4980
₴UAH
4 дней

Київ | Ваше місто - Заліщики - печера Вертеба - Монастирок - Плебанівка - Теребовля - Скалат - Тернопіль - Вишневець - Кременець - Білокриниця - Тараканівський форт - Микулинці - Зарваниця - Ішків - Тернопіль - Ваше місто | Київ

Страны:
Даты

Тернопільська область - одна з найменших областей України, але навряд чи будь-яке інше місце України може зрівнятися з нею за кількістю середньовічних замків, християнських святинь та природних цікавинок. За переліком пам'яток архітектури Тернопільщина поступається лише Львівській області, яка значно більша за розміром.

У цьому турі ми познайомимось з місцями, які не так часто потрапляють до туристичних маршрутів, але при цьому є унікальні, визначні та … таємничі: замки в Теребовлі та Микулинцях, палац Вишневецьких, унікальна печера Вертеба, загадкове капище в Монастирку та вражаюча підкова Дністра в Заліщиках!

Вас приємно здивує вишукана архітектура старовинних вуличок Кременця, вразить таємничий форт-привид в Тараканові та здивує Плебанівський віадук, дуже схожий на віадук в Гогвартсі ). А ще на нас чекають неймовірний комплекс Зарваниці та, звісно, - Файне місто Тернопіль, де стародавні традиції чудово уживаються з сучасними трендами.

В одній подорожі ви неначе відвідайте кілька світів!

В стоимость входит
Транспортне обслуговування по маршруту;
2 ночі у готелі "Avalon Palace" зі сніданками;
Екскурсії за програмою у супроводі феєричного гіда;
Страхування.
В стоимость не входит
Проїзд до Заліщиків / з Тернополя;
22
Обіди, вечері;
Особисті витрати.
22
Київ | Ваше місто - Заліщики - печера Вертеба - Монастирок - Плебанівка - Теребовля - Скалат - Тернопіль - Вишневець - Кременець - Білокриниця - Тараканівський форт - Микулинці - Зарваниця - Ішків - Тернопіль - Ваше місто | Київ
День 1
Київ - Заліщики

Виїзд з Києва потягом № 57 о 19:11.

Квитки на потяг ви можете придбати у нас, або самостійно.

День 2
Заліщики - печера Вертеба - Монастирок - Плебанівка - Теребовля - Скалат - Тернопіль

Прибуття у Заліщики о 07:12 (за розкладом).

Рано вранці наш потяг зупиняється на станції. І вже буквально за півгодинки ми з вами будемо милуватися з високого буковинського берега неймовірним краєвидом на місто Заліщики, що немов би оточене блискучою, сріблястою стрічкою Дністра.

Так починається Тернопілля.

І ми їдемо досліджувати визначні та унікальні пам'ятки цієї землі.

Перша з них - єдина у світі печера-музей Трипільської культури - печера Вертеба. Печеру випадково відкрили 200 років тому у 1823, коли вода вимила з темного провалля кілька глиняних посудин із дивовижними красивими візерунками, чимось подібними на античні. І тільки через 70 років люди дізнались, що це були зразки культури зниклої цивілізації, а вік знайдених артефактів - понад 5 тисяч років.

Наступна зупинка - скельний храм у Монастирку - місце містичне і загадкове. У цій красивій місцевості, де над річкою Серет і її долиною нависають мальовничі скелі, з давніх-давен люди проводили релігійні обряди. І досі зберігся язичницький жертовний камінь та дохристиянський печерний храм. На зміну язичникам прийшли перші монахи, які також забажали оселитися у гарному і затишному місці. У печері на стіні можна побачити унікальну старовинну ікону Ісуса з заплющеними очима. Тож навіть якщо ви не вірите у різні місця сили та енергетичні потоки, все одно варто приїхати в Монастирок щоб насолодитися красою природи та доторкнутися до стародавньої історії.

А на обід ми відправимося до Теребовлянського князівства.

Теребовля (колись Теребовль) - одне із найстаріших міст України, яке вже згадувалось в Іпатівському літописі в 1097 році. Сьогодні це невелике містечко, а колись було столицею Теребовлянського князівства. Головною туристичною родзинкою Теребовлі є замок, який збудований на високій горі і вражає товщиною своїх стін, яка місцями досягає 4-5 метрів, та велетенською вежею. З бастіонів, на які ми піднімимось, відкривається чудова панорама Теребовлі: комплекс колишнього монастиря кармелітів, ратуша, церква Святого Миколая, старовинні вуличкі - ми ще побачимо їх під час прогулянки. Замок існує в Теребовлі з IX століття, отже за тисячу років його історія збагатилась безліччю легенд та імен реальних героїв - захисників та розбудовників Замку і міста.

Остання наша зупинка біля фортеці чотирьох веж - Скалатського замку. Його по праву називали твердинею Поділля. По кутах замку досі стоять п'ятигранні чотирьохярусні вежі-близнюки, чітко орієнтовані по сторонах світу. Додайте 6-метрові оборонні мури та двометровий ров з усіх боків. А підземні ходи, за легендою, тягнулись від замку аж на 12 км. В мирний час мешканці зберігали в цих тунелях припаси та пиво.

Але по дорозі ми ще під'їдемо до одного із наймальовничіших мостів України - кам'яного віадуку в Плебанівці (1896 р.), що неподалік від Теребовлі. Це архітектурне диво має 9 арок і справно служить до сьогоднішнього дня. Всім, хто приходить до нього, він нагадує славнозвісний віадук із фільмів про Гаррі Поттера.

Вечір ми проведемо в Тернополі. Тернопіль - місто з особливим галицьким шармом: старовинні храми, зелені парки, безліч затишних та колоритних кафе - тут можна дуже приємно провести вечір.

За бажанням - вечеря в аутентичному ресторані, який знаходиться зовсім поруч з нашим готелем.

Ніч у готелі "Avalon Palace" у Тернополі.

День 3
Тернопіль - Вишневець - Кременець - Білокриниця - Тараканівський форт - Тернопіль

Після сніданку продовжуємо знайомство з визначними місцями Тернопілля.

Їдемо у Вишневець. Родинний маєток князів Вишневецьких існував тут з 1395 року. Спочатку це був потужний замок, а після його руйнування - елегантний палац, який за задумом будувався подібним до французького Версалю. Палац оточує чудовