Хорватія – країна, до якої хочеться повернутися

Відпочинок у Хорватії з кожним роком набуває все більшої популярності. Причина цього проста: той, хто хоча б раз побував у Хорватії, не може встояти перед її красою. Маслинові гаї і виноградники, морські та гірські пейзажі, унікальні природні та історичні пам'ятки, тепле і ласкаве Адріатичне море – все це залишає незабутній слід у пам'яті кожного, хто обирає автобусні тури в Хорватію з Києва.

Хорватия
Хорватия
Хорватия
Хорватия

 

Тури в Хорватію дуже різноманітні, тому кожен турист, незалежно від цілей своєї подорожі, може знайти оптимальний варіант відпочинку. Охочі поправити здоров'я можуть вирушити на санаторно-курортне лікування. Ті, хто мріє про спокійний відпочинок із сім'єю, можуть знайти потрібний готель і насолоджуватися тишею та спокоєм у відокремлених бухтах. Ті, хто не уявляє собі відпочинок без насиченої культурної складової, можуть відправитися в екскурсійний тур по Хорватії. А ті, кого не влаштовує спокійний пляжний відпочинок у Хорватії на морі, зможуть покататися на яхті, водних лижах, опуститися на морське дно з аквалангом.

Хорватія має унікальне географічне положення. Тут можна побувати на морському узбережжі, відвідати чудові національні та природні парки, покататися на лижах у горах. Національні парки «Дубровник», «Спліт» і «Плитвицькі озера» внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Красу цих місць неможливо описати словами, і навіть фотографії навряд чи можуть передати всю пишноту хорватських національних парків. Каскади водоспадів, букові і хвойні зарості, прозорі води озер – тут можна гуляти нескінченно, вдихаючи наповнене незабутніми ароматами повітря.

У Хорватії дуже ретельно стежать за чистотою моря і пляжів, а також дбайливо ставляться до інших природних багатств країни. Купатися в Хорватії можна з перших тижнів травня і до кінця жовтня. Найбільш знаменита Макарська Рив'єра, загальна протяжність якої складає близько 40 км. Саме тут розташоване найчистіше море – Макарській Рив'єрі щорічно присуджують найбільшу кількість блакитних прапорів ЮНЕСКО. М'який мікроклімат, дивовижне поєднання морського і гірського повітря створюють чудові умови для відпочинку.

Хорватія – країна тисячі островів, які розкидані вздовж усього узбережжя. Особливо цікаво побувати на острові Млет, який розташувався між Корчулою і Дубровником. У північній частині острова міститься озеро Святої Марії, посеред якого розташувався... невеликий острів з бенедиктинським монастирем, заснованим у XII столітті.

 

 

Літній відпочинок у Хорватії – це ще й чудова можливість побувати на термальних джерелах. Найбільш відоме джерело – Нафталан – є єдиним у світі, де є поклади лікувальної нафти. Також тут успішно лікують багато захворювань, у тому числі хвороби опорно-рухового апарату, дихальної та травної систем, гінекологічні захворювання, хвороби нервової системи та інші. Відпочинок на джерелах у Хорватії призначений для всіх, хто хоче провести час відпустки з користю для здоров'я.

Культурна спадщина Хорватії досить велика й багатогранна. У кожному містечку можна зустріти відгомони тієї чи іншої епохи: у Пулі можна подивитися на античний амфітеатр, у Крка, Задарі, Трогирі – середньовічні собори й базиліки, на території Дубровницької Рив'єри – старовинні резиденції і палаци. Найбільша кількість музеїв міститься в Загребі, де можна помилуватися кращими творами класичного та сучасного живопису.

Доторкнутися до самобутньої балканської культури можна і в гастрономічному сенсі. Національна кухня Хорватії дуже різноманітна. Обов'язково спробуйте ніжний овечий сир, страви зі свіжих морепродуктів, місцеве вино та лікери. Гурмани зможуть оцінити страви з омарів, устриць і морської риби. Також у Хорватії виробляють першокласну оливкову олію, яку туристи часто забирають із собою як сувенір.

Подорож до Хорватії – це справжнє свято для всієї родини, причому абсолютно неважливо, чи Ви вирушаєте в цю країну на кілька днів, чи на кілька тижнів. У будь-якому випадку Вам точно захочеться повернутися до Хорватії знову, і «Феєрія» буде рада Вам у цьому допомогти.

Контакти менеджерів
 • Ім'я: Марина Молога
 • Посада: Менеджер
 • Телефон: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 131
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Наталя Подтикан
 • Посада: Менеджер
 • Телефон: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 112
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Тетяна Жарова
 • Посада: Менеджер
 • Телефон: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 102
 • e-mail: [email protected]