ЕГИПЕТ - ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

1000
₴UAH
Маршрут

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Основна сторінка документу - "ЄГИПЕТ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ"
Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!
Останнє оновлення - 13.10.2020 о 16:00

Тип тура
Чартерные программы, Отель+авиа (пакетные туры), Отдых на море, Активный отдых
Даты

Описание тура

Друзі! Феєрія завжди дбає про безпеку та зручності для наших туристів і захищає ваші інтереси. Тому ми склали для вас пам'ятку подорожуючого до Єгипту.

З неї ви дізнаєтесь, де можна зробити ПЛР-тест в різних містах України за пільговими цінами (промокод Феєрія), як отримати результати тестів, та добірку порад, як підготуватись до здачі тесту. Ми готові навіть подбати про ваш багаж, якщо ви бажаєте здати тест в Києві напередодні вильоту, та допомогти з розміщенням в Києві або Борисполі.

Також ми не лише зібрали перелік документів, які нині, за карантинних обмежень, вимагає єгипетська сторона під час перетину кордону, - а й створили шаблони, які допоможуть вам заповнити ці документи, а також зареєструватись на рейс. Також ми зібрали відповіді на найпоширеніші запитання.

До зустрічі на Марсі!

В стоимость входит
В стоимость не входит

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Основна сторінка документу - "ЄГИПЕТ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ"
Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!
Останнє оновлення - 13.10.2020 о 16:00
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ В'ЇЗДУ ДО ЄГИПТУ З ТУРИСТИЧНОЮ МЕТОЮ

Для в'їзду до Єгипту (з 01.09.2020) з туристичною метою необхідні наступні документи:


1. Підтвердження негативного результату ПЛР­-тесту на SARS­-CoV-2, який повинен бути не старше 72 годин з моменту забору аналізу до перетину кордону Єгипту. Прибуття в Марса-Алам за розкладом у суботу о 13:10. Час здачі тесту, який буде вказано і в підтвердженні, має бути не раніше середи 14:00. 

Для туристів, які подорожують на рейсі PS 7161 - здача тестів ВИКЛЮЧНО на території України перед вильотом. Туристи без підтвердження негативного тесту ПЛР-тесту не допускатимуться на груповий трансфер.

Документ має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, і містити печатку лабораторії, містити точну дату і час складання тесту особою; без жодних дефектів (виправлень, стирань, поправок) і перекладений англійською мовою. Необхідно мати при собі в одному екземплярі паперовий оригінал сертифіката з печаткою лабораторії під час проходження реєстрації на рейс в Україні і для проходження прикордонного контролю в Єгипті, а також одну роздруковану копію (паперову копію) яка вилучається в аеропорту Єгипту.

У день вильоту з собою обов'язково мати оригінал і роздруковане підтвердження негативного тесту. Здача тесту є обов'язковою для всіх туристів, які подорожують до Єгипту, крім дітей до 5,99 років.

2. Спеціальна декларація Declaration Form (шаблон для друку додається) вручну заповнюється (зразок заповнення додаєтьсяв аеропорту вильоту перед отриманням посадкового талона або попередньо до прибуття в аеропорт. Бланк передається в Карантинну службу по прильоту в аеропорт призначення. Туристи зобов'язані мати діючу медичну страховку, яка покриває дати перебування в країні.

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно. 

Інформація щодо вильотів чартерними рейсами в Єгипет

ВАЖЛИВО! Для туристів, які подорожують на рейсі PS 7161 - здача тестів ВИКЛЮЧНО на території України перед вильотом. Туристи без підтвердження негативного тесту ПЛР-тесту не допускатимуться на груповий трансфер.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, тобто не була відправлена квитанція, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів

1. Реєстрація на рейс
Онлайн реєстрація доступна за 24 год до вильоту на сайті МАУ в розділі "чартерний рейс" https://ocki.flyuia.com/checkin/#/login/charter
Для реєстрації потрібно:
- вибрати аеропорт вильоту Kyiv, Boryspil International Airport (Київ, а/п Бориспіль)
- прибуття RMF (Марса-Алам)
- вказати латиницею прізвище, ім'я
- вибрати дату
Зареєструватись можна в аеропорту перед вильотом (не пізніше ніж 2 години). Реєстрація - безкоштовна!

