23 278 грн
549
€EUR
12 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Мукачево - Будапешт - Плітвицькі озера - Макарська (Спліт - Трогір - Дубровник - о.Брач - о.Хвар) - Національний парк Крка - Будапешт - Мукачево - Київ

Країни:

Опис туру

Якщо Ви прагнете пригод і незабутніх вражень, комфортного і затишного відпочинку європейської якості, запрошуємо Вас у мандри до казкової Хорватії!

Ця країна по вінця наповнена красою природи, яка може вдовольнити найвибагливіших шанувальників прекрасного; хорватська історія захоплює виром подій і змушує затамувати подих; старовинні міста зачаровують своїм колоритом, національна кухня і вино насичують гармонією смаків, а мелодійність унікальних далматинських пісноспівів та сонячна гостинність хорватів довершують відчуття щастя в кожного мандрівника.

Місто-курорт Макарська по праву називають однією із найяскравіших туристичних перлин у рясному намисті хорватської Адріатики. Гірський масив Біоково, на схилах якого розкинулося місто, вражає своєю красою і величчю, море – чистотою і лагідністю, береги, затінені чарівними соснами, – зручністю для відпочиваючих. Вечірні прогулянки старими вуличками або ж гамірною від веселощів набережною щодня обдаровують новими враженнями.

Екскурсійна програма для наших туристів організована так, щоб переїзди були не втомливими, щоб море було завжди з Вами, щоб задоволення від відпочинку ставало з кожним днем все яскравішим, а Ваш букет емоцій був багатим, неповторним і цілющим для душі й тіла. На Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО (парк «Плітвицькі озера», міста Дубровник, Спліт, Трогір), а морська подорж на знамениті пляжі острова Брач – це феєрична казка, де Ви будете одним із учасників захопливого сюжету.

Хорватія чекає на Вас! 

У вартість входить
Автобусне обслуговування по маршруту;
Проживання у готелі;
Харчування;
22
Оглядова екскурсія по Будапешту.
У вартість не входить
Залізничний проїзд;
22
Віза за необхідністю:
22
Медична страховка;
22
Факультативні екскурсії.
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Мукачево - Будапешт - Плітвицькі озера - Макарська (Спліт - Трогір - Дубровник - о.Брач - о.Хвар) - Національний парк Крка - Будапешт - Мукачево - Київ
День 1
Київ – Мукачево

Зустріч групи в Києві на Центральному залізничному вокзалі.

Виїзд до Мукачева потягом № 29К 21:08 (за розкладом).

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

День 2
Мукачево - Будапешт

Прибуття в Мукачево о 8:05.

Посадка в автобус. Проходження кордону.

Переїзд до Будапешта – столиці Угорщини, одного із найгарніших міст Європи, яке по праву називають «Перлиною Дунаю». Центральна частина міста внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Оглядова екскурсія Будапештом: Площа Героїв і замок Вайдахуняд (пішохідна частина екскурсії); «Єлисейські поля» Будапешта - проспект Андраши, Парламент, Ланцюговий міст (автобусна частина екскурсії);  Рибальський бастіон, собор Матьяша і Королівський палац (пішохідна частина екскурсії).

Переїзд до готелю (на території Угорщини). Поселення.

Відпочинок.

День 3
Національний парк Плітвицькі озера - місто Макарська

Сніданок.

Відвідування Національного парку «Плітвицькі озера» (вхідний квиток входить у вказану вартість послуг) - 30 євро.

Національний парк «Плітвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку. Озера по праву є туристичним об’єктом №1 на території Хорватії.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Виїзд до м. Макарська.

Поселення у готелі "Rivijera" 2*.

Вечеря. Вільний час.

Ніч у готелі.

День 4
Макарска

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч в готелі.

День 5
Макарська – о.Хвар – о.Брач

Сніданок.

Факультативна морська прогулянка на острови Хвар і Брач (40 євро).

Знамениті острови Хвар і Брач знаходяться прямо перед м. Макарська. Морська прогулянка триває цілий день. На кораблі організовані всі умови для зручного, веселого і незабутнього відпочинку.  Програмою передбачено: перехід до о. Хвар і прогулянка старим містом (без купання); перехід на о. Брач, під час якого відбувається обід на кораблі (риба-гриль, гарнір,  вино та безалкогольні напої; обід входить у вартість прогулянки). На острові Брач - купання на знаменитому пляжі «Златни рат».Повернення до м. Макарська (з танцями та розвагами).

Хвар - найсонячніший острів Адріатики і входить до десятки найбільш відвідуваних туристами островів світу. Краса природи, затишні середньовічні містечка, чудова туристична інфраструктура, п’янкий аромат лаванди,  місцева кухня і чудове вино щороку приваблюють сюди тисячі мандрівників. Лаванда, до речі, є одним із головних туристичних сувенірів приморської Хорватії, а найбільші її поля знаходяться саме на Хварі. 

