121 460 грн
2999
$USD
17 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Ханой – бухта Халонг (круїз на кораблику) – Ніньбінь – Бай Дінь – Чанган – Ханой – Донгхой – Фонгня-Кебанг – Вінь Мок – Хюе – Ароматна річка і королівські гробниці – Хоян – Бана Хіллс/Мішон – Дананг – Хошимін – Меконг – Муйне – Хошимін – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Ми відкриваємо екзотичні країни разом з Вами!

Подорож в екзотичні країни – це відвідування стародавніх храмових комплексів, неперевершені національні парки, знайомство з колоритом місцевих жителів. У цьому турі на Вас чекає незвичайна і дуже насичена екскурсійна програма, а також море позитивних емоцій!

Відпочинок у В'єтнамі – це прекрасне поєднання екскурсій по старовинних храмах, річках і горах. У цій поїздці Ви відвідаєте дивовижні історичні артефакти, зелені острови, а також на Вас чекає подорож на кораблі! Під час туру Ви також зможете познайомитися з національною кухнею В'єтнаму, яка так подобається європейцям.

У турі:

– старовинне місто Ханой – душа В'єтнаму;
– захоплюючі краєвиди бухти Халонг;
– величні палаци і гробниці древніх правителів імператорського міста Хюе;
– вражаючий гірський перевал Хайван (Hai Van);
– Хоян – місто-музей під відкритим небом;
– "Перлина Сходу" – Хошимін;
– екзотична прогулянка по дельті Меконгу з національним обідом.

У вартість входить
Внутрішній переліт;
22
Проживання в готелях 4*;
22
Харчування;
22
Круїз на кораблику, бухта Халонг (з ночівлею);
Потяг Ханой – Донгхой;
22
Всі трансфери за програмою;
Екскурсії, вхідні квитки, супровід гіда;
22
У вартість не входить
Віза до В'єтнаму;
22
Медична страховка;
22
Факультативні екскурсії;
22
Особисті витрати;
Додаткове харчування в турі;
Доплата за двомісне купе в потязі;
22
Доплата за SNGL (одномісний номер);
22
Чайові гіду/водієві;
Інші витрати, не зазначені в програмі.

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Ханой – бухта Халонг (круїз на кораблику) – Ніньбінь – Бай Дінь – Чанган – Ханой – Донгхой – Фонгня-Кебанг – Вінь Мок – Хюе – Ароматна річка і королівські гробниці – Хоян – Бана Хіллс/Мішон – Дананг – Хошимін – Меконг – Муйне – Хошимін – Київ
День 1
Київ – Ханой

Виліт з Києва (а\п Бориспіль) о 12:35 рейсом QR 296, через Доху.

Польотні дані (а\к Qatar Airways):

QR296 06MARKBPDOH 12:35 – 18:50
QR968 06MARDOHHAN 21:05 – 07:40 + 1

День 2
Ханой – сіті тур

Приліт у Ханой (а\п Ной Бай) о 07:40. Отримання візи по прибуттю.

Оглядова екскурсія по місту з відвідуванням найпопулярніших визначних пам'яток столиці, серед яких: Храм Літератури, серце Ханоя – озеро Повернутого Меча, Пагода на одному стовпі, площа Бадінь і Таоїцький Храм Чан Во. Також Ви побачите найширше озеро в Ханої – Західне озеро, колишній курорт, де гуляли і відпочивали в'єтнамські королі.

Прогулянка на рикшах по старому кварталу. Старий квартал – це «душа» міста Ханой і його головний торговий район, що складається з 36 колоритних вузьких вулиць, за назвою яких відразу можна визначити, який товар тут продається: на одних вулицях торгують тільки продуктами, на інших – одягом, а є окремі вулиці сувенірів або іграшок.

Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

День 3
Ханой – бухта Халонг – круїз на кораблику з ночівлею

Сніданок у готелі.

О 08:00 виїзд у бухту Халонг.

О 12:00-12:30 прибуття в Халонг.

