Дивовижний В'єтнам: від Півночі до Півдня. Весь В'єтнам в одному турі

100 335 грн
2499
$USD
2699 $
16 днів
Маршрут

Варшава - Ханой - бухта Халонг - Круїз на кораблику - Ніньбінь - Бай Дінь - Чанган - Ханой - Донгхой - Фонгня-Кебанг - Вінь Мок - Хюе - Ароматна річка і королівські гробниці - Хоян - Бана Хіллс - Дананг - Хошимін - дельта Меконга - Муйне - Варшава

Країни:
Тип туру
Екзотика, Відпочинок на морі, Авіатури, Екскурсійні тури
Дати

Ми відкриваємо екзотичні країни разом із вами! Подорож в екзотичні країни – це відвідування стародавніх храмових комплексів, неперевершені національні парки, знайомство з колоритом місцевих жителів. У цьому турі на вас чекає незвичайна і дуже насичена екскурсійна програма, а також море позитивних емоцій!

Відпочинок у В'єтнамі – це прекрасне поєднання екскурсій по старовинних храмах, річках і горах. У цій мандрівці ви побачите дивовижні історичні артефакти, зелені острови і здійсните круїз на кораблі! Під час туру ви також зможете познайомитися з національною кухнею В'єтнаму, яка так подобається європейцям, і порелаксувати декілька днів у пляжному Муйне.

У турі: старовинне місто Ханой – душа В'єтнаму; захоплюючі краєвиди бухти Халонг; величні палаци і гробниці древніх правителів імператорського міста Хюе; вражаючий гірський перевал Хайван (Hai Van); Хоян – місто-музей під відкритим небом; "Перлина Сходу" – Хошимін; екзотична прогулянка по дельті Меконгу з національним обідом; 4 ночі пляжного відпочинку на березі океану.

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

У вартість входить
Внутрішній переліт;
22
Всі трансфери за програмою;
22
Проживання в готелях 4*;
22
Харчування за програмою туру;
22
Круїз на кораблику у бухті Халонг (з ночівлею);
Усі екскурсії, вх.квитки, супровід феєричного гіда;
У вартість не входить
Віза до В'єтнаму;
22
Медична страховка;
22
Доплата за двомісне купе в потязі;
22
Доплата за SNGL (одномісний номер);
22
Чайові гіду/водієві;
Особисті витрати.
 

Бере участь в акціях

Варшава - Ханой - бухта Халонг - Круїз на кораблику - Ніньбінь - Бай Дінь - Чанган - Ханой - Донгхой - Фонгня-Кебанг - Вінь Мок - Хюе - Ароматна річка і королівські гробниці - Хоян - Бана Хіллс - Дананг - Хошимін - дельта Меконга - Муйне - Варшава
День 1
Варшава – Ханой

Виліт з Варшави рейсом QR 260, через Доху.

Польотні дані (а\к Qatar Airways):

Група 04.10.24:
QR  260   04OCT WAWDOH 1740  #0010    
QR  976   05OCT DOHHAN   0245   1400

Група 06.03.25: 
QR  260   06MAR WAWDOH  1540   2305
QR  976   07MAR DOHHAN   0145   1225 

День 2
Ханой (сіті-тур)

Приліт у Ханой (а\п Noi Bay). Отримання візи по прибуттю. Зустріч гідом в аеропорту, трансфер у Ханой.

Оглядова екскурсія містом з відвідуванням найпопулярніших визначних пам'яток столиці, серед яких: Храм Літератури, серце Ханоя – озеро Повернутого Меча, Пагода на одному стовпі, площа Бадінь і Таоїцький Храм Чан Во. Також ви побачите найширше озеро в Ханої – Західне озеро, колишній курорт, де гуляли і відпочивали в'єтнамські королі.