Брач - острів відомий у всьому світі своїми пляжами (найвідоміший з них – «Золотий ріг») із найчистішою водою на Адріатичному узбережжі Хорватії, а також природною красою та розвиненою туристичною й спортивною інфраструктурою.  Острів з давніх-давен славиться своїм білим каменем, з якого побудовані палац імператора Діоклетіана у Спліті, Білий Дім у Вашингтоні, Парламент у Будапешті. А ще цей камінь називають «каменем любові», з якого місцеві майстри виготовлять неймовірні прикраси та сувеніри.

Вечеря. Ніч у готелі.

День 6
Макарська – Спліт – Трогір

Сніданок.

Факультативна екскурсія до міст Спліт та Трогір (40 євро).

Комфортна і невтомлива поїздка мальовничим узбережжям, наповнена чудовими враженнями від знайомства з унікальними архітектурними ансамблями, історією і красотами Середньої Далмації.

Спліт - головне місто Далмації, яке часто називають найурочистішим містом Хорватії. "Німа Спліта до Спліта", - кажуть містяни, що значить: немає такого міста, яке б могло зрівнятися із його красою. Головною пам’яткою міста є величний і грандіозний за масштабами палац римського імператора Діоклетіана, на території якого розташувалися собор Святого Домна, римська площа Перістіль, капела Святого Мартіна, храм Юпитера тощо. Увесь палацовий комплекс знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Жодного туриста не може залишити байдужим краса набережної середньовічного міста і торгові вулички.

Трогір - місто-музей, занесене до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Трогір нагадує собою вишукану кам’яну скриньку, яку зробив майстер-чарівник і наповнив її таємницями-прикрасами. А ще старе місто порівнюють з готовим до виходу у море вітрильником і, здається, ось зараз на монастирські та церковні «щогли»-вежі, що височіють над містом, напнуть вітрила - і місто-корабель вийде у мандри...

Трогір заснували ще давньогрецькі колоністи у ІІІ столітті до н. е. У Центральній Європі він вважається найкраще збереженим романсько-готичним містом. Головною пам'яткою є Собор Св. Лаврентія, портал західних воріт якого виготовив далматинський скульптор і архітектор Радован. Хорвати говорять, що аби щезли у країні всі визначні пам’ятки, а залишився лише Трогір зі своїм собором, то цього було б достатньо, щоб про нас знав увесь світ.

Раннє повернення. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч у готелі.

День 7
Макарська

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч в готелі.

День 8
Макарська – Дубровник

Сніданок.

Факультативна екскурсія до м. Дубровник (50 євро).

Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровника мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах. 

Вечеря. Ніч у готелі.

День 9
Макарська

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ніч у готелі.

День 10
Макарська – Національний парк Крка – Будапешт

Сніданок.

Виселення з готелю.

Відвідування національного парку Крка (25 євро). Вхідний квиток включено у вартість послуг.

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря.

Виїзд до Угорщини.

Поселення до готелю (на території Угорщини). Відпочинок.

Ніч у готелі.

День 11
Будапешт - Мукачево

Сніданок.

Виїзд до угорсько-українського кордону.

Дорогою можливе факультативне відвідування міста Токай з дегустацією вина й венгерського гуляшу (15 евро\чел.).

Прибуття до Мукачево.  Посадка на потяг №29Л. Виїзд до м. Київ о 23:19 (за розкладом).

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

День 12
Київ

Прибуття до Києва о 10:13.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Документи, які необхідні для поїздки в Хорватію (турист повинен підготувати і роздрукувати їх самостійно!):

1) COVID-19 документи (повинні бути англійською мовою) - один на вибір:
- негативний результат ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, який зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону Хорватії (вважаючи з моменту взяття мазка до прибуття в пункт перетину кордону);

або

- свідоцтво про вакцинацію для осіб, які отримали другу дозу вакцини COVID-19 більш ніж за 14 днів до в'їзду в Хорватію.

Дітям до 7 років не потрібно надавати COVID-19 документи, якщо вони подорожують з батьками або опікунами, які їх мають.

2) Підтвердження проживання в Хорватії: підтвердження заброньованого житла (готель, вілла, апартаменти, аренда судна і т.д.), із зазначенням його адреси, контактного номера телефону та тривалості перебування. Або підтвердження власності на нерухомість.

3) Медичний страховий поліс, що покриває лікування COVID-19 за кордоном.

4) Travel announcement - роздруковане підтвердження з унікальним номером. Після заповнення спеціальної форми на сайті, Ви отримаєте унікальний номер на свою електронну адресу. Цей документ необхідно роздрукувати. 

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно за 1-2 дні до дати туру, після отримання ваучера з точною назвою та адресою готелю / апартаментів!

5) Посадковий талон (реєстрація на рейс самостійно за 24 години на прізвище туриста в розділі "Чартерні рейси",посадковий талон друкується самостійно або зберігається в електронному вигляді).

Контакти менеджерів