Якщо ви зареєструвалися і не маєте можливості завантажити чи роздрукувати посадкові, то це можна зробити в самому аеропорту на стійці реєстрації. Посадкові для чартерних рейсів видаються БЕЗКОШТОВНО!

 

ВАЖЛИВО! Інформуємо вас про те, що з 12 жовтня 2020 року пасажирам заборонено перебувати на борту літака в масках/респіраторах з клапанамиоскільки вони пропускають повітря, що видихається, та не забезпечують достатнього захисту.

Дітям до 6-ти років дозволено перебувати на борту літака без масок/респіраторів.

2.  Інфолисти будуть прикріплені в кабінеті агента у ПТ перед вильотом до 12:00 з наступною інформацією:
 - назва готелю/апартаментів
 - час зустрічі з представником Феєрії для видачі роздрукованих документів. Прохання роздрукувати все самостійно. Ми роздруковуємо тільки в крайніх випадках - під запит на імейл alla@feeria.ua у ПТ перед вильотом до 15:00.
 - норми перевезення багажу

! Роздруковані документи (лише для тих, хто залишив письмове повідомлення з проханням роздрукувати пакет документів) — будуть видані представником Феєрії з табличкою «Феєрія» за 3,5-3 години до вильоту в терміналі D, до здачі багажу, біля кас МАУ.

3. Страховки, ваучери, авіаквитки - будуть прикріплені в кабінеті агента у ПТ перед вильотом до 12:00.

(ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ) Тести на негативний результат аналізу

- Скільки копій сертифікату з результатами негативного тестування на COVID-19 пасажирам необхідно мати при собі?

Необхідно мати дві копії (оригінал і копія) негативного результату ПЛР тесту на SARS-CoV-2, одну копію необхідно віддати черговому епідеміологу по прильоту.   

- Необхідно пред’явити оригінал сертифікату з результатами негативного тестування, чи можна пред’явити оригінал сертифікату, завантажений на мобільний пристрій?

Обов'язково мусить бути оригінал сертифіката з мокрою печаткою лабораторії + копія.

- Сертифікат з підтвердженням негативного результату тестування має бути англійською мовою з печаткою?

Так, обов'язково. Документ, що підтверджує негативний результат тесту, повинен бути англійськіою мовою з печаткою лабораторії!

- Чи потрібен бути вказаний час забору аналізу?

На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.


ВАЖЛИВО!  Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату (не було відправлено квитанцію), турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.

Якщо ви вирішили летіти без тесту
Умови здачі аналізу ПЛР в Єгипті після прильоту

Громадянам, які прибувають в аеропорт Марса-Алам і не матимуть при собі згаданого вище сертифіката з негативним результатом PCR-тест, дозволено провести PCR-тест безпосередньо після прибуття в один із зазначених аеропортів. Вартість PCR-тест становить 30 у.о.

Рекомендуємо проходити тестування на території України, щоб уникнути черг і очікування по прильоту в аеропорти Єгипту.

Важливо!

1. Туристи, які пройшли тестування по прильоту в Єгипті, будуть відправлені на самоізоляцію в спеціально підготовлену для цього зону в готелі, до отримання результату тесту (рішення ухвалює адміністрація готелю). Результат тесту буде відправлений в готель проживання туриста протягом 8-48 годин.

2. У разі отримання позитивного результату тестування на COVID-19, за результатами укладення карантинного лікаря, туристу буде надано лікування чи госпіталізація (при необхідності). Згідно з умовами страхової компанії тут пункт 4.2.1 - максимальна сума покриття одного страхового випадку COVID-19 - до 5 000 EUR.

Кожен готель, який отримав сертифікат безпеки, повинен мати ізольовану зону / корпус / поверх для гостей з позитивними тестами, і, залежно від ступеня тяжкості симптомів захворювання гостя, лікар від Міністерства охорони здоров'я визначатиме, чи дозволено гостю залишатися в ізольованій зоні готелю, а чи він повинен бути госпіталізований в клініку.

Відповідно до інструкцій місцевого Міністерства охорони здоров’я та народонаселення, а також Міністерства туризму та старожитностей, ті туристи, у яких виявиться ковід-позитивний результат тесту, МАЮТЬ БУТИ ПОМІЩЕНІ НА КАРАНТИН у окремо виділених корпусах заброньованого ними готелю.

Відповідно, така категорія туристів під час ізоляції НЕ МОЖЕ КОРИСТУВАТИСЬ ЗРУЧНОСТЯМИ ГОТЕЛІВ: пляжем, басейнами, ресторанами, барами тощо. Звертаємо вашу увагу, що туристу з позитивним тестом на ковід під час ізоляції / лікування заборонені будь-які фізичні контакти, в тому числі і з членами родини. При цьому перебування осіб, що супроводжували хворого, на території Єгипту оплачується самостійно.

Ізоляція, за практикою, триває до того моменту, поки повторний тест не покаже негативний результат. Зазвичай повторний тест проводиться через 7 днів після первинного тесту по прибуттю або за 72 години до запланованого вильоту, при чому сплачується він ЗА РАХУНОК ТУРИСТА (орієнтовна вартість повторного тесту та приїзду до готелю медичної бригади складає 130 дол.США).

3. Після закінчення терміну ізоляції / лікування на території Єгипту, відповідно до норм ІCАО, ковід-позитивні пасажири НЕ МОЖУТЬ БУТИ ДОПУЩЕНІ ДО ПОСАДКИ У ЛІТАК до моменту отримання ними негативного результату ПЛР-тесту. 

Просимо всіх українців, які планують прибути до Єгипту на відпочинок, пам’ятати, що навіть відсутність симптомів захворювання НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ, що зроблений вами по прибуттю ПЛР-тест виявиться негативним. Будьте готові до того, що у випадку виявлення у вас позитивного результату, ваша відпустка буде проходити в умовах ізоляції.

Закликаємо вас бути відповідальними та робити ПЛР-тести ДО запланованої поїздки задля вашого власного спокою та отримання виключно позитивних емоцій під час відпустки.

ДІЛА, ДНІПРОЛАБ - ПРОМОКОД "ФЕЄРІЯ" (Київ та регіони)

ТК "Феєрія" спільно з лабораторіями Діла та ДніпроЛаб пропонує наступні умови проходження тестів.


ДІЛА:

36 дол. (Оплата безготівково на рахунок Феєрії по курсу на день оплати)

Туристи можуть пройти тестування в будь-який зручний день у визначених відділеннях медичної лабораторії Діла по регіонах (див. адреси відділень в регіонах) (в середу з 12:00) і по Києву (див. адреси столичних відділень) (середа 13:00-17:00, четвер 13:00 -15:00, окрім Відділення №009, - не менш ніж за 2 доби до прильоту в Єгипет) - згідно з графіком роботи клінік.

У цьому випадку компанія "Феєрія" зможе забрати результати аналізів з печаткою централізовано в п'ятницю і видати в аеропорту в суботу перед вильотом. Для цього потрібно своєчасно оплатити дану послугу, щоб Феєрія встигла вислати списки в лабораторії. Тому, послугу необхідно забронювати та оплатити за безготівковим розрахунком через провідного менеджера агентства, який передає інформацію в ЦО Феєрія на імейл alla@feeria.ua вівторок до 16:00 для регіонів і середа до 16:00 для Києва (якщо здача в четвер).

Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://dila.ua/rus/covid19.html та внести свої дані в Анкету-направлення* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Дані про обстеження - Дослідження" - потрібно обрати (або скопіювати та вставити) назву першого аналізу: "Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР-якісний".

* Після заповнення анкети сайт повідомить про вартість тесту. На цю цифру не варто звертати увагу: за домовленістю, для туристів ТК Феєрія вартість тестування - близько 1000 грн (36 дол за курсом на день оплати).