- Храм Літератури (Văn Miếu) був заснований в 1070 імператором Ly Than Tong, який присвятив храм великому вченому і філософу - Конфуцію. 1076 року тут було засновано перший в'єтнамський університет. Храм Літератури є великим комплексом, оточеним п'ятьма огородженими внутрішніми двориками, з'єднаними між собою воротами, розташований серед зелені садів та штучних басейнів. Особливу цінність представляють вісімдесят дві плити з каменів в одному із дворів храму. На них викарбувані імена тих, хто здобув лікарський фах у цьому університеті в період з 1442 по 1779 роки. За майже 1000 років існування, Храм Літератури вважається одним з небагатьох прикладів традиційної в'єтнамської архітектури.

- Озеро Поверненого Меча (Hồ Hoan Kiếm) - серце Ханоя та одна з найяскравіших пам'яток в'єтнамської столиці. Малий острів, де зведено триярусну пагоду, знаходиться посеред озера. На великий острів можна потрапити червоним мостом Вранішнього Сонця і побачити там Храм Нефритової гори. Звідси відкривається мальовнича панорама на озеро Хоанк'єм і мальовничий парк, що його оточує.

- Пагода на одному стовпі (Chùa Một Cột) - побудована в 1049 р. за правління імператора Лі Тхань Тонга. Це унікальна пам'ятка Ханоя архітектури 11 століття. Храм збудований із дерева на єдиному кам'яному стовпі діаметром 1,25 метра. Своїм виглядом ця будова повторює квітку лотоса – символ чистоти, що піднімається з моря печалі. Влітку ставок, що оточує пагоду, покритий квітами лотоса.

- Прогулянка на мініавтобусі або на рикші 1 годину Старим кварталом Ханою. Старий квартал – це «душа» міста Ханой і його головний торговий район, що нагадує формою трикутник. Він складається з 36 вулиць - за кількістю купецьких та ремісничих гільдій, кожна з яких займала свою вулицю. Багато вулиць і донині носять назви товарів, які колись тут вироблялися, а торгівля зберігає вірність місцевому цеховому принципу: на одних вулицях торгують лише продуктами, на інших – одягом, сувенірами, іграшками.

Ніч у готелі в Ханої.

День 3
Ханой – бухта Халонг – Круїз на кораблику з ночівлею

Сніданок у готелі. 

08:00 - виїзд у бухту Халонг.

12:00-12:30 - прибуття в Халонг.

Затока Халонг – одне з природних чудес світу, що включене ЮНЕСКО в список міжнародного надбання людства. У цій мальовничій бухті розташовано близько 2000 великих і маленьких острівців з химерними скельними утвореннями, таємничими печерами, гротами і мангровими лісами.

12:30 - Розміщення на кораблі. Вітальний напій. Початок круїзу.

13:00 - Обід на кораблі.

15:00 - Прибуття у Вунг Вієнг, найкрасивіше селище в затоці Халонг. У нас буде можливість зустрітися з місцевими жителями і познайомитися з їхнім способом життя, а також насолодитися чудовими пейзажами гір і печер.

16:15 - Повернення на кораблик, продовження круїзу. Прибуття до чарівної печери-гроту Барабан. Свою назву грот отримав завдяки цікавим акустичним особливостям – у той час, коли вітер дме крізь численні сталактити і сталагміти грота, у людей, які перебувають усередині, виникає враження, ніби вони чують віддалений бій барабанів.

16:45-17:30 - Відпочинок на кораблі з фантастичним видом на бухту.

18:30 - Майстер-клас кулінарії на терасі корабля. Вчимося готувати смажені млинці з начинкою і рибним соусом.

19:30 - Незабутній вечір у чарівній атмосфері, святкова вечеря на кораблі в найкрасивішому місці затоки Халонг (у меню – в'єтнамські і європейські страви).

21:00 - Для всіх охочих – нічна ловля кальмара.

Ночівля в комфортній каюті на кораблі, що стоїть на якорі в закритому морі.

*Примітка: корабель залишає за собою право на зміни в маршруті!

День 4
Халонг – Ніньбінь

6:30 - Рано-вранці, перед сніданком, у нас буде можливість зустріти схід сонця і взяти участь у ранковій гімнастиці (за в'єтнамською традиційною школою «Тайчі»).

7:30 - Сніданок (шведський стіл) на борту корабля.