Затока Халонг – одне з природних чудес світу, що включене ЮНЕСКО в список міжнародного надбання людства. У цій мальовничій бухті розташовано близько 2000 великих і маленьких острівців з химерними скельними утвореннями, таємничими печерами, гротами і мангровими лісами.

12:30 Розміщення на кораблі. Вітальний напій. Початок круїзу.

13:00 Обід на кораблі.

15:00 Прибуття у Вунг Вієнг, найкрасивіше селище в затоці Халонг. У нас буде можливість підпливти на невеликих човнах ближче до села, зустрітися з місцевими жителями і познайомитися з їхнім способом життя, а також насолодитися чудовими пейзажами гір і печер.

16:15 Повернення на кораблик, продовження круїзу. Прибуття до чарівної печери-гроту «Барабан». Свою назву грот отримав завдяки цікавим акустичним особливостям – у той час, коли вітер дме крізь численні сталактити і сталагміти грота, у людей, які перебувають усередині, виникає враження, ніби вони чують віддалений бій барабанів.

16:45-19:30 Відпочинок на кораблі з фантастичним видом на бухту.

18:30 Майстер-клас кулінарії на терасі корабля. Вчимося готувати смажені млинчики по-китайському з рибною начинкою і соусом.

19:30 Святкування 8 березня! Незабутній вечір у чарівній атмосфері, святкова вечеря на кораблі в найкрасивішому місці затоки Халонг (у меню – в'єтнамські і європейські страви).

21:00 Для всіх охочих – нічна ловля кальмара.

Ночівля в комфортній каюті на кораблі, що стоїть на якорі в закритому морі.

*Примітка: корабель залишає за собою право на зміни в маршруті!

День 4
Халонг – Ніньбінь

6:30 Рано-вранці, перед сніданком, у нас буде можливість зустріти схід сонця і взяти участь у ранковій гімнастиці (за в'єтнамською традиційною школою «Тайчі»).

7:30 Сніданок (шведський стіл) на борту корабля.

8:30 Продовження морського круїзу, прямуємо до берега.

10:00 Здача номерів.

11:00 Висадка на берег. Обід у ресторані.

Переїзд у Ніньбінь – «перлину» В'єтнаму. Приголомшливі гори, рисові поля, печери і найдавніші храми – все це Ви знайдете тут.

Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

День 5
Ніньбінь - Бай Дінь - Чанган - Ханой (ніч у поїзді)

Сніданок у готелі.

Екскурсія в храмовий комплекс Байдінь і Чанган.

Бай Дінь – найбільший буддійський храмовий комплекс В'єтнаму, що складається зі Старої пагоди (1136 рік) і Нової пагоди, побудованої в період з 2003 по 2010 роки. Нова пагода є володаркою відразу декількох рекордів: це найбільша пагода В'єтнаму, тут розташована найбільша в країні бронзова статуя Будди вагою 100 тонн, а також три 50-тонні бронзові статуї Будди і величезні дзвони вагою 36 і 27 тонн.

Обід у місцевому ресторані (оплачується додатково).

Відвідування ландшафтного комплексу Чанган.

Для того, щоб насолодитися красою Чангану повною мірою, ми відправимося в подорож по воді, на човні. Наш маршрут пройде вздовж химерних вапнякових скель і красивих природних ландшафтів, через незвичайні і таємничі печери. Всього в комплексі Чанган налічується понад 50 сухих і водяних печер, розташованих один за одним, кожна печера унікальна і красива по-своєму.

Повернення в Ханой.

Посадка на поїзд до Донгхоя. Ночівля в поїзді.

День 6
Донгхой – Фонгня-Кебанг – Вінь Мок – Хюе

Прибуття поїзда в Донгхой рано-вранці.

Сніданок у місцевому ресторані (оплачується додатково).