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777
2. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961
3. Дата здачі аналізу - 07.10.2020
4. Лабораторія, місто і номер відділення - Діла, м.Одеса Відділення №074 вул. Коблевська, 2/4 (Новосельського, 13)
5. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
6. Отримання результату - самостійно туристом або через представника ТК Феєрія


ДніпроЛаб (Київ та регіони)

36 дол. (Оплата безготівково на рахунок Феєрії по курсу на день оплати) або 1000 грн у відділенні лабораторії.

Аналіз необхідно здавати в середу після 12:00 (в будь-якому відділенні) або в четвер до 16:00 (у четвер тільки за 3 адресами м.Київ: Бажана 12, Шептицького 5, Велика Житомирська 14), щоб компанія "Феєрія" змогла забрати результати аналізів з печаткою централізовано в п'ятницю і видати в аеропорту в суботу перед вильотом. Для цього потрібно: повідомити к-сть осіб на alla@feeria.ua через Вашого провідного менеджера агенції до 16:00 вівторка, якщо здача в середу, або в середу до 16:00, якщо здача в четвер.

Щоб отримати оригінал сертифіката + копія у нашого представника в аеропорту в день вильоту, потрібно після здачі тесту обов'язково повідомити провідному менеджеру агентства: прізвище та ім'я, дату здачі тесту, номер квитанції (а провідний менеджер передає інформацію до 10:00 п'ятниці на alla @ feeria.ua). Лише за цих обставин оригінал сертифіката + копія будуть видані в аеропорту в день вильоту.

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777
2. Оплата за тест - готівкою у відділенні або ж безготівкою на рахунок Феєрії
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961
4. Дата здачі аналізу - 07.10.2020
5. Лабораторія, місто і номер відділення - Дніпролаб, Софіївська Борщагівка, вул. Волошкова, 30
6. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
7. Отримання результату - самостійно туристом або через представника ТК Феєрія

Якщо після повідомлення менеджера Ви все ж-таки вирішили отримати результат в оригіналі самостійно, не забудьте, будь ласка, попередити про це.

Якщо туристи Феєрії самостійно забирають результати, однак хочуть оплатити тест за ціною промокоду Феєрії, то потрібно повідомити к-сть осіб на alla@feeria.ua через Вашого провідного менеджера агенції до 16:00 вівторка, якщо здача в середу, або в середу до 16:00, якщо здача в четвер.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.

ІНШІ РЕКОМЕНДОВАНІ КЛІНІИ В РЕГІОНАХ

ЗАПОРІЖЖЯ

Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України - вул Рекордна 27, 69037

Графік роботи: 8.00 - 15.00, понеділок-­п’ятниця. Роблять такий тест зазвичай за 24 години (уточнювати на місці). Вартість тесту ­ 575 гривень.
Телефон для запису: 061­283­17­42

Medlife diagnostic center - адреси пунктів здачі тестів:

Центральна лікарня №10 Вознесенівського р-ну - Бульвар Шевченка, 25, 7:30 - 9:00*
Міська лікарня № 3 - пр. Металургів, 9, 7:30 - 9:00*
Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань - вул. Перемоги, 78, 7:00 - 8:00*, 11:00 - 12:30**
Міська багатопрофільна клінічна лікарня №9 (терапія) - вул. Щаслива, 1, 7:00 - 8:30*
Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер (стаціонар) - вул. Культурна, 177а, 11:00 - 13:00**
Запорізька обласна клінічна лікарня (стаціонар) - Горіхівське шосе, 10, 11:00 - 13:00**

(* Забір здійснюється для видачі результатів і довідки українською і англійською мовами з метою подальшого перетину кордону
** Забір здійснюється для актуалізації відомостей в сервісі «Дiй вдома»)

Вартість 1200 грн. Здача в середу і четвер. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору.

Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) + "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі".

Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к­-сть осіб до 16:00 у вівторок (якщо здача планується в середу), або до 16:00 у середу (якщо здача у четвер) в центральний офіс Феєрії на alla@feeria.ua через вашого провідного менеджера агентства. Результат з перекладом на англійську мову потрібно самостійно забрати в п'ятницю в лабораторії клініки. Кодове слово: "Феєрія".