8:30 - Продовження морського круїзу, прямуємо до берега.

10:00 - Здача номерів.

11:00 - Висадка на берег. Обід у ресторані.

Переїзд у Ніньбінь – «перлину» В'єтнаму. Приголомшливі гори, рисові поля, печери і найдавніші храми – все це ви знайдете тут.

Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

День 5
Ніньбінь - Бай Дінь - Чанган - Ханой - Донгхой (ніч у поїзді)

Сніданок у готелі.

Екскурсія в храмовий комплекс Байдінь і Чанган.

Бай Дінь – найбільший буддійський храмовий комплекс В'єтнаму, що складається зі Старої пагоди (1136 рік) і Нової пагоди, побудованої в період з 2003 по 2010 роки. Нова пагода є володаркою відразу декількох рекордів: це найбільша пагода В'єтнаму, тут розташована найбільша в країні бронзова статуя Будди вагою 100 тонн, а також три 50-тонні бронзові статуї Будди і величезні дзвони вагою 36 і 27 тонн.

Обід у місцевому ресторані з місцевими стравами.

Відвідування ландшафтного комплексу Чанган.

Для того, щоб насолодитися красою Чангану повною мірою, ми відправимося в подорож по воді, на човні. Наш маршрут пройде вздовж химерних вапнякових скель і красивих природних ландшафтів, через незвичайні і таємничі печери. Всього в комплексі Чанган налічується понад 50 сухих і водяних печер, розташованих один за одним, кожна печера унікальна і красива по-своєму.

Повернення в Ханой. Посадка на поїзд у Донгхой. Ночівля в поїзді (4-місне купе). 

День 6
Донгхой – Фонгня-Кебанг – Вінь Мок – Хюе

Прибуття поїзда в Донгхой рано-вранці.

Сніданок у місцевому ресторані (оплачується додатково).

Відвідування національного парку Фонгня-Кебанг. Назва парку походить від лісу Кебанг і найвідомішої печери в парку – печери Фонгня, яку ми обов'язково відвідаємо.

Печера Фонгня – найвідоміша серед печер Національного парку Фонгня-Кебанг, що розташований на території повіту Бочат центрально-в'єтнамської провінції Куангбінь. Вперше цей національний парк було визнано ЮНЕСКО об'єктом всесвітньої природної спадщини у 2003 році за свою унікальність у плані геології та рельєфу; а у 2015 році він знову був занесений до списку об'єктів всесвітньої спадщини за біологічну та екологічну різноманітність.

Переїзд до тунелів Вінь Мок – це величезна мережа тунелів на глибині від 10 метрів, які були вириті під час війни і служили притулком для в'єтнамських партизанів. Те, що почалося з кількох тунелів, розширилося до мережі близько 1600 метрів із 13 входами, що ведуть із пляжу та внутрішніх пагорбів. Тунелі були поділені на три рівні, найглибший на глибині 23 метри. Близько 400 осіб із 60 сімей часто ховалися там до 1972 року. Мережа тунелів складалася в ціле село, у якому жили люди і народжувалися діти. У період з 1966 по 1972 роки тут народилося 17 дітей. Тут були всі необхідні зручності для життя: кімнати, спальні, кухні, колодязі з водою, медпункт і навіть кінозала для показу фільмів.

Переїзд у Хюе. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 7
Хюе - Ароматна річка - Королівські гробниці - Хюе

Сніданок у готелі.

08:00 - Екскурсія «Ароматна річка і королівські гробниці». Екскурсія по Хюе.

Заборонене місто – Історичний комплекс колишньої столиці В'єтнаму Хюе, що знаходиться на північному березі Ароматної річки на території площею 520 гектарів. Цей об'єкт включає 3 фортечні стіни, за якими слідують імператорська цитадель, палац і заборонене місто. Рів навколо фортеці завдовжки 7 кілометрів було викопано не лише з міркувань безпеки, а й для забезпечення річкового транспорту. Історичний комплекс Хюе є гармонійним поєднанням традиційної в'єтнамської архітектури та східної філософії з частковим впливом європейської військової архітектури.

