 16:00 для Києва (якщо здача в четвер).

Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://dila.ua/rus/covid19.html та внести свої дані в Анкету-направлення* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Дані про обстеження - Дослідження" - потрібно обрати (або скопіювати та вставити) назву аналізу: "Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР-якісний".

* Після заповнення анкети сайт повідомить про вартість тесту. На цю цифру не варто звертати увагу: за домовленістю, для туристів ТК "Феєрія" вартість тестування - близько 850 грн ($ 30 за курсом на день оплати).

Уважно ознайомтесь з пам'яткою, як підготуватись до обстеження у відділеннях лабораторії ДІЛА: "Правила підготовки до тестування КОВІД ПЛР".

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777
2. Прізвище, ім'я, по батькові кирилицею по укр.паспорту - ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ, ІВАНОВА ІВАННА ІВАНІВНА
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
4. Контактний номер телефону пацієнта або відповідального менеджера, для отримання сповіщення про результати тесту. Якщо менеджер вказує свій номер - обов'язково попереджайте про це туриста!

5. Дата здачі аналізу - 30.04.2021
6. Лабораторія, місто і номер відділення - Діла, м.Одеса Відділення №074 вул. Коблевська, 2/4 (Новосельського, 13)
7. Час здачі - у порядку живої черги згідно із графіком роботи відділення 
(в основному це: по регіонах - в середу з 12:00; по Києву: середа 13:00-17:00, четвер 13:00-15:00, окрім Відділення №009)
8. Отримання результату - самостійно туристом або через представника ТК Феєрія


ДніпроЛаб (Київ та регіони)

920 грн. (32 дол. - оплата безготівково на рахунок Феєрії за курсом на день оплати, або 920 грн у відділенні лабораторії)

Аналіз необхідно здавати в середу після 12:00 (в будь-якому відділенні) або в четвер до 16:00 (у четвер тільки за 3 адресами м.Київ: Бажана 12, Шептицького 5, Велика Житомирська 14), щоб компанія "Феєрія" змогла забрати результати аналізів з печаткою централізовано в п'ятницю і видати в аеропорту в суботу перед вильотом. Для цього потрібно: повідомити к-сть осіб на [email protected] через Вашого провідного менеджера агенції до 16:00 вівторка, якщо здача в середу, або в середу до 16:00, якщо здача в четвер.

Щоб отримати оригінал сертифіката + копія у нашого представника в аеропорту в день вильоту, потрібно після здачі тесту обов'язково повідомити провідному менеджеру агентства: прізвище та ім'я, дату здачі тесту, номер квитанції (а провідний менеджер передає інформацію до 10:00 п'ятниці на alla @ feeria.ua). Лише за цих обставин оригінал сертифіката + копія будуть видані в аеропорту в день вильоту.

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777. Номер телефону відповідального менеджера для швидкого зв'язку
2. Оплата за тест - готівкою у відділенні або ж безготівкою на рахунок Феєрії
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
4. Дата здачі аналізу - 30.04.2021
5. Лабораторія, місто і номер відділення - Дніпролаб, Софіївська Борщагівка, вул. Волошкова, 30
6. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
7. Отримання результату - самостійно туристом або через представника ТК Феєрія

Якщо після повідомлення менеджера Ви все ж-таки вирішили отримати результат в оригіналі самостійно, не забудьте, будь ласка, попередити про це.

Якщо туристи Феєрії самостійно забирають результати, однак хочуть оплатити тест за ціною промокоду Феєрії, то потрібно повідомити к-сть осіб на [email protected] через Вашого провідного менеджера агенції до 16:00 вівторка, якщо здача в середу, або в середу до 16:00, якщо здача в четвер.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.


ХЕЛСІ ЛАБ 

700 грн. (оплата у відділенні лабораторії)

Вартість дослідження для туристів ТК «Феєрія Мандрів» по промокоду складає 700 грн.

Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://healthylab.com.ua/form/ та внести свої дані в Анкету пацієнта* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Метод дослідження" -  вибрати "COVID-19 методом ПЛР".

Якщо виліт в суботу, то аналіз можна здавати в середу після 12:00, або в четвер протягом дня, або в п'ятницю до 13:00, щоб результати дослідження можна було отримати день у день о 19:00-19:30.

    • Тестування проводиться за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 16-В. (метро Площа Льва Толстого, 5 хв пішки) лабораторний центр.
    • Графік роботи лабораторії:  понеділок – неділя з 8:00 до 20:00.

Приклад прийому заявок для оформлення тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777. Номер телефону відповідального менеджера для швидкого зв'язку
2. Оплата за тест - готівкою у відділенні 
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
4. Дата здачі аналізу - 01.04.2021

5. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
6. Отримання результату - самостійно туристом 


Інші рекомендовані клініки в регіонах та орієнтовні ціни:

ЗАПОРІЖЖЯ

Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України - вул Рекордна 27, 69037

Графік роботи: 8.00 - 15.00, понеділок-­п’ятниця. Роблять такий тест зазвичай за 24 години (уточнювати на місці). Вартість тесту ­ 575 гривень.
Телефон для запису: 061­283­17­42

Medlife diagnostic center - адреси пунктів здачі тестів:

Центральна лікарня №10 Вознесенівського р-ну - Бульвар Шевченка, 25, 7:30 - 9:00*
Міська лікарня № 3 - пр. Металургів, 9, 7:30 - 9:00*
Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань - вул. Перемоги, 78, 7:00 - 8:00*, 11:00 - 12:30**
Міська багатопрофільна клінічна лікарня №9 (терапія) - вул. Щаслива, 1, 7:00 - 8:30*
Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер (стаціонар) - вул. Культурна, 177а, 11:00 - 13:00**
Запорізька обласна клінічна лікарня (стаціонар) - Горіхівське шосе, 10, 11:00 - 13:00**

(* Забір здійснюється для видачі результатів і довідки українською і англійською мовами з метою подальшого перетину кордону
** Забір здійснюється для актуалізації відомостей в сервісі «Дiй вдома»)

Вартість 990 грн. Здача в середу і четвер. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору.

Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) + "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі".

Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к­-сть осіб до 16:00 у вівторок (якщо здача планується в середу), або до 16:00 у середу (якщо здача у четвер) в центральний офіс Феєрії на [email protected] через вашого провідного менеджера агентства. Результат з перекладом на англійську мову потрібно самостійно забрати в п'ятницю в лабораторії клініки. Кодове слово: "Феєрія".


ХАРКІВ

Медичний центр Здоров'я - проспект Незалежності 13
Запис за тел/ 057 783 33 33
В п'ятницю вранці здача до 11:00 — на електронну пошту о 18:00 результат англ. мовою: прізвище, ім'я та сама назва аналізу.
1980 грн тест + 500 грн за терміновість

Міленіум - ст. метро «Пушкінська», вихід до ТЦ «OODJI», вул. Гуданова 9/11
За попереднім записом. Вартість 2000 грн (терміновий).


ДНІПРО

Medlife diagnostic center - Міська клінічна лікарня №16, пр-т Богдана Хмельницького, 19

Забір аналізу 07:30 - 12:00 щосереди. Вартість 990 грн. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору.
Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) + "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі".
Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к­-сть осіб до 16:00 у вівторок в центральний офіс Феєрії на [email protected] через вашого провідного менеджера агентства. Результат з перекладом на англійську мову потрібно самостійно забрати в п'ятницю в лабораторії клініки. Кодове слово: "Феєрія".

Лікарня Мечникова - пл. Соборна, 14 (у будівлі, де платна поліклініка).
Забір аналізу до 08:00, результат о 19:00. Вартість 773 грн. За терміновість - подвійний тариф, результат близько 14:00.
 

ХЕРСОН
Дніпромед - вул. Робоча, 66, будівля заводу Напівпровідників

За попереднім записом. Здача з 07:30 до 08:00, результат о 19:00. Вартість 1515 грн


ОДЕСА
Амбулаторія сімейного лікаря - https://homedoctor.in.ua/fillialy/

Сіместа - вул. Мельницька, 20А


ЛЬВІВ
Лабораторія Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.
Медікавер - 2200 грн
Унілаб
 

ТЕРНОПІЛЬ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.


РІВНЕ 
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.


ЧЕРНІВЦІ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.


ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Ескулаб 
За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.


ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Ескулаб 
За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ВАЖЛИВО: На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

Підготовка: протягом 3 годин до дослідження заборонено вживати їжу, чистити зуби, полоскати ротову порожнину, пити, жувати жувальну гумку, палити.

Умови, дотримання яких є обов'язковим:

 1. Дослідження приймаються тільки за попереднім записом або заповненням анкети на сайті, у вказаних діагностичних відділеннях, у визначені робочі години.
 2. Дослідження проводиться при наявності документа, що підтверджує особу.
 3. Дослідження не приймається при наявності клінічних ознак ГРВІ.


Додатково:

Якщо не маєте електронної пошти для отримання результату, то дозволяється вказати [email protected] (менеджер Феєрії).

У будь-якому випадку можна приїхати до Києва раніше. Вартість проживання в готелі Борисполя від 500 грн за добу, по Києву від 700 грн/добу

Речі (основний багаж) можна залишити в камері зберігання на Південному вокзалі або в ЦО Феєрія за адресою: Київ, Хрестовий провулок 8/9, метро Арсенальна.

Якщо раптом в когось ПОЗИТИВНИЙ ТЕСТ, ми ГАРАНТУЄМО, що перенесемо оплату на будь­який інший тур Феєрії!!

Є ще один великий ПЛЮС ПЛР. Тепер всі туристи будуть в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі!


Примітка. Туроператор ТК Феєрія не несе відповідальності за своєчасність проходження тестування туристами, за результат і якість тестів, а також за роботу лабораторій.

Також не несе відповідальності за порядок і результати проходження туристами прикордонного, санітарного тощо, контролю в аеропортах України та Єгипту і можливими відмовами в перетині державного кордону Єгипту або обмеженнями перебування на територій Єгипту в зв'язку з вищезазначеним.

У разі скасування або зміни Єгипту умов перетину державного кордону надання послуги PCR-тест припиняється автоматично.

Туроператор Феєрія залишає за собою право вносити зміни в зазначені вище умови в будь-який момент.

Тип документа
Относится к стране