(2021 р.) Казкова Прага

0 грн
0
€EUR
6 днів
Маршрут

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Прага - Карлові Вари - Чеський Крумлов - Саксонська Швейцарія - Прага – Київ

Тип туру
Авіатури, Найвигідніша Європа, Освітні програми, Тури на травневі свята, Тури вихідного дня

Злата Прага – чарівне місто, яке радує і підкорює всіх своїм середньовічним шармом: величезна кількість прекрасних палаців, величні собори і дивовижна атмосфера з містичними нотками. Подорожуючи по Чехії, не забудьте спробувати чеський національний напій - пиво, багато жителів цієї дивовижної країни приписують йому навіть цілющі властивості, та незабутні чеські страви теж не залишать нікого байдужими. Прага зачаровує своєю неповторною красою та залишається в серці кожного!

Подорожуючи по Чехії, не забудьте спробувати чеський національний напій - пиво, багато жителів цієї дивовижної країни приписують йому навіть цілющі властивості. Саксонська Швейцарія - це національний парк, який сміливо можна назвати найкрасивішим в Німеччині! Його особливостями є дивовижні гірничо-лісові ландшафти та величезна кількість пам'яток, що знаходяться на його території. Багато туристів відвідують його, щоб побачити знаменитий міст Бастай і фортецю Кенігштайн.

Радо запрошуємо до Казкової Праги  у супроводі Феєричного гіда!

 

У вартість входить
Груповий трансфер;
22
Проживання в готелі 3*;
22
У вартість не входить
Факультативні екскурсії;
Страховка Covid;
22
Вхідні квитки в музеї;
Особисті витрати.
22
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Прага - Карлові Вари - Чеський Крумлов - Саксонська Швейцарія - Прага – Київ
День 1
Київ - Прага

Авіапереліт з Києва до Праги рейсом ОК917 в 04:50 – 05:55.

Прибуття в Прагу і трансфер у готель.

Прага - столиця і найбільше місто Чехії. Вона залишається в серці кожного, хто хоч раз бачив її дивовижні палаци, величні костели й милі будиночки з яскраво-помаранчевими дахами та різнокольоровими фасадами. Серед визнаних архітектурних шедеврів, елегантних палаців і величних храмів збереглися цілі квартали старовинних житлових будинків, які сповнені духом середньовічної Європи. Одного разу спробувавши місцеве пиво з пишною пінною шапкою і скуштувавши запечену свинячу рульку, ви назавжди закохаєтесь в це місто.

Оглядова екскурсія по Празі «Старе місто – музей просто неба».

Екскурсія починається з Вацлавської площі. Крок за кроком відкривається Старе Місто, в якому панує неповторна казкова атмосфера, в ньому поєднуються вишуканий шарм і проста чарівність. Серед визнаних архітектурних шедеврів, елегантних палаців і величних храмів збереглися цілі квартали старовинних житлових будинків, які сповнені духом середньовічної Європи. Ви прогуляєтеся по вулицях єврейського кварталу, де знаходяться старовинні синагоги й ратуша, а також стародавнє єврейське кладовище. Далі ви потрапляєте на Староміську площу, на якій розташована вежа Ратуші зі знаменитим Астрономічним годинником. І нарешті, Ви здійсните променад на прекрасний Карлів міст, де вуличні музики та колоритні сувенірні крамниці створюють неповторну веселу атмосферу.

Астрономічний годинник або Празький Орлой - унікальний механізм, встановлений в стіні вежі Староміського муніципалітету на початку XV століття і який є символом Праги. Орлой - це маленький планетарій, який зображає поточний стан Всесвіту, положення Сонце, Місяця і Полярної зірки, знаків Зодіаку, показує середньоєвропейський і старочеський час. Автори дивовижного механізму - годинникар Мікулаш з Кадані і Ян Шиндел, професор математики та астрономії. Годинник є улюбленою пам'яткою пражан, подивитися на це диво приїжджають з різних куточків Європи.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 2
Прага

Сніданок у готелі.

Екскурсія "Празький град, Мала країна, Градчани".

Ви побуваєте в одному з найдавніших у Празі  - Страговському монастирі, відвідаєте Празьку Лорету, де знаходиться чудотворна ікона Діви Марії Лоретської, величну фортецю Празький град (або Градчанську Фортецю), Кафедральний Собор Святого Віта - найбільший собор у Чехії, базиліку Святого Георгія - найстарішу зі збережених церков міста, яка виконана в романському стилі, прогуляєтеся по історичному району Мала Страна і Карловому мосту - одному з найкрасивіших мостів в Європі.

Градчанська фортеця (Празький град) - найзнаменитіша фортеця Чехії, яка сьогодні виконує роль резиденції глави Чеської республіки. У дворах Градчанської  фортеці знаходяться приголомшливі архітектурні пам'ятники: Терезіанський палац, каплиця св.Хреста, Кафедральний собор Св. Віта, а також Старий королівський палац.

Мала Страна (“Менши Місто Празьке”) - наймальовничіший історичний район Праги, який з року в рік зберігає свій надзвичайно гарний вигляд. Це дивовижне місце розповість вам безліч цікавих історій, повідає про стародавні таємниці та легенди чеської столиці.

