13 968 грн
435
€EUR
7 днів
Дати

Опис туру

Прага - стародавнє місто, яке змогло добре зберегти свій середньовічний вигляд до наших днів. Величезна кількість прекрасних палаців, величні собори та дивовижна атмосфера. Подорожуючи по Чехії, не забудьте спробувати чеський національний напій - пиво, багато жителів цієї дивовижної країни приписують йому навіть цілющі властивості.

Саксонська Швейцарія - це національний парк, який сміливо можна назвати найкрасивішим в Німеччині! Його особливостями є дивовижні гірничо-лісові ландшафти та величезна кількість пам'яток, що знаходяться на його території. Багато туристів відвідують його, щоб побачити знаменитий міст Бастай і фортецю Кенігштайн.

І нагадуємо, що в цей тур ми літаємо щосуботи!

У вартість входить
Груповий трансфер;
22
Медична страховка;
У вартість не входить
Для власників не біометричних паспортів - віза:
22
Особисті витрати;
Доплата за одномісне розміщення;
Чайові гідам/водіям.

Київ - Прага - Саксонська Швейцарія - Чеський Крумлов - Дрезден - Прага – Київ
День 1
Київ - Прага

Авіапереліт з Києва до Праги.

Прибуття в Прагу, зустріч в аеропорту і трансфер в готель.

Вільний час.

День 2
Прага

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія по Празі «Старе місто».

Екскурсія починається з Вацлавської площі. Крок за кроком відкривається Старе місто, у якому панує неповторна казкова атмосфера, поєднуються вишуканий шарм і своєрідна чарівність середньовічної архітектури. Ви прогуляєтеся серед визнаних архітектурних шедеврів, елегантних палаців і величних храмів. У Празі чудово збереглися цілі квартали старовинних житлових будинків, які передають дух середньовічної Європи.

Ви також прогуляєтеся вулицями Єврейського кварталу, де збереглися старовинні синагоги, ратуша і старе єврейське кладовище. На центральній площі Праги Ви зможете помилуватися знаменитими астрономічним годинником, який є справжнім дивом! На завершення ми прогуляємося по Карловому мосту, який можна порівняти з Монмартром Парижа.

Вільний час.

Радимо відвідати будинок Франца Кафки - геніального німецькомовного письменника-абсурдиста XX століття. У будинку-музеї ви ознайомитеся з експонатами, пов'язаними з життям письменника, старими фотографіями, першими випусками його книг, і, навіть деякими з його рукописів і малюнків. Тут можна придбати будь-який твір Кафки потрібною вам мовою.

Музей Альфонса Мухи - єдиний в світі музей великого чеського художника-модерніста. Музей Мухи можна впізнати здалеку - на вікнах будівлі красуються роботи самого художника.

Празька Національна галерея - найбільший в Чехії художній музей, в якому зібрані зразки західноєвропейського та чеського живопису, скульптури та графіки XIV - XX століть. Тут по сусідству розташувалися твори великих імпресіоністів: Клода Моне, Огюста Ренуара, Поля Сезанна, Поля Гогена, Ван Гога, і шедеври Пабло Пікассо - неповторного основоположника кубізму.

Не прогавте можливість спробувати дивовижні страви національної чеської кухні, відвідавши затишне кафе або ресторанчик. Займіться шопінгом в маленьких сувенірних крамничках і численних торгових лавках. Незабутні враження чекають кожного, хто прийме пропозицію покататись на кораблику по річці Влтаві.

Ніч у готелі в Празі.

День 3
Прага - Саксонська Швейцарія - Прага

Сніданок у готелі.

Екскурсія в заповідник Саксонську Швейцарію.

Cаксонська Швейцарія - дивовижний куточок північної Чехії, створений «руками» природи. Химерної форми гори тягнуться від Богемії до півдня Дрездена. Здійснивши з нами подорож в цей заповідник надзвичайної краси, Ви зможете насолодитися видами мальовничих скель - Бастай, висота яких 305 м. над рівнем моря, річки Ельби, побачите диво інженерії першої половини XIX століття - Бастайський міст, а також відвідати фортецю Кенігштайн, розташовану на однойменній горі, з 1955 року вона відкрита для публіки.

Фортеця Кенінгштай розташувалася на 9,5 гектарах недалеко від Дрездена і височіє на висоті 240 м. над рікою Ельбою. Фортеця є найсильнішим військовим укріпленням того часу, вона побудована на високій скелі та оточена потужною стіною. Замок також відомий другим за глибиною колодязем в Європі, для створення якого було потрібно 6 років.