ХАРКІВ

Медичний центр Здоров'я - проспект Незалежності 13
Запис за тел/ 057 783 33 33
В п'ятницю вранці здача до 11:00 — на електронну пошту о 18:00 результат англ. мовою: прізвище, ім'я та сама назва аналізу.
1980 грн тест + 500 грн за терміновість

Міленіум - ст. метро «Пушкінська», вихід до ТЦ «OODJI», вул. Гуданова 9/11
За попереднім записом. Вартість 2000 грн (терміновий).


ДНІПРО

Medlife diagnostic center - Міська клінічна лікарня №16, пр-т Богдана Хмельницького, 19

Забір аналізу 07:30 - 12:00 щосереди. Вартість 1200 грн. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору.

Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) + "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі".

Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к­-сть осіб до 16:00 у вівторок в центральний офіс Феєрії на alla@feeria.ua через вашого провідного менеджера агентства. Результат з перекладом на англійську мову потрібно самостійно забрати в п'ятницю в лабораторії клініки. Кодове слово: "Феєрія".


Лікарня Мечникова - пл. Соборна, 14 (у будівлі, де платна поліклініка).
Забір аналізу до 08:00, результат о 19:00. Вартість 773 грн. За терміновість - подвійний тариф, результат близько 14:00.
 

ХЕРСОН

Дніпромед - вул. Робоча, 66, будівля заводу Напівпровідників
За попереднім записом. Здача з 07:30 до 08:00, результат о 19:00. Вартість 1515 грн


ОДЕСА

Амбулаторія сімейного лікаря - https://homedoctor.in.ua/fillialy/
Сіместа - вул. Мельницька, 20А


ЛЬВІВ

Лабораторія Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.
Медікавер - 2200 грн
Унілаб
 

ТЕРНОПІЛЬ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

РІВНЕ 
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ЧЕРНІВЦІ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Ескулаб 
За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Ескулаб 
За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ВАЖЛИВО: 

ВАЖЛИВО: На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

Додатково:

Підготовка: протягом 3 годин до дослідження заборонено вживати їжу, чистити зуби, полоскати ротову порожнину, пити, жувати жувальну гумку, палити.

Умови, дотримання яких є обов'язковим:

  1. Дослідження приймаються тільки за попереднім записом або заповненням анкети на сайті, у вказаних діагностичних відділеннях, у визначені робочі години.
  2. Дослідження проводиться при наявності документа, що підтверджує особу.
  3. Дослідження не приймається при наявності клінічних ознак ГРВІ.


Додатково:

Якщо не маєте електронної пошти для отримання результату, то дозволяється вказати alla@feeria.ua (менеджер Феєрії).

У будь-якому випадку можна приїхати до Києва раніше. Вартість проживання в готелі Борисполя від 500 грн за добу, по Києву від 700 грн/добу

Речі (основний багаж) можна залишити в камері зберігання на Південному вокзалі або в ЦО Феєрія за адресою: Київ, Хрестовий провулок 8/9, метро Арсенальна.

Якщо раптом в когось ПОЗИТИВНИЙ ТЕСТ, ми ГАРАНТУЄМО, що перенесемо оплату на будь-­який інший тур Феєрії!!

Є ще один великий ПЛЮС ПЛР. Тепер всі туристи будуть в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі!

Дополнительная информация

Примітка. Туроператор ТК Феєрія не несе відповідальності за своєчасність проходження тестування туристами, за результат і якість тестів, а також за роботу лабораторій.

Також Феєрія не несе відповідальності за порядок і результати проходження туристами прикордонного, санітарного тощо, контролю в аеропортах України та Єгипту і можливими відмовами в перетині державного кордону Єгипту або обмеженнями перебування на територій Єгипту в зв'язку з вищезазначеним.

У разі скасування або зміни Єгипту умов перетину державного кордону надання послуги PCR-тест припиняється автоматично.

Туроператор Феєрія залишає за собою право вносити зміни в зазначені вище умови в будь-який момент.

Заказ тура