Вільний час.

Радимо відвідати будинок Франца Кафки - геніального німецькомовного письменника-абсурдиста XX століття. У будинку-музеї ви ознайомитеся з експонатами, пов'язаними з життям письменника, старими фотографіями, першими випусками його книг, і, навіть деякими з його рукописів і малюнків. Тут можна придбати будь-який твір Кафки потрібною вам мовою.

Музей Альфонса Мухи - єдиний в світі музей великого чеського художника-модерніста. Музей Мухи можна впізнати здалеку - на вікнах будівлі красуються роботи самого художника.

Празька Національна галерея - найбільший в Чехії художній музей, в якому зібрані зразки західноєвропейського та чеського живопису, скульптури та графіки XIV - XX століть. Тут по сусідству розташувалися твори великих імпресіоністів: Клода Моне, Огюста Ренуара, Поля Сезанна, Поля Гогена, Ван Гога, і шедеври Пабло Пікассо - неповторного основоположника кубізму.

Не прог'авте можливість спробувати дивовижні страви національної чеської кухні, відвідавши затишне кафе або ресторанчик. Займіться шопінгом в маленьких сувенірних крамничках і численних торгових лавках. Незабутні враження чекають кожного, хто прийме пропозицію покататись на кораблику по річці Влтаві.

Ніч у готелі в Празі.

День 3
Прага – Карлові Вари - Прага

Сніданок у готелі.

Факультативна екскурсія у Карлові Вари (50 євро/дорослий, 35 євро/дитина).

Виїзд у Карлові Вари. Пішохідна екскурсія курортним містом.

Карлові Вари – місце відпочинку світової еліти, де поєднуються дивовижна природа і фантастична архітектура. Вас познайомлять із вражаючою історією міста, де жили, відпочивали та творили великі і відомі люди.

Вільний час.

Повернення в Прагу. Ночівля в готелі

День 4
Прага - Чеський Крумлов - Прага

Сніданок у готелі.

Факультативна екскурсія в Чеський Крумлов та замок Глубока-над-Влтавою (60 євро/дорослий, 45 євро/дитина).

Глубока-над-Влтавою – найромантичніший замок Чехії, внутрішнє оздоблення та інтер'єри якого вражають своїм багатством, красою і витонченою вишуканістю.

За півгодини їзди від замку Глубока міститься одна з перлин світової культурної спадщини – казкове середньовічне місто Чеський Крумлов, де якимось дивовижним чином зупинився час. Оглядова екскурсія містом.

Вільний час.

Повернення в Прагу. Ночівля в Празі.

День 5
Прага – Саксонська Швейцарія - Прага

Сніданок у готелі.

За бажанням екскурсія в заповідник Саксонську Швейцарію (60 євро/дорослий, 45 євро/дитина).

Cаксонська Швейцарія - дивовижний куточок Німеччини, створений «руками» природи. Химерної форми гори тягнуться від Богемії до півдня Дрездена. Здійснивши з нами подорож в цей заповідник надзвичайної краси, Ви зможете насолодитися видами мальовничих скель - Бастай, висота яких 305 м. над рівнем моря, річки Ельби, побачите диво інженерії першої половини XIX століття - Бастайський міст, а також відвідати фортецю Кенігштайн, розташовану на однойменній горі, з 1955 року вона відкрита для публіки.

Фортеця Кенінгштай розташувалася на 9,5 гектарах недалеко від Дрездена і височіє на висоті 240 м. над рікою Ельбою. Фортеця є найсильнішим військовим укріпленням того часу, вона побудована на високій скелі та оточена потужною стіною. Замок також відомий другим за глибиною колодязем в Європі, для створення якого було потрібно 6 років.

Ви зможете відвідати експозиції, присвячені військовій історії, арсенал та перший німецький підводний човен XIX століття. Замок  Кенігштайн - маленьке місто, яке могло існувати самостійно. Тут є все: власні город і колодязь, госпіталь, пекарня, королівські покої та, звісно, військові укріплення.

Повернення в Прагу. Ніч у готелі.

День 6
Прага - Київ

Сніданок, виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.

Авіапереліт до Києва рейсом ОК918 о 17:45 – 20:25.

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Вартість на 30.04.22
1/DBL - 649 євро за особу. Раннє бронювання - 599 євро за особу
150 евро доплата за SNG.

Вартість на 26.03, 25.06, 20.08, 24.09, 14.10.22
1/DBL - 599 євро за особу. Раннє бронювання - 549 євро за особу
130 євро доплата за SNG.

Додаткова інформація

Екскурсії за програмою:

  • Екскурсія по Празі "Старе місто";
  • Екскурсія по Празі "Празький Замок, Мала Страна, Градчани";

Авіапереліт. Польотні дані: 
OK 917 KBP PRG 0450 0555
OK 918 PRG KBP 1745 2025 

Авіапереліт Київ-Прага-Київ, а/к Czech Airlines (Чеські авіалінії) – регулярний рейс. Багаж: 23 кг. Ручна поклажа: 8 кг. На борту не годують. Реєстрація в а / п - безкоштовна.

Заказ тура