Відвідування національного парку Фонгня-Кебанг – за свою унікальність у частині геології та рельєфу з 2003 року парк включений у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Назва парку походить від лісу Кебанг і найвідомішої печери в парку – печери Фонгня, яку ми обов'язково відвідаємо.

Переїзд до тунелів Вінь Мок – це величезна мережа тунелів, які були вириті під час війни і служили притулком для в'єтнамських партизанів. Мережа тунелів складалася в ціле село, у якому жили люди і народжувалися діти. У період з 1966 по 1972 роки тут народилося 17 дітей. Тут були всі необхідні зручності для життя: кімнати, спальні, кухні, колодязі з водою і медпункт.

Переїзд у Хюе. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 7
Хюе - Ароматна річка - королівські гробниці - Хюе

Сніданок у готелі. Екскурсія «Ароматна річка і королівські гробниці».

Екскурсія розпочнеться з прогулянки на катері Ароматною річкою і відвідування пагоди Тхьєнму (ThienMu) – це храмовий комплекс, відомий своєю восьмикутною вежею (21 метр), кожен із семи поверхів якої символізує реінкарнації Будди, а також гігантським дзвоном Дай Хонг Чунг вагою 3285 кг.

Відвідування гробниці короля Ти Дик (Tu Duc), яка відрізняється особливою живописністю тутешніх краєвидів: ставки, сади і пагоди. Огляд гробниці короля Кхай Дінь (Khai Dinh) – наразі ця гробниця збереглася краще за всі інші та славиться цікавими мозаїчними візерунками, фресками і скульптурними композиціями.

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 8
Хюе – Хоян

Сніданок у готелі.

Переїзд у Хоян (орієнтовний час у дорозі – 4 години). Зупинка для фото на перевалі Хайван (Hai Van), що розташований на самій вершині гірського хребта Чионгшон, звідки відкривається прекрасний вид на морське узбережжя. Мармурові гори - «гори п'яти стихій», одна з найвідоміших і славетних пам'яток центрального В'єтнаму.

Прибуття в Хоян, розміщення в готелі.

Хоян – старовинне місто-музей під відкритим небом, що визнане ЮНЕСКО пам'яткою світової спадщини і вважається одним з найкраще збережених стародавніх торгових портів Південно-Східної Азії. Місто, розташоване в дуже красивій місцевості, оточеній мальовничими селами, річкою і морем із сонячними пляжами, воно вражає древньою чарівністю храмів і поєднанням китайського, японського та в'єтнамського стилів в архітектурі будівель.

Вечірня пішохідна прогулянка по місту: ми відвідаємо музей культури та історії, де познайомимося з історією цього чарівного містечка, прогуляємося по маленькому місцевому ринку, підійдемо до китайського храму, що належить китайській громаді Фуджі, прогуляємося по мальовничій набережній зі старовинними будиночками, фасади яких прикрашені ліхтариками різних форм і кольорів. Особливу увагу ми приділимо Японському мосту 17 століття – міст нагадує пагоду і є офіційним символом Хояна.

За бажанням, відвідування шовкової фабрики і фірмового магазину шовку.

Повернення в готель. Ночівля.

День 9
Хоян – Бана Хіллс/Мішон – Хоян

Сніданок у готелі.

Вільний час. За бажанням екскурсії (оплачуються додатково):

– Відвідування Бана Хіллс (Ba Na Hills) + обід – 85 дол.\особа (при групі від 7 осіб): підйом по канатній дорозі на гору Ba Na з приголомшливими краєвидами; знаменитий «Золотий міст», який підтримується гігантськими кам'яними руками; відвідування пагоди LINH UNG, де міститься символ Дананга – 67-метрова статуя Будди, зупинка для відвідування французького села.

Мішон – 45 дол.\особа (при групі від 7 осіб) – комплекс індуїстських храмів, зведений у X столітті за велінням правителів Тямської імперії. Пагоди, храми і вежі прикрашені унікальними візерунками та малюнками, кожен елемент створений вручну.

Повернення в готель. Ночівля.

