Мадрид + Андалусія. Свято закоханих у Севільї

37 144 грн
849
€EUR
8 днів
Маршрут

Мадрид (Толедо - Сеговія) - Кордова - Севілья (Херес - Кадіс) - Гранада - Мадрид

Країни:
Тип туру
Авіатури, Зимові розваги, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами, Ф-16 від Феєрії

Запрошуємо у захоплюючу подорож пристрастною, гордою й барвистою Іспанією!

Ваша подорож розпочнеться з Мадрида. Це одне з найкрасивіших міст світу; столиця, яка володіє багатою культурною і художньою спадщиною. Тут можна побачити висотні новобудови та середньовічну архітектуру, найбільші аутлети, прекрасні парки й, звісно ж, безліч музеїв.

А після цього на вас чекає мавританська Андалусія. Ви побуваєте в казковій Альгамбрі, палаці гранадських емірів, побачите містичну Мескіту в Кордові, свого часу найбільшу мечеть світу, відвідаєте знаменитий Кафедральний Собор Севільї, місце, де похований Христофор Колумб, і проведете декілька днів на батьківщині палкого і чуттєвого фламенко, в Андалусії. Групу супроводжуватиме найпозитивніший гід Феєрії - Олександр Третяк!

Також дивіться тур з виїздом 23.04.24 Мадрид + Андалусія

У вартість входить
Груповий трансфер а/п-готель-а/п під рейс;
Комфортабельний автобус за маршрутом в Іспанії;
7 ночей у готелях зі сніданками;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Медичне страхування;
22
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Доплата за SNGL;
Сіті-такс, користування системою "Радіогід".
22
Мадрид (Толедо - Сеговія) - Кордова - Севілья (Херес - Кадіс) - Гранада - Мадрид
День 1
Мадрид

Прибуття в Мадрид. Посадка в автобус.

LO  433   09FEB WAWMAD  1040   1435      
LO  434   16FEB MADWAW  1530   1910
Груповий трансфер у Мадриді здійснюється під зазначений рейс.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія по Мадриду з оглядом Пласа де Торос, площі Колумба, вокзалу Аточа, Пасео дель Прадо, Королівського Палацу, площ Пласа Майор та Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї та виставки сучасного мистецтва - тут представлене  надзвичайне розмаїття архітектурних та історичних пам’яток.

Вільний час. Ночівля в Мадриді.

Під запит, можемо запропонувати різні варіанти приєднання на маршруті.

День 2
Мадрид (Толедо)

Сніданок. Вільний час у Мадриді. 

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо (60 євро, разом з вхідними квитками в Кафедральний Собор) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів.

Толедо - стародавня столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст світу. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів і є унікальним містом, яке пропонує вам на вибір традиційну іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Невипадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, саме тому поєднання архітектурних стилів в Толедо є насправді унікальним.

Кафедральний собор Святої Марії - католицький собор, головний собор країни. Пам'ятник архітектури, характерний приклад іспанської готики. Це частина історичного центру міста Толедо, яка в 1986 році була включена в список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Ризниця собору прикрашена полотнами Ель Греко і Тиціана, Гойї і Веласкеса, Рубенса і Ван Дейка, Рафаеля та Белліні.

Повернення у Мадрид. Можливе відвідування музею Прадо.

Ночівля в Мадриді.

День 3
Мадрид (Сеговія)

Сніданок. Вільний час у Мадриді. 

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Сеговію (50 євро, разом з вхідними квитками в Алькасар) з оглядом  римського акведуку, Кафедрального Собора та відвідуванням Алькасара.

Сеговія — іспанське місто, в якому знаходиться одна з найкрасивіших фортець. Алькасар було побудовано на вершині крутої скелі, на стику річок Ересма і Кламорес. Її історія сягає своїм корінням в далеке минуле: в давнину на місці будівлі розташовувалися військові укріплення римлян, в 8 столітті - дерев'яна фортеця арабів, а трохи пізніше - сам замок, який став прекрасним зразком романо-готичного стилю. Сьогодні верхні поверхи замку відведені під військовий архів, а сам він уже кілька десятків років слугує музеєм.

Ночівля в Мадриді.

День 4
Кордова

Сніданок. Переїзд у Кордову.

Прогулянка по місту з оглядом району Сан Басиліо, Худеріі, Кафедрального Собору «Ла Мескіта», римського мосту і Тріумфальної Арки.

Кордова - гарне тихе місто, де туристів зовсім небагато. Але причин, щоб його відвідати, одразу три: мистецтво, історія і гастрономія. Крім того, за твердженням ряду очевидців, жінки в цьому місті - найкрасивіші у всій Андалусії.

Вільний час у Кордові для самостійного відвідування «Ла Мескіти» (12 євро).

Мескіта або Кордовська соборна мечеть - римо-католицький собор, розташований в андалуському місті Кордова. Після іспанської Реконкісти була перетворена в церкву, а деякі деталі інтер'єру, на кшталт колон і арок, були стилістично перероблені на візантійський лад.

