Гарантований тур. Уся краса Хорватії

41 039 грн
899
€EUR
11 днів
Маршрут

Гарантований тур: Мукачево - Будапешт - Загреб - Кварнерська Рив'єра (п-ів Істрія: Пула, Ровінь - Опатія - о-в Крк) - Національний парк Крка - Макарська Рив'єра (Макарська - Біоково Skywalk - Дубровник - о-ви Хвар і Брач) - Спліт - Трогір - Національний парк Плитвицькі озера - Будапешт - Мукачево

Тип туру
Екскурсійні тури, Автобусні тури Європою, Тури з феєричними гідами, Активний відпочинок, Тури восени
Дати

Два найвідоміших національних парки, три острови, чотири міста-музеї під охороною ЮНЕСКО, найкрасивіший півострів Адріатики, наймальовничіше Макарське узбережжя, найвищі гори Середньої Далмації, фантастичні водоспади і неймовірний скляний міст на висоті 1200 метрів.

Усі перелічені "най-" - без перебільшень, справжні перлини Хорватії. Ми зібрали в цьому турі найкраще, що може подарувати мандрівникам ця дивовижна країна. Нескінченно прекрасна, яскрава й самобутня Істрія, найбільший півострів країни. Такі різні й такі однаково цікаві острови, де ви будете насолоджуватися кухнею, краєвидами і прекрасною Адріатикою. Національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Перлини архітектури, історії і міста-шедеври - Дубровник, Трогір, Спліт. А про красу хорватського узбережжя і її гір можна говорити нескінченно.

Приємний бонус: під час відпочинку на Адріатичному узбережжі - у Кварнерській затоці та Макарській Рив'єрі - у вартість туру вже включено дворазове харчування (сніданок + вечеря).

Запевняємо, це буде одна з найпрекрасніших ваших мандрівок. Хорватія чекає! Гід – Олена Єлізарова

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
10 ночей у готелях по маршруту;
Харчування - 10 сніданків, 7 вечерь;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Медична страховка;
22
Факультативні екскурсії, вхідні квитки;
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
Гарантований тур: Мукачево - Будапешт - Загреб - Кварнерська Рив'єра (п-ів Істрія: Пула, Ровінь - Опатія - о-в Крк) - Національний парк Крка - Макарська Рив'єра (Макарська - Біоково Skywalk - Дубровник - о-ви Хвар і Брач) - Спліт - Трогір - Національний парк Плитвицькі озера - Будапешт - Мукачево
День 1
Мукачево - Будапешт

Збір групи на залізничному вокзалі у місті Мукачево. Посадка в автобус.

Проходження українсько-угорського кордону. Переїзд у Будапешт.

Будапешт розташований на мальовничих берегах Дунаю, який розділяє столицю на Старе місто - Буду і торгово-ремісничий Пешт. З пологих пагорбів Буди відкривається чудовий вид на рівнини Пешта. В столиці Угорщини дбайливо збережений відгомін минулих епох. Тут можна відвідати напівзруйновані римські терми, житлові будинки і храми, вежу Магдалини - єдину збережену споруду на місці грандіозної готичної церкви, зведену в Середньовіччі, Королівський палац, що датується XIII-XIV століттями. 

Вільний час у Будапешті. Прогуляйтеся центром міста: Площа Героїв, замок Вайдахуняд, проспект Андраші, Базиліка Святого Іштвана, Парк Варошлігед. 

Ніч у готелі в Будапешті.

День 2, сніданок+вечеря
Загреб - Кварнерська Рив'єра

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до Хорватії.

Оглядова екскурсія в Загребі. Прогулянка по центру хорватської столиці - центральна площа бана Йосипа Елачіча, верхнє місто, кафедральний собор, Каптол.

Загреб - місто з 900-річною історією, яке складається з трьох частин: Верхнє місто з приголомшливою архітектурою та атмосферними брукованими вуличками, де зосереджені головні пам'ятки і музеї, Нижнє місто з безліччю магазинів, кафе, театрів і парків, та Нове місто - сучасний район, побудований з нуля після Другої світової. Верхнє та Нижнє місто зв'язує фуникулер, біля якого справжня гармата стріляє щодня опівдні. Фактично, Загреб - це вся Хорватія в мініатюрі.

Переїзд в район Кварнерської Рив'єри, Адріатичне узбережжя Хорватії.

Поселення в готель, вечеря. Ніч у готелі.

День 3, сніданок+вечеря
Кварнерська Рив'єра (Істрія: Пула – Ровінь)

Сніданок, вечеря у готелі. Вільний день для прогулянок та відпочинку.

У цей день пропонуємо вам вирушити на додаткову велику екскурсію півостровом "Перлини Істрії - Пула, Ровінь" (50 євро).

У місті Пула ми оглянемо античну арену, де за часів стародавнього Риму проводилися бої гладіаторів. Арена відмінно зберіглася.

Ровінь – це казкове місто на маленькому півострові. Місцеві мешканці стверджують, що з дзвіниці церкви Святої Євфимії в ясну погоду можна навіть розгледіти Венецію, до якої звідси по морю усього 90 км.

Обід в Лиманському фіорді (оплачується самостійно).

Повернення в готель.

День 4, сніданок+вечеря
Кварнерська Рив'єра (о-ів Крк)

Сніданок, вечеря у готелі. Вільний день для прогулянок та відпочинку.

У «прекрасну епоху» (Belle Epoque) Опатія приймала на відпочинок весь імператорський двір Австрії. Уздовж берега через всю Опатію та ряд сусідніх містечок спеціально для імператора була побудована унікальна прогулянкова стежка. По ній і зараз можуть пройтися любителі романтики. Пишно причепуреній публіці догоджали місцеві човнярі, які вміли висловлюватися більшістю європейських мов (прототип венеціанських гондольєрів).

У цей день пропонуємо вам продовжити вивчення околиць різнобарвної Істрії і вирушити на факультативну екскурсію на острів Крк - найбільший з островів Хорватії (45 євро).

Дегустація місцевих вин (вино Жлахтіна з Врбника).

Переїзд в місто Крк - головне місто острова. Історія міста налічує 3000 років. Місто пам'ятає ще морську битву Юлія Цезаря і Гнея Помпея. Окраса міста - замок Франкопанів, знатного хорватського роду XIV - XVI століть (вхід у замок платний).

Повернення в готель. Відпочинок.

День 5, сніданок+вечеря
Національний парк Крка - Макарська Рив'єра

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування Національного парку Крка. Прогулянка по Національному парку в районі наймогутнішого водоспаду Скрадинський Бук висотою 46 м (45 євро).

Це один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря.

Переїзд на узбережжя Макарської Рив'єри.

Поселення у готель, вечеря. Відпочинок.

День 6, сніданок+вечеря
Макарська Рив'єра (масив Біоково + Skywalk)

Сніданок, вечеря у готелі. Вільний день для відпочинку на Макарській Рив'єрі.

Факультативна екскурсія в національний парк "Масив Біоково + Sky walk" - три зупинки, дегустація місцевих смаколиків, дегустація вин, макс. підйом на висоту 1422 м (50 євро).

Якщо Ви відпочиваєте в Макарській, то обов'язково відвідайте гору Біоково. На вас чекає незабутня поїздка за хмари і справжній похід в справжні гори, фантастичний кліматичний перехід і просто захоплюючі дух види! А зовсім недавно тут відкрили скляний оглядовий майданчик Skywalk на висоті 1228 метрів.

Гарантований адреналіновий струс і неймовірні враження! Під час прогулянки робимо кілька зупинок, смакуємо місцеві продукти, милуємося неймовірними краєвидами, ходимо по небу, лазимо по горах і споглядаємо захід сонця!

Ви будете цілком винагороджені: перед вами, як на долоні, відкриється вся панорама Макарської Рив'єри. А які нагорі запахи!.. Аромат квітучих лугів і дерев неможливо описати словами – це треба відчувати. Не забудьте взяти теплі кофти та містку карту пам'яті для фото. Ви відкриєте для себе неземну красу! А в ясну погоду у вас є відмінний шанс побачити не тільки золотисте море і розсип островів, а й Італію!

День 7, сніданок+вечеря
Макарська Рив'єра (Дубровник)

Сніданок, вечеря у готелі. Вільний день для відпочинку на Макарській Рив'єрі.

Факультативна екскурсія до м. Дубровник (60 євро).

Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровника мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах. 

Ніч у готелі.

День 8, сніданок+вечеря
Макарська Рив'єра (о-ви Хвар, Брач)

Сніданок, вечеря у готелі. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.

Факультативна морська прогулянка на острови Хвар і Брач (50 євро).

Знамениті острови Хвар і Брач знаходяться прямо перед м. Макарська. Морська прогулянка триває цілий день. На кораблі організовані всі умови для зручного, веселого і незабутнього відпочинку. 

Програмою передбачено: перехід до о. Хвар і прогулянка старим містом (без купання); перехід на о. Брач, під час якого відбувається обід на кораблі (риба-гриль, гарнір,  вино та безалкогольні напої; обід входить у вартість прогулянки). На острові Брач - за бажанням купання на знаменитому пляжі «Златни рат». 

Хвар - найсонячніший острів Адріатики і входить до десятки найбільш відвідуваних туристами островів світу. Краса природи, затишні середньовічні містечка, чудова туристична інфраструктура, п’янкий аромат лаванди,  місцева кухня і чудове вино щороку приваблюють сюди тисячі мандрівників. Лаванда, до речі, є одним із головних туристичних сувенірів приморської Хорватії, а найбільші її поля знаходяться саме на Хварі. 

Брач - острів відомий у всьому світі своїми пляжами (найвідоміший з них – «Золотий ріг») із найчистішою водою на Адріатичному узбережжі Хорватії, а також природною красою та розвиненою туристичною й спортивною інфраструктурою.  Острів з давніх-давен славиться своїм білим каменем, з якого побудовані палац імператора Діоклетіана у Спліті, Білий Дім у Вашингтоні, Парламент у Будапешті. А ще цей камінь називають «каменем любові», з якого місцеві майстри виготовлять неймовірні прикраси та сувеніри.

Ніч у готелі.

День 9, сніданок
Макарська Рив'єра - Спліт - Трогір - Плитвице

Сніданок. Виселення з готелю.

Комфортна і не обтяжна поїздка мальовничим узбережжям, наповнена чудовими враженнями від знайомства з унікальними архітектурними ансамблями, історією і красотами Середньої Далмації.

Оглядова екскурсія по Спліту і Трогіру.

Спліт - головне місто Далмації, яке часто називають найурочистішим містом Хорватії. "Німа Спліта до Спліта", - кажуть містяни, що значить: немає такого міста, яке б могло зрівнятися із його красою. Головною пам’яткою міста є величний і грандіозний за масштабами палац римського імператора Діоклетіана, на території якого розташувалися собор Святого Домна, римська площа Перістіль, капела Святого Мартіна, храм Юпитера тощо. Увесь палацовий комплекс знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Жодного туриста не може залишити байдужим краса набережної середньовічного міста і торгові вулички.

Трогір - місто-музей, занесене до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Трогір нагадує собою вишукану кам’яну скриньку, яку зробив майстер-чарівник і наповнив її таємницями-прикрасами. А ще старе місто порівнюють з готовим до виходу у море вітрильником і, здається, ось зараз на монастирські та церковні «щогли»-вежі, що височіють над містом, напнуть вітрила - і місто-корабель вийде у мандри...

Трогір заснували ще давньогрецькі колоністи у ІІІ столітті до н. е. У Центральній Європі він вважається найкраще збереженим романсько-готичним містом. Головною пам'яткою є Собор Св. Лаврентія, портал західних воріт якого виготовив далматинський скульптор і архітектор Радован. Хорвати говорять, що аби щезли у країні всі визначні пам’ятки, а залишився лише Трогір зі своїм собором, то цього було б достатньо, щоб про нас знав увесь світ.

Переїзд у готель в районі Національного парку «Плитвицькі озера». Поселення, відпочинок.

День 10, сніданок
Національний парк "Плитвицькі озера"

Сніданок. Відвідування Національного парку «Плитвицькі озера» (50 євро).

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку. Озера по праву є туристичним об’єктом №1 на території Хорватії.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Виїзд до Угорщини.  Ніч у готелі в Будапешті.

День 11, сніданок
Будапешт - Мукачево

Сніданок, виселення з готелю.

Транзитний переїзд Угорщиною до України. Перетин угорсько-українського кордону. 

Прибуття на вокзал в Мукачеві. Завершення туру.

Заказ тура