День 10
Хоян – а/п Дананг – Хошимін

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт Дананга. Внутрішній переліт Дананг – Хошимін (орієнтовно о 10:00). Прибуття в міжнародний а\п Tan Son Nhat (Хошимін). Трансфер у готель, розміщення.

Оглядова екскурсія на автобусі по знаменитих місцях Хошиміна, ми побачимо: Центральну площу, вулицю Повстання "Донг Хой", центральний поштамт, Кафедральний собор Notre Dame de Saigon, Палац Об'єднання (Колишній президентський палац), буддійську пагоду Вінь Нгієм.

Для бажаючих, похід за покупками на центральний ринок "Бен Тхань".

Повернення в готель. Ночівля.

День 11
Хошимін – Меконг – Муйне

Сніданок у готелі.

Екскурсія в дельту Меконгу – це незабутня прогулянка на катері по річці Меконг з відвідуванням острова, де Ви зможете скуштувати екзотичні фрукти і познайомитися з місцевим життям та місцевим виробництвом: процес виготовлення цукерок з кокосу, меду, рисових коржів і сувенірних виробів з кокосового дерева.

Обід, приготовлений з місцевого делікатесу, – риби «Вухо слона».

Відвідування буддійської пагоди Вінь Чанг.

Трансфер у Муйне (орієнтовний час у дорозі – 4 години).

Розміщення в готелі Ocean Star Resort 4*. Ночівля.

День 12-15
Муйне. Відпочинок на морі

Муйне – це колишнє рибальське селище, а зараз популярний курорт на узбережжі Південно-Китайського моря, що розтягнувся на багато кілометрів уздовж піщаного пляжу, з численними магазинчиками, кафе і ресторанчиками.

День 16
Муйне – Хошимін – Київ

Сніданок у готелі.

Трансфер у Хошимін, а\п Tan Son Nhat.

Виліт до Києва о 19:15 рейсом QR971, через Доху.

Польотні дані (а\к Qatar Airways):

QR971 21MARSGN_DOH 19:15 – 23:45
QR295 22MARDOH_KBP 6:55 – 11:25

День 17
Київ

Прибуття до Києва об 11:25.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Необхідні документи для отримання візи до В'єтнаму:

Закордонний паспорт (термін дії якого складає не менше 6 місяців з моменту початку поїздки).

2 фото 4 * 6 (на білому тлі, без кутів і зрізів, зроблені за останнім часом)

Копія першої сторінки закордонного паспорта.

Повністю заповнений бланк візової анкети.

Зворотні квитки.

Запрошення від партнерів.

Оплата за візу (25 дол.).

Віза оформляється після прильоту!

ВАЖЛИВО!
Закордонний паспорт, 2 фото, копію першої сторінки ЗП і оплату за візу (25 $) Вам необхідно взяти з собою в поїздку! Ці документи Ви особисто надасте візовому менеджеру по прильоту до В'єтнаму.
АЛЕ! «Анкету для оформлення візи до В'єтнаму» необхідно заповнити та надіслати візовому менеджеру на email - marina@feeria.ua до 20.02.20. На підставі даних цієї анкети наш візовий менеджер буде заповнювати спеціальну візову анкету.
Запрошення від партнерів і авіаквитки будуть відправлені всім туристам разом з іншими необхідними для поїздки документами, за 5-7 днів до виїзду!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Авіапереліт. Польотні дані  (а\к Qatar Airways):

QR296 06MARKBP_DOH 12:35 – 18:50
QR968 06MARDOH_HAN 21:05 – 07:40 + 1
QR971 21MARSGN_DOH 19:15 – 23:45
QR295 22MARDOH_KBP 6:55 – 11:25

Додаткові послуги, що входять у вартість:

– 2 пляшки питної води на день (в екскурсійні дні туру, Ханой – Хошимін);
– запрошення для отримання візи В'єтнаму (одноразовий в'їзд).

 

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Анастасія Єфименко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 120
  • e-mail: nastia@feeria.ua