Лондон: пишність британської столиці

Шпилі відомих на увесь світ визначних пам’яток, червоні двоярусні автобуси, неймовірно ввічливі люди, захоплива стародавня історія й мистецтво чаювання... Все це лише деякі з тих образів, які спадають на думку при згадці про столицю Великої Британії! Лондон можна любити чи недолюблювати, захоплюватися або критикувати, проте додаткової реклами для його відвідання це місто зовсім не потребує! 

Лондон

Образи лондонських визначних місць, будівель та пам'ятників знайомі багатьом з нас із дитинства. Настав час побачити їх на власні очі, адже ніякі зображення або фото не зрівняються із реальним видовищем! 

На березі Темзи знаходиться легендарний символ Лондона — місцевий атракціон та за сумісництвом спосіб поглянути на місто з висоти пташиного польоту... Так, це Лондонське Око! Можна піднятися на ньому як на початку знайомства із Лондоном, так і в завершення Вашої мандрівки сюди. Таким чином, гуляючи його вулицями, можна усвідомлювати крихітність людей на фоні його велич. Підйом на оглядовому колесі ввечері завжди буде виграшною ідеєю: місто казково перетворюється в світлі вечірніх вогнів. 

Далі відкрийте для себе найкращі лондонські краєвиди — краєвиди архітектурних шедеврів англійської столиці. Це славнозвісний годинник Біг Бен, середньовічний палац Лондонський Тауер і Тауерський міст, Букінгемський, Вестмінстерський палаци та багато інших. 

Зануртеся в унікальну історію Лондона разом із Феєрією!