Турів: 11

Мадрид: місто-музей просто неба!

Для гостей міста час у Мадриді пролітає неймовірно швидко: одне з найвідвідуваніших міст Іспанії та її столиця повна яскравих подій, смаків, традицій, людей та дивовижних видовищ, спогади про котрі стануть незабутніми враженнями навіть для найдосвідченіших мандрівників!

У Мадриді існує традиція — починати знайомство з містом з нуля. А саме — з площі Пуерта-дель-Соль, де знаходиться нульовий кілометр Іспанії. Тут же Ви ознайомитесь із деякими з головних символів міста: це статуя "Ведмідь та суничне дерево" і Годинникова вежа, біля якої мадридці збираються в момент наступу нового року, аби загадати заповітні бажання, з'їдаючи по одній виноградині на кожен удар курантів.

А найголовніша площа Мадрида — Пласа-Майор, на якій проходили усі найважливіші події столиці Іспанії протягом багатьох віків. Відчувши дух стародавньої історії Мадрида, можна розширити свої знання про тутешню культуру, відвідавши Королівський палац Мадрида, а також — доторкнутися до найкращого з іспанського мистецтва в знаменитому музеї Прадо.

Мандрівка до столиці Іспанії часто приводить у захват абсолютно різних мандрівників із цілковито різними вподобаннями й очікуваннями. Любителі шопінгу й активного нічного життя, наприклад, можуть провести чудовий вечір, прогулюючись по Гран Віа — головній вулиці Мадрида, численна кількість бутиків, барів, ресторанів котрої обожнюють як місцеві жителі, так і туристи. А спокійний відпочинок від міської метушні чекає на кожного в парку Буен-Ретіро! Тут можна влаштувати собі довгу пішу прогулянку, досліджуючи 120 гектарів (!) паркової зони, організувати пікнік, насолоджуючись смаками іспанського вина й хамону, або проплисти на човні у тутешньому озері, фотографуючи мальовничі краєвиди.

Запрошуємо відвідати чарівний Мадрид разом із Феєрією!