Гарантований тур. Феєричний Лондон (5 днів)

38 757 грн
849
€EUR
5 днів
Маршрут

Гарантований тур: Лондон - Вестмінстерське абатство - Тауер - (Стоунхендж - Віндзор) - Ваше місто

Тип туру
Авіатури, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами, Літо в Європі
Дати

12.08-16.08 - гарантований виїзд

Вас вітає строката столиця Великої Британії, приголомшливий Лондон! 

Знамениті театри і музеї, дивовижна архітектура, легендарні королівські палаци, просторі площі, чарівні парки і, звісно ж, неповторна англійська атмосфера - все це Лондон. Ви побачите усі найвідоміші пам'ятки Лондона, побуваєте в найбагатших музеях Імперії, прогуляєтеся старовинними вуличками та познайомитеся з життям британців таким, яке воно є.

Феєричний Лондон - це можливість всього за 5 днів познайомитись із найцікавішими та найчарівнішими місцями столиці Великої БританіїГід – Ірина Андрєєва.

Ви можете прилетіти в Лондон раніше, або продовжити подорож далі, в нашому ексклюзивному турі Англія, Шотландія, Ірландія: Спадщина Кельтів, чи поєднати короткі маршрути Англія + дві столиці Ірландії, Північна Ірландія + Шотландія. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом у Британії;
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Авіапереліт до/з Лондона, трансфер а/п-готель;
22
Медична страховка;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Гарантований тур: Лондон - Вестмінстерське абатство - Тауер - (Стоунхендж - Віндзор) - Ваше місто
День 1
Лондон

Прибуття у Лондон. Самостійний трансфер до готелю.

Розміщення у готелі в центрі Лондона. Ночівля.

Група 27.04: готель Copthorne Tara 4*
Група 12.08, 28.08: готель Royal National 3*

Лондон - столиця Сполученого Королівства, одне з найпрекрасніших та величних міст світу, яке зберігає багатовікові традиції Великобританії. Знамениті театри й музеї, дивовижна архітектура, легендарні королівські палаци, просторі площі, чарівні парки та, звичайно ж, неповторна англійська атмосфера, - все це Лондон. Місто здивує будь-кого різноманітністю унікальних пам'яток.

Ніч у Лондоні.

Ви можете замовити і приєднатися до туру з будь-якого міста світу! За бажанням ви можете прилетіти в Лондон раніше. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

День 2
Вестмінстерське абатство - Тауер

Сніданок. Повний день у Лондоні.

Оглядова екскурсія Лондоном, разом з екскурсіями у Вестмінстерському абатстві й Тауері (вх.квитки: Вестмінстер 26 фунтів, Тауер 31 фунтів).

Ви побачите знамениті на весь світ пам'ятки: символ міста – Біг Бен, унікальний розвідний Тауерський міст, легендарну Трафальгарську площу, будівлю Британського Парламенту, Букінгемський палац – офіційну лондонську резиденцію англійської королеви, Кафедральний собор Святого Павла – духовний центр столиці.

Вестмінстерське абатство – головна святиня і символ британської нації, побудоване більше тисячі років тому. Починаючи з 1066 року, більшість британських монархів були короновані саме тут. Це прекрасний зразок ранньої готичної архітектури з двома високими вежами, прекрасними вітражами, ажурними арками і багатими інтер'єрами. В абатстві зберігається унікальна колекція старовинних фоліантів, а також багато шедеврів живопису і монументального мистецтва. Тут покоїться прах королів і лордів, кардиналів і великих літераторів Великої Британії.

Тауер – велична фортеця, розташована на північному березі Темзи в історичному центрі Лондона, одна з найстаріших споруд Англії. Ви побачите легендарних вартових палацу – біфітерів, одягнених у класичні червоні мундири Вікторіанської епохи. У Тауері зберігаються унікальні коштовності Британської імперії, якими досі користуються члени королівської родини під час урочистих церемоній.

Закінчення екскурсії близько 17.30. Повернення в готель. Ніч у Лондоні.

День 3
Лондон

Сніданок.

Вільний день у Лондоні для прогулянок, відвідування музеїв і магазинів.

Рекомендуємо відвідати безкоштовні музеї: Британський музей, Музей Вікторії й Альберта, Музей природничої історії.

Також радимо відвідати:

  • Музей Мадам Тюссо – найвідоміший у світі музей воскових фігур (вхід 30 фунтів).
  • Музей Шерлока Холмса (вхід 12 фунтів).
  • Колесо огляду "Лондон Ай" – з висоти 135 метрів відкривається захоплююча панорама міста.

Пориньте у феєричне театральне життя столиці та відвідайте один зі знаменитих лондонських мюзиклів ("LES MISERABLES", "LET IT BE", "MAMMA MIA" тощо).

Також ви можете здійснити прогулянку на катері Темзою, відвідати Нульовий меридіан у Гринвічі, покататися на знаменитих двоповерхових автобусах.

Рекомендуємо заздалегідь і тільки на вільний день бронювати квитки для відвідування:

Ніч у Лондоні.

День 4
Лондон (Стоунхендж - Віндзор)

Сніданок. Вільний день у Лондоні.

Для охочих – поїздка у Стоунхендж і Віндзор (50 євро, оплата завчасно до виїзду, + вх.квитки).

Стоунхендж (вхід 23 фунти) – унікальна споруда, початок будівництва якої датується ІІІ тисячоліттям до нашої ери. Про призначення цього вражаючого кам'яного ансамблю в колах вчених досі тривають дискусії. Чи була це стародавня астрономічна обсерваторія, чи ритуальне коло для поклоніння небесним світилам – розгадати загадку Стоунхенджа належить саме вам!

Віндзор (вхід 29,7 фунтів) – заміська королівська резиденція, розташована в однойменному місті на північний захід від Лондона в графстві Беркшир.

Повернення в готель. Ніч у Лондоні.

День 5
Лондон - Ваше місто

Сніданок. Груповий трансфер в аеропорт. Виліт з Лондона.

За бажанням ви можете продовжити перебування в Лондоні на будь-яку кількість ночей!

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

! Обов’язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр «Сигма», бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, Київ, Україна):

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) обов'язково з чистим аркушем (з двох сторін) для візи Великобританії;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.);

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей.

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову!

Вартість туру по датах виїзду за умови розміщення:

Група 06.05 - готель Copthorne Tara 4* в центрі Лондона
1/2 DBL 899 євро, доплата за SNGL 479 євро

Група 12.08, 28.08 - готель Royal National 3* в центрі Лондона
1/2 DBL 849 євро, доплата за SNGL 325 євро

  • Готель Copthorne Tara London Kensington:

Будучи найближчим до торгового району Кенсінгтон Хай-стріт, 4-зірковий готель The Copthorne Tara London ідеально розташований для ознайомлення з найкращими місцями Лондона: лише за 3 хвилини ходьби від Хай-стріт Кенсінгтон, неподалік від знаменитого Королівського Альберт-Холу та красивих садів Кенсінгтонського палацу. Готель Copthorne Tara є ідеальним місцем для знайомства зі столицею.

Наш теплий і комфортабельний готель пропонує бездоганне поєднання індивідуального обслуговування з неперевершеним комфортом для індивідуальних мандрівників, пар і сімей. Відкрийте для себе єдиний чайний лаунж у Кенсінгтоні, де пропонують традиційний англійський післяобідній чай, і насолодіться нагородами сінгапурської та китайської кухонь у фірмовому ресторані Millennium, Bugis Street. У фойє готелю також є цілодобовий магазин самообслуговування, який пропонує різноманітні продовольчі та непродовольчі товари та товари першої необхідності для подорожей.

Натисніть сюди та вивчайте заходи та місця поблизу готелю
 

  • Готель Royal National в районі Блумсбері:

Наші гості можуть відвідати найкращі місця Лондона з нашого центрального розташування, наприклад Британський музей, який розміщений лише за 3 хвилини пішки. Поруч із Юстоном і Кінгс-Кросом, ми також маємо чудове транспортне сполучення та з’єднані через лінію метро Piccadilly зі станцією метро Russell Square через дорогу.

Стандартні номери готелю забезпечують чисте та комфортне розміщення в центрі Лондона. Номери Standard Plus - з додатковими сучасними зручностями та вишуканими меблями. Щоранку з 06:30 до 10:30 сервірують смачний повний англійський і континентальний сніданок "шведський стіл", щоб ви могли зарядитися енергією на майбутній день.

Готові до обіду? Або думаєте куди піти повечеряти? У кафе Blooms Pizza подають чудову каву, закуски та апетитну  піцу, випечену на камені, а в нашому лондонському пабі є традиційні британські страви в меню та вибір освіжаючого місцевого пива, який працює 7 днів на тиждень. 

Ви можете відвідати всі найкращі місця Лондона на автобусі, поїзді, метро або пішки за лічені хвилини.

Натисніть сюди та вивчайте заходи та місця поблизу готелю

Додаткова інформація

Знижка на тур для дитини до 12 років з 2-ма дорослими – 50 євро.

Консульський збір Великої Британії (суми можуть змінюватися та підлягають уточненню на момент запису туриста):

  • близько 138 євро консульський збір – оплачується до подачі документів!
  • 2100 грн. сервісний збір візового центру Великої Британії – оплачується до подачі документів!
  • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (близько 600 євро – оплачується до подачі документів!).
  • за бажанням або за необхідності подача флексі (подача в обраний день у будь-який зручний час, у години роботи віз. центру) - 3000 грн.
  • послуга завезення паспорту до Варшави на вклейку візи - 50 євро/паспорт

! Обов'язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр "Сигма", бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, КиївУкраїна).

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

Додаткові екскурсії в турі та вхідні квитки:

Віндзор + Стоунхендж (50 євро, оплата до виїзду; вх.квитки оплачються окремо в турі);
- вхідні квитки в туристичні об'єкти (оплачується в турі - близько 105 фунтів).

Заказ тура