Екскурсія розпочнеться з прогулянки на катері Ароматною річкою і відвідування пагоди Тхьєнму (ThienMu) – це храмовий комплекс, відомий своєю восьмикутною вежею (21 метр), кожен із семи поверхів якої символізує реінкарнації Будди, а також гігантським дзвоном Дай Хонг Чунг вагою 3285 кг. У павільйоні, де зберігається дзвін, зібрано безліч старовинних бронзових статуй та інших цінних антикварних виробів. За пагодою розташований сад дерев Бонсай.

Відвідування гробниці короля Ти Дик (Tu Duc). Гробниця будувалася з 1864 по 1867 р.р. Комплекс налічував до 50 будівель. Відрізняється особливою мальовничістю тутешніх пейзажів: ставки, сади, пагоди та витончені павільйони поєднуються тут надзвичайно гармонійно. Сам імператор за життя був великим романтиком: він писав вірші та прозу, чудово розбирався у східній філософії та мистецтві.

Огляд гробниці короля Кхай Дінь (Khai Dinh) – наразі ця гробниця збереглася краще за всі інші та славиться цікавими мозаїчними візерунками, фресками і скульптурними композиціями. Побудована у стилі в'єтнамського неокласицизму із суттєвим впливом європейських архітектурних традицій. Під час її створення використовувалися сучасні матеріали: бетон, шифер, коване залізо. Славиться цікавими мозаїчними візерунками, фресками та скульптурними композиціями.

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 8
Хюе – Хоян (сіті-тур)

Сніданок у готелі.

08:00 - Переїзд у Хоян (орієнтовний час у дорозі 4 години). Зупинка для фото на перевалі Хайван (Hai Van), який ще називають Морська хмаринка. Перевал розташований на самій вершині гірського хребта Чионгшон, звідки відкривається прекрасний вид на морське узбережжя. Мармурові гори - «гори п'яти стихій», одна з найвідоміших і славетних пам'яток центрального В'єтнаму.

Дорогою - відвідування музею чамської культури.

Прибуття в Хоян, розміщення в готелі.

Хоян – старовинне місто-музей під відкритим небом, що визнане ЮНЕСКО пам'яткою світової спадщини і вважається одним з найкраще збережених стародавніх торгових портів Південно-Східної Азії. Місто, розташоване в дуже красивій місцевості, оточеній мальовничими селами, річкою і морем із сонячними пляжами, воно вражає древньою чарівністю храмів і поєднанням китайського, японського та в'єтнамського стилів в архітектурі будівель.

Пішохідна прогулянка по місту: ми відвідаємо музей культури та історії, де познайомимося з історією цього чарівного містечка. Далі ми прогуляємося маленьким місцевим ринком, який, напевно, здасться набагато колоритнішим, ніж ринки у великих містах В'єтнаму. Пройшовши до кінця головної вулиці, ми вийдемо до китайського храму, що належить китайській громаді Фуджієн. Ця будівля була збудована в 1697 і стала місцем поклоніння Тхієн - богині моря або Святої Матері, а також було місцем зборів китайської громади Фуджієн. Вузькі вулиці міста приведуть нас до набережної – обабіч річки стоять старі будинки, що стали магазинчиками, фасади яких прикрашені ліхтариками різних форм та квітів. Особливу увагу ми приділимо Японському мосту, побудованому в 17 столітті японськими торговцями, які оселилися у місті на той час. Міст нагадує пагоду і є офіційним символом Хойяна. Екскурсія закінчується відвідинами старого будинку міста, визнаного ЮНЕСКО історичною цінністю.

За бажанням, відвідування шовкової фабрики: знайомство з традиціями розведення шовковичного шовкопряда у В'єтнамі, огляд технологічного процесу виробництва шовку, виготовленням унікальних шовкових картин ручної роботи, відвідування фірмового магазину шовку.

Повернення в готель. Ночівля.

День 9
Хоян - Бана Хіллс

Сніданок у готелі. Вільний час.

Відвідування Бана Хіллс (Ba Na Hills) + обід: підйом по канатній дорозі на гору Ba Na з приголомшливими краєвидами; знаменитий «Золотий міст», який підтримується гігантськими кам'яними руками; відвідування пагоди LINH UNG, де міститься символ Дананга – 67-метрова статуя Будди, зупинка для відвідування французького села.

Повернення в готель. Ночівля.

День 10
Хоян – а/п Дананг – Хошимін (сіті-тур)

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Дананга.

Внутрішній переліт Дананг – Хошимін.

Прибуття в міжнародний а\п Tan Son Nhat (Хошимін). Трансфер у готель, розміщення.

Оглядова екскурсія на автобусі по знаменитих місцях Хошиміна, ми побачимо: Центральну площу, вулицю Повстання "Донг Хой", центральний поштамт, Кафедральний собор Notre Dame de Saigon, Палац Об'єднання (Колишній президентський палац), буддійську пагоду Вінь Нгієм, музею війни або буддійська пагода Вінь Нгієм, лакова фабрика. За бажанням - похід за покупками на центральний ринок Бен Тхань.

Повернення до готелю. Ніч у Хошиміні.

День 11
Дельта Меконга – Муйне

Сніданок у готелі.

08:00 - Екскурсія в дельту Меконгу – це незабутня прогулянка на катері по річці Меконг з відвідуванням острова, де ви зможете скуштувати екзотичні фрукти і познайомитися з місцевим життям та місцевим виробництвом: процес виготовлення цукерок з кокосу, меду, рисових коржів і сувенірних виробів з кокосового дерева.

Прогулянка на джонці каналами Меконга.

Обід, приготовлений з місцевого делікатесу, – риби «Вухо слона».

Відвідування буддійської пагоди Вінь Чанг.

Трансфер на узбережжя океану, місто-курорт Муйне.

Поселення у готель 4*. Відпочинок на морі.

День 12-14
Муйне. Пляжний відпочинок

Сніданок у готелі. Відпочинок на морському узбережжі.

День 15
Муйне - Хошимін - Виліт додому

Сніданок у готелі, звільнення номерів до 11:00. Відпочинок на морі.

Трансфер в аеропорт Хошиміну Tan Son Nhat для вильоту додому.

Виліт до Варшави  рейсом QR971, через Доху.

Польотні дані (а\к Qatar Airways):

Група 04.10.24-19.10.24:
QR  971   18OCT SGNDOH   2000   2335   
QR  263   19OCT DOHWAW  0245   0740  

Група 06.03.25-21.03.25: 
QR  971   20MAR SGNDOH   1955   2350
QR  263   21MAR DOHWAW  0235   0640

День 16
Варшава

Прибуття до Варшави за розкладом. Завершення програми.

Необхідні документи для отримання візи до В'єтнаму:

Фотографія:

- чіткий і кольоровий первинник фотографії з фотосалону. Скановані фотографії до роботи не приймаються!
- розмір фото 4*6 (от 50 кб до 300 кб)
- 80% обличчя на світлому фоні
- формат JPG (JPEG)
- фотографія має бути зроблена впродовж останніх 6 місяців

Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців після повернення і мати дві вільні сторінки.

- формат PDF
- кольорова і чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією
- розмір від 50 КВ до 300 KB 

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком: Smirnova_Iryna_passport, Smirnova_Iryna_foto

Зворотні квитки

Додаткова інформація

Польотні дані з Варшави: а\к Qatar Airways (1199 дол., груповий квиток)

QR  260   04OCT WAWDOH  1740 #0010    
QR  976   05OCT DOHHAN   0245   1400   
QR  971   18OCT SGNDOH   2000   2335   
QR  263   19OCT DOHWAW  0245   0740    

QR  260   06MAR WAWDOH  1540   2305
QR  976   07MAR DOHHAN   0145   1225   
QR  971   20MAR SGNDOH   1955   2350
QR  263   21MAR DOHWAW  0235   0640

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Додаткові послуги, що входять у вартість:

– 1 пляшка питної води на день;
– запрошення для отримання візи В'єтнаму (одноразовий в'їзд).

Заказ тура