Варто відзначити той факт, що на місці мусульманського храму спочатку стояла вестготська церква, потім після завоювання цих земель маврами, церкву перетворили на мечеть. А в 785 році почалося зведення нової будівлі, яка і стала в Середньовіччі другою за величиною та красою в світі мечеттю. Є найбільш визначним пам'ятником династії Омейядів.

Переїзд у Севілью.

Ночівля в Севільї.

День 5
Севілья

Сніданок.

Екскурсія у Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої Вежі, Площі Іспанії, Кафедрального Собору (15 євро), Алькасара, а також прогулянка по вузьких вуличках єврейського кварталу. Також можливе відвідування Севільського палацового комплексу Алькасар з ліцензованим гідом (40 євро).

Севілья - одне з найкрасивіших міст Європи з найбільш захопливою коридою і пристрасним фламенко. Як жодне інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Тут, у столиці Андалусії, розташований третій за величиною у світі Кафедральний собор, де міститься могила Христофора Колумба, квартал Санта Круз, будівля Кориди, площі Іспанії та Америки, виставкові павільйони 1929 і 1992 року.

Вечірня програма: для бажаючих можливе відвідування фламенко (40 евро).

Ночівля в Севільї.

День 6
Севілья (Херес - Кадіс)

Сніданок. Вільний час у Севільї.

Для охочих – факультативна екскурсія в Херес і Кадіс (60 євро).

Переїзд у Херес, прогулянка по місту з оглядом Кафедрального собору Сан Сальвадор, Алькасара, міського ринку, площі Прімо де Рівейра. Відвідування бодеги групи Естевес: Marques del Real tesoro y Valdespino. Дегустація хересу.

Далі переїзд у найдавніше місто Європи – Кадіс. Екскурсія по місту з оглядом площі Сан Хуан де Діос, Кафедрального собору, ринку Сентраль де Абастос, церкви Сантьяго.

Трохи обтертий життям, але все ще величний Кадіс носить гордий титул найстарішого міста в Європі (був заснований фінікійцями в 1100 році до нашої ери). Його історичні квартали затишно влаштувалися на вузькому півострові, ніби язик хамелеона, що «тягнеться» в море в спробі зловити масивний форт Сан-Себастьян. Старе місто Кадіса можна обійти за півдня, але точно захочеться в нього повернутися - заради приголомшливої атмосфери старовинних стін, за якими встигли пожити і карфагеняни, і римляни, а пізніше - візантійці і араби.

Вільний час. На вас чекають кращі рибні ресторани з видом на Атлантичний океан!

Ночівля в Севільї.

День 7
Гранада

Сніданок. Переїзд до Гранади.

Прогулянка по Гранаді з оглядом Кафедрального Собору, усипальниці католицьких королів і мавританського базару.

Гранада вважається одним з найкрасивіших міст не тільки Іспанії, але і Європи. Історичні пам'ятки різних епох, гостинність місцевих жителів, характерні місцеві звичаї і традиції, а також близькість гірськолижних курортів Сьєрра-Невада роблять це місто дуже привабливим для туристів зі всього світу. Гранада також знаменита багатьма історичними пам'ятками архітектури маврської епохи, а також готичного періоду і ренесансу.

Вільний час. Для охочих можливе відвідування Палацового Комплексу Альгамбра (50 євро з оглядом усіх трьох частин Палацового Комплексу з ліцензованим гідом).

Переїзд до Мадрида

Ночівля в Мадриді.

День 8
Мадрид - Ваше місто

Сніданок, звільнення номерів.

Трансфер до аеропорту Мадрида. Завершення екскурсійної програми.

LO  433   09FEB WAWMAD  1040   1435      
LO  434   16FEB MADWAW  1530   1910
Груповий трансфер у Мадриді здійснюється під зазначений рейс.

Бажаючим подовжити своє знайомлення з Мадридом, радимо після закінчення туру залишитися в місті на бажаний час.

Додаткова інформація

Рекомендовані рейси під тур: 

1. Варшава-Мадрид-Варшава, а/к LOT
LO  433   09FEB WAWMAD  1040   1435      
LO  434   16FEB MADWAW  1530   1910

Груповий трансфер у Мадриді здійснюється під зазначений рейс. Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

2. Будапешт-Мадрид-Будапешт, а/к Ryanair
FR6712  09FEB BUDMAD 1045  1405
FR8368  16FEB MADBUD 1745  2055

Також можливі інші варіанти рейсів з різних країн світу, які ми зможемо запропонувати під запит.

Ви можете приєднатись до туру в Мадриді рейсами з інших країн Європи (Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини тощо). Найближчі аеропорти для туристів, які починають подорож з України, - а/п Польщі, Молдови, Румунії, Угорщини.

Під запит: можемо запропонувати різні варіанти приєднання на маршруті.

Бажаючим подовжити своє знайомлення з Мадридом, радимо після закінчення туру залишитися в місті на бажаний час.

Заказ тура