Заказать тур

Весняна Адріатика

19 054грн.
від 599
EUR
12 дней

Київ - Мукачево - Будапешт - Плітвицькі озера - Макарська (Спліт - Трогір - Дубровник - о.Брач - о.Хвар) - Національний парк Крка - Будапешт - Мукачево - Київ

Якщо Ви прагнете пригод і незабутніх вражень, комфортного і затишного відпочинку європейської якості, запрошуємо Вас у мандри до казкової Хорватії!

Ця країна по вінця наповнена красою природи, яка може вдовольнити найвибагливіших шанувальників прекрасного; хорватська історія захоплює виром подій і змушує затамувати подих; старовинні міста зачаровують своїм колоритом, національна кухня і вино насичують гармонією смаків, а мелодійність унікальних далматинських пісноспівів та сонячна гостинність хорватів довершують відчуття щастя в кожного мандрівника.

Місто-курорт Макарська по праву називають однією із найяскравіших туристичних перлин у рясному намисті хорватської Адріатики. Гірський масив Біоково, на схилах якого розкинулося місто, вражає своєю красою і величчю, море – чистотою і лагідністю, береги, затінені чарівними соснами, – зручністю для відпочиваючих. Вечірні прогулянки старими вуличками або ж гамірною від веселощів набережною щодня обдаровують новими враженнями.

Екскурсійна програма для наших туристів організована так, щоб переїзди були не втомливими, щоб море було завжди з Вами, щоб задоволення від відпочинку ставало з кожним днем все яскравішим, а Ваш букет емоцій був багатим, неповторним і цілющим для душі й тіла. На Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО (парк «Плітвицькі озера», міста Дубровник, Спліт, Трогір), а морська подорж на знамениті пляжі острова Брач – це феєрична казка, де Ви будете одним із учасників захопливого сюжету.

Хорватія чекає на Вас! 

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм