Європейський Феєрверк: нова концепція Феєрії

28 597 грн
899
€EUR
11 днів
Маршрут

Київ - Брюссель (Брюгге - Гент)  - Амстердам (Волендам - Заансе Сханс - Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Париж (Версаль) - Брюссель - Київ

Тип туру
Найвигідніша Європа, Авіатури
Дати

Опис туру

Європейський феєрверк - це один із найперших турів, запропонованих нашою фірмою. За 17 років його вдосконалили, врахувавши побажання наших туристів, після чого він став справжнім хітом. 

У цьому турі ви познайомитеся із Францією, Бельгією та Нідерландами, зможете їх порівняти та провести паралелі. Цей тур дає змогу зрозуміти: що таке об’єднана Європа, в чому її схожість та відмінність.

Європейський Феєрверк: нова концепція - бездоганний відпочинок з економією Вашого часу та зусиль!

З 21.03 по 10.05 відвідуємо найкрасивіший парк квітів Кекенгоф!

У вартість входить
Авіапереліт Київ-Брюссель-Київ;
Трансфер під рейс:
22
10 ночей у готелях;
22
Проїзд автобусом за вказаним маршрутом:
22
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда.
У вартість не входить
Додаткові екскурсії;
Проїзд у міському транспорті;
Медична страховка;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Міський податок на проживання;
22
Користування системою "Радіогід"
22

Київ - Брюссель (Брюгге - Гент)  - Амстердам (Волендам - Заансе Сханс - Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Париж (Версаль) - Брюссель - Київ
День 1
Київ - Брюссель

Виліт із Києва в Брюссель о 10:55 рейсом PS145.

Прибуття в Брюссель. Зустріч з гідом.

Екскурсія Брюсселем. Огляд Європейського кварталу, скверу в Малому Саблоні, собору Богоматері в Саблоні, Палацу правосуддя, старої частини міста, площі Гранд Пляс, Ратуші, собору Святого Михайла, фонтану «Манекен Піс».

Вільний час для прогулянки вечірнім Брюсселем та знайомства з гастрономічними шедеврами Бельгії.

Ніч у готелі на території Бельгії.

День 2
Брюссель (Брюгге - Гент)

Сніданок.

Вільний день у Брюсселі для відвідування музеїв та магазинів.

За бажанням – екскурсія в старовинні міста Брюгге та Гент (50 євро).

Брюгге – казкове середньовічне місто з численними каналами, цікавою архітектурою, прекрасними музеями, невеличкими крамницями та затишними кафе. Огляд Гранд площі зі знаменитою вежею Беффруа, площі Бург із базилікою Святої Крові Христової, кафедрального собору Христа Спасителя та інших пам’яток.

Гент – місто соборів та замків, видатних правителів та художників. Огляд собору Святого Бавона, де зберігається Гентський алтар роботи Яна ван Ейка, площі П’ятничного базару, Ратуші, Графського замку, церкви Святого Миколая, вулиць Трав та Зернової на набережній ріки Ліс.

Повернення в готель. Ніч на території Бельгії.

День 3
Брюссель - Амстердам

Сніданок.

Переїзд в Амстердам. Знайомство з Амстердамом. 

Екскурсії:

Пішохідна екскурсія Амстердамом. Огляд Квіткового базару, площі Дам, Королівського палацу, Нової церкви, біржі Берлаге, вулиці Дамрак.

Прогулянка на катері каналами Амстердаму (15 євро). 

Амстердам - це місто на воді. Тут налічується близько сотні каналів і 600 мостів, які разом складають єдину систему. Під час водної прогулянки Амстердам відкриється Вам з абсолютно нового ракурсу - ви побачите жваві мостові, таємничі арки, багатолюдні набережні з кафе та унікальні плавучі будиночки.

Ніч в готелі.

День 4
Амстердам (Волендам - Заансе Сханс)

Сніданок.  

О 15:00 - додаткова екскурсія у Волендам та Заансе Сханс (30 євро).

Волендам - колоритне містечко рибалок, яке зберегло свій історичний вигляд. Ви побачите старовинні й сучасні рибальські судна, а також зможете скуштувати справжнього голландського оселедця.

Заансе Сханс перенесе Вас на декілька століть назад, де місцеві жителі носять національні голландські костюми і функціонують вітряки. Донині ця місцевість славиться своїм маслом, гірчицею і сиром, виготовленими за старовинними рецептами. У містечку також роблять традиційні дерев'яні черевики. Це село - живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла!

Повернення в готель.Ніч у готелі.

День 5
Амстердам (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген)

Сніданок.

Автобусна екскурсія «Велика Голландія» (50 євро) з відвідуванням міст:

Роттердам – найбільше місто-порт, місто авангардного мистецтва і богеми, яке постійно оновлюється і змінює своє обличчя. Відрізняється великою кількістю футуристичної архітектури, тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама - Стара гавань і вежа "Європа" ("Євромаст").

Делфт – старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт грав роль столиці держави, нині ж це спокійне містечко з великою кількістю пам'яток.Огляд Ринкової площі, Ратуші, Нової та Старої церков, каналів. Відвідини фабрики біло-блакитного делфтського фарфору.

Гаага - неофіційна столиця Нідерландів, резиденція нідерландського уряду. Тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Огляд старовинних споруд парламенту, резиденцію королеви, Лицарського двору, Палацу миру, де засідає міжнародний суд ООН. 

Схевенінген – «Північна рів’єра», популярне курортне містечко в межах Гааги. Тут ви відпочинете та прогуляєтеся берегом Північного моря. Можливе купання (залежно від сезону).

За бажанням - відвідини парку Мадуродам (вхід платний). Це справжня Голландія в мініатюрі, де відомі голландські споруди з різних куточків країни відтворені у масштабі 1:25.

Повернення у готель.

День 6
Амстердам

Сніданок. 

Для охочих відвідування парку тюльпанів Кекенгоф (30 євро).

Вільний день в Амстердамі для прогулянок, відвідування музеїв та шопінгу. Амстердам налічує більше 60 музеїв, що робить його містом з найвищою щільністю музеїв в світі.

Серед головних визначних пам'яток можна виділити:

Музей Ван Гога. У колекції музею перебувати більше 200 картин і 550 ескізів, що відносяться до різних періодів творчості художника. Тут Ви також зможете побачити переписку майстра та обрані роботи його сучасників.

Державний музей (Рійксмузеум). Найбільший музей в Нідерландах, який має неперевершену колекцією голландського мистецтва від ранньої іконографії до шедеврів Золотої Епохи.

Музей діамантів, де Вам відкриють секрети обробки діамантів в майстерні Coster. Ось уже понад 400 років Амстердам називають «містом діамантів».

Амстердамський історичний музей. Це цілий архітектурний комплекс зі старовинними внутрішніми двориками і сучасними прибудовами, присвячений історії Амстердама. В експозиції - старовинний живопис, фотографії, предмети міського побуту, костюми, інтерактивні екрани зі старою хронікою, макети, точні копії міських інтер'єрів тощо.

Ніч у готелі.

День 7
Амстердам - Париж

Сніданок. Виїзд у Париж о 8:00.

Париж - культурна столиця світу, місто-свято, місто мрій та кохання, завжди романтичне, багатолике та багатогранне, історичне та модне й сучасне.

Знайомство з Парижем.

Оглядова екскурсія: Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Марсово поле, собор Інвалідів, Єлисейські поля, Латинський квартал, площа Згоди, Пантеон, Люксембурзький сад, Опера Гарньє, Вандомська площа, церква Мадлен тощо.

Вечірня прогулянка на катері по Сені + Нічний Париж (25 євро). Це буде незабутня екскурсія нічним містом під акомпанемент романтичних французьких мелодій та віршів про Париж!

Ніч у готелі.

День 8
Париж

Сніданок. Вільний день у Парижі.

Пішохідна екскурсія на острів Сіте (поїздка на метро). Острів Сіте - це історичне серце Парижа, його найдавніша частина. Огляд Собору Нотр-Дам, палацу Правосуддя, Консьєржері, Святої каплиці тощо.

Вільний час для відвідування музеїв та магазинів.

Радимо завітати в Лувр, музей д’Орсе, піднятися на Ейфелеву вежу, пройтися Єлисейськими полями.

Лувр - величезний пам'ятник архітектури, колишня королівська резиденція, а зараз найбільш відвідуваний в світі музей, який зберігає багато шедеврів світової культурної спадщини.

18:00 - від’їзд з площі Згоди (Конкорд) на Монмартр.

Пішохідна екскурсія по Монмартру з оглядом вулиці Лепік, базиліки Сакре-Кер, площі Тертр.

Монмартр - найколоритніший квартал Парижа, який з середини XIX століття вподобала богема. Свого часу тут жили і творили: Сальвадор Далі, Пабло Пікассо, Ван Гог, Анрі Ренуар, Еміль Золя, Поль Гоген, Анрі Маттіс і багато інших художників, композиторів, поетів і прозаїків. Мальовничі вуличк цього кварталу досі зберігають неповторну енергетику тих часів. Церкви і каплиці, музеї та галереї, театри і кабаре, невеликі магазинчики і булочні - все це Монмартр.

О 23:00 - шоу-вистава «Feerie» в кабаре “Мулен Руж” (21:00 - 137 євро, 23:00 - 127 євро). 

Мулен Руж - символ краси та радості життя, візитівка усієї Франції. Це блиск і помпезність, розкіш і шквал емоцій, п’янке шампанське та запальний канкан!

Ніч у готелі.

День 9
Париж

Сніданок.

Вільний день у Парижі для прогулянки по місту, відвідування музеїв та магазинів.

Ніч у готелі.

День 10
Париж (Версаль)

Сніданок. Вільний час у Парижі.

За бажанням - екскурсія у Версаль (40 євро без відвідування фонтанів, 50 євро з відвідуванням фонтанів у вихідний день).

Огляд палацу Версаль - грандіозний палацово-парковий комплекс, в якому раніше розташовувалася резиденція французьких королів. Перед Вами відкриються вишукані барокові фасади та інтер'єри в стилі рококо, мальовничі алеї і оглядові майданчики, шедеври великих європейських художників і майстрів, знаменита Дзеркальна галерея, будівлі Малого і Великого Тріанонов.

Прогулянка містом Версаль, яке зберегло аристократичну атмосферу. Відвідайте місцевий ринок і пориньте в справжнє французьке життя!

Повернення в Париж. Ніч у готелі.

День 11
Париж – Брюссель - Київ

Сніданок. Ранній виїзд в аеропорт. 

Виліт із Брюсселя до Києва рейсом PS146 о 14:00, прибуття - о 17:55  (за розкладом).

Заказ тура