Північна Ірландія + Шотландія. Перше знайомство

39 916 грн
899
€EUR
5 днів
Маршрут

Белфаст - Стежка велетнів - міст Carrick-O-Rede - замок Данлюс - пором до Шотландії - Глазго - Фолкеркське колесо - Единбург

Тип туру
Авіатури, Літо в Європі, Тури вихідного дня, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами
Дати

Запрошуємо вас у захоплюючий тур-знайомство з північчю Великої Британії! П'ять днів подорожі насичені приголомшливими пейзажами, чарівними легендами, прекрасними замками, технологічними дивами людей і нерукотворними чудесами Природи. Ви зможете познайомитися з традиціями та особливостями ірландської та шотландської культур і спробувати знамениті кулінарні шедеври. 

У Белфасті на вас чекає велична "Стежка Велетнів" і дивовижний замок "на краю землі". А далі - горда й прекрасна Шотландія, край легенд, озер і місце проживання легендарного чудовиська Нессі. Глазго вас здивує багатою архітектурною спадщиною, а на завершення подорожі - величний Единбург, казкове місто, що спонукає до тривалих піших прогулянок і цікавих відкриттів.

Нічого зайвого, ідеальний тур для першого знайомства! Гід Ірина Андрєєва.

Ви можете розпочати подорож раніше, зі знайомства з Англією та Ірландією в нашому ексклюзивному турі Англія + дві столиці Ірландії, чи розширити знайомство зі строкатою столицею Великої Британії в турах Феєричний Лондон (5 днів) та Феєричний Лондон (8 днів), або залишитись в Единбурзі чи прилетіти в Белфаст раніше. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
22
Пором у Шотландію Belfast-Stranraer;
4 ночі у готелях 3-4* зі сніданками;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Авіа до Белфасту/з Единбурга, трансфер а/п-готель-а/п;
Медична страховка;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Белфаст - Стежка велетнів - міст Carrick-O-Rede - замок Данлюс - пором до Шотландії - Глазго - Фолкеркське колесо - Единбург
День 1
Белфаст

Прибуття у Белфаст. Самостійний трансфер у готель.

Белфаст – столиця Північної Ірландії, гостинне і жваве місто, розташоване на березі затоки Белфаст-Лох. Завдяки переплетенню вікторіанських традицій і сучасної культури в місті панує унікальна атмосфера, а місцеві паби славляться своїм неповторним колоритом.

Автобусно-пішохідна екскурсія Белфастом: суднобудівні верфі, знамениті суднобудівні крани «Давида» і «Голіафа», Ботанічний сад, площа Донегал, Ратуша, Оперний театр, Королівський університет і белфастські мурали.

Вільний час.

Рекомендуємо здійснити променад по головній шопінг-алеї міста Роял Авеню; відвідати «Титанік Центр» (вхід 18,5 фунтів), де розміщена інтерактивна експозиція, присвячена легендарному лайнеру; заглянути в паб «Crown Liquor» з унікальним оздобленням.

Ночівля в Белфасті.

Ви можете замовити і приєднатися до туру з будь-якого міста світу! За бажанням ви можете прилетіти в Белфаст раніше. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

День 2
Белфаст - Стежка велетнів - міст Carrick-O-Rede - замок Данлюс - пором у Шотландію

Сніданок.

Для охочих – відвідування Стежки велетнів, підвісного моста Carrick-O-Rede та огляд замку Данлюс (50 євро, оплата завчасно до виїзду, + вх.квитки):

Стежка Велетнів – дивовижне чудо природи, ділянка узбережжя, яка складається з десятків тисяч базальтових колон тектонічного походження. Захоплюючий природний ансамбль, що нагадує грандіозну роботу скульптора, занесений у список об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сьогодні сюди приїжджають шанувальники телесеріалу "Гри Престолів", щоб зробити незабутні фото локацій, де проводилися зйомки цієї телесаги.

Уже 250 років з весни до осені місцеві рибалки тримають підвісний канатний міст Carrick-a-Rede Rope. Міст завдовжки 20 метрів і завширшки 1 метр з'єднує узбережжя з великою скелею, де триває міграція лососевих. Найсміливішим пропонується отримати незабутні відчуття від переходу по мосту і зробити чудові фото (квиток близько 9 фунтів).

Замок Данлюс колись був неприступною фортецею, яку звів граф Річард де Бург у XIII столітті. До наших днів збереглися його руїни, які гордо стоять на базальтовому плато і підносяться над казковими скелястими берегами (вхід 5 фунтів).

Пором у Шотландію. Ніч у готелі.

День 3
Глазго - Фолкеркське колесо - Единбург

Сніданок. 

Глазго – найбільше місто Шотландії, центр культури і мистецтва, який зберігає багату архітектурну спадщину. У місті багато музеїв і галерей, а також близько 70 парків на будь-який смак.

Екскурсія по Глазго з оглядом найдавнішої будівлі в місті – середньовічного собору Святого Мунго, часової вежі Трон, Купецького міста, центральної вулиці Б’юкан, площі короля Георга, об'єктів, пов'язаних з ім'ям засновника стилю Ар-Нуво Чарльза Макінтоша. Переїзд у західну частину міста.

Вільний час. Радимо відвідати:

- Галерея Кельвінгроув (вхід безкоштовний): декоративно-прикладне мистецтво, живопис, історичні експонати, картина Сальвадора Далі, експозиція, присвячена засновнику стилю Ар-Нуво Чарльзу Ренні Макінтошу.

- Музей Ріверсайд (вхід безкоштовний), де на березі річки Клайд розташувалася унікальна експозиція Музею транспорту.

- Оглянути будівлі університету Глазго (рік заснування – 1451), авторства знаменитого архітектора сера Джорджа Гілберта Скотта.

Від'їзд з Глазго.

Відвідування Фолкеркського колеса - одного з найвідоміших технологічних чудес Шотландії. Це єдиний у світі шлюз-суднопідіймач, що здатний обертатися, він з'єднує канали Форт-Клайд і Юніон (шлюзування на кораблику, квиток 13 фунтів).

Ночівля в Единбурзі.

День 4
Единбург

Сніданок. 

Единбург – столиця Шотландії, місто замків і старовинної архітектури, музеїв і колоритних пабів, у якому жили і творили великий шотландський поет Роберт Бернс і знаменитий письменник Вальтер Скотт.

Автобусно-пішохідна екскурсія Единбургом з оглядом головних визначних пам'яток (25 фунтів).

Пропонується в рамках спільної екскурсії відвідування Единбурзького замку – найголовнішого королівського замку Шотландії (вхід 20 фунтів). Гордістю замку є одна з найстаріших будівель Шотландії – капела Святої Маргарити, побудована на початку XII століття. Також у замку можна побачити корону Шотландських монархів, амуніцію, історичні артефакти та низку інших предметів і реліквій. Замок, що велично підноситься на високій скелі в самому серці міста, є символом Единбурга.

У вільний час (друга половина дня) рекомендуємо відвідати Національний музей Шотландії, Національну картинну галерею, Каплицю лицарів Ордена Будяка в соборі Святого Жиля, кафе "Елефант" – місце народження творів про Гаррі Поттера.

Ночівля в Единбурзі.

День 5
Единбург - Ваше місто

Сніданок, звільнення готельних номерів.

Самостійний трансфер в аеропорт. Виліт з Единбурга.

За бажанням ви можете продовжити перебування в Единбурзі на будь-яку кількість ночей!

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

! Обов’язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр «Сигма», бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, КиївУкраїна):

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) обов'язково з чистим аркушем (з двох сторін) для візи Великобританії;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.);

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей.

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову!

Додаткова інформація

Знижка на тур для дитини до 12 років з 2-ма дорослими – 50 євро.

Консульський збір Великої Британії (суми можуть змінюватися та підлягають уточненню на момент запису туриста):

  • близько 138 євро консульський збір – оплачується до подачі документів!
  • 2100 грн. сервісний збір візового центру Великої Британії – оплачується до подачі документів!
  • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (близько 600 євро – оплачується до подачі документів!).
  • за бажанням або за необхідності подача флексі (подача в обраний день у будь-який зручний час, у години роботи віз. центру) - 3000 грн.
  • послуга завезення паспорту до Варшави на вклейку візи - 50 євро/паспорт

! Обов'язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр "Сигма", бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, КиївУкраїна).

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

Додаткові екскурсії в турі та вхідні квитки:

- Стежка Велетнів (50 євро - оплата до виїзду);
Единбург (25 фунтів);
- вхідні квитки в туристичні об'єкти (оплачується в турі).

Заказ тура