Ви зможете відвідати експозиції, присвячені військовій історії, арсенал та перший німецький підводний човен XIX століття. Замок  Кенігштайн - маленьке місто, яке могло існувати самостійно. Тут є все: власні город і колодязь, госпіталь, пекарня, королівські покої та, звісно, військові укріплення.

Повернення в Прагу. Ніч у готелі.

День 4
Прага - Чеський Крумлов - Прага

Сніданок у готелі.

Екскурсія в середньовічне місто Чеський Крумлов, історичний центр якого входить у список обєктів Світової спадщини ЮНЕСКО і Замок Глубока над Влтавою. Ми запрошуємо Вас в унікальний ансамбль, де понад 300 маленьких історичних будиночків, які надійно охороняються середньовічним містом, оточеним річковим потоком.

Лабіринт середньовічних вуличок захопить Вас своїми легендами. По дорозі ми відвідаємо один з найкрасивіших замків Західної Європи - Замок Глубока над Влтавою.

Повернення в Прагу. Ніч у готелі.

День 5
Прага

Сніданок у готелі.

Екскурсія "Празький Замок, Мала Страна, Градчани".

Ви побуваєте в одному з найдавніших в Празі Страговському монастирі, відвідаєте Празьку Лоретту, де знаходиться чудотворна ікона Діви Марії Лореттської, величну фортецю Празький град (або Градчанський Замок), Кафедральний Собор Святого Віта - найбільший собор в Чехії, базиліку Святого Георгія Побідоносця - найстарішу зі збережених церков міста, яка виконана в романському стилі, прогуляєтеся по історичному району Мала Страна і Карловому мосту - одному з найкрасивіших мостів в Європі.

Градчанський замок (Празький град) - найзнаменитіша фортеця Чехії, яка сьогодні виконує роль резиденції глави Чеської республіки. У дворах Замку знаходяться приголомшливі архітектурні пам'ятники: Терезіанській палац, каплиця св.Хреста, Кафедральний собор Св. Віта, а також Старий королівський палац.

Мала Страна (" Менши Місто Празьке ") - найбільш мальовничий історичний район Праги, який з року в рік зберігає свій надзвичайно красивий вигляд. Це дивовижне місце розповість вам безліч цікавих історій, повідає про старовинні таємниці та легенди чеської столиці.

Вільний час.

Ніч у готелі в Празі.

День 6
Прага - Дрезден - Прага

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Дрезден, Німеччина.

Обов'язкова наявність закордонних паспортів та страховки !!!

Дрезден – столиця Саксонії і колишня резиденція саксонського правлячого дому Веттин. Культурний європейський центр справедливо порівнюють за красою з Венецією. Цікаві пам'ятки, унікальні музеї, старовинні архітектурні ансамблі епохи ренесанс та бароко прославили місто в усьому світі.

Вільний час в Дрездені – 3 години, або відвідування Дрезденської Картинної галереї (вхідний квиток 9 євро, аудіогід  – 3 євро).

Повернення в Прагу близько 19:00.

День 7
Прага - Киев

Сніданок, виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт. Авіапереліт до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Ціни вказані за особу в євро на дати  07.03,14.03,21.03,28.03.2020

Назва готеля

DBL

SNGL

CHD

EXB

RELAX INN 4*

435

525

410

410

VITKOV 4*

435

525

410

410

ABRI 4*

445

535

420

420

KING CHARLES BOUTIQUE RESIDENCE 4*

465

595

465

465

ANKORA HOTEL PRAGUE  3*

535

675

480

480

HARMONY 3*

505

650

450

450

Ціни вказані за особу в євро на дати 04.04,11.04,18.04,04.25.04.2020 та 02.05,09.05,16.05,23.05.2020 

Назва готеля

DBL

SNGL

CHD

EXB

RELAX INN 4*

510

650

440

440

VITKOV 4*

480

580

470

470

ABRI 4*

520

690

450

450

ABE 3*

550

705

520

520

ANKORA HOTEL PRAGUE  3*

580

755

475

475

HARMONY 3*

600

870

450

450

Додаткова інформація

Екскурсії за програмою:

Авіапереліт. Польотні дані: 
OK 917 KBP PRG 0505 0610
OK 916 PRG KBP 2240 0140 

Авіапереліт Київ-Прага-Київ, а/к Czech Airlines (Чеські авіалінії) – регулярний рейс. Багаж: 23 кг. Ручна поклажа: 8 кг. На борту не годують. Реєстрація в а / п - безкоштовна.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Таміла Губерченко
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 125
  • e-mail: tamila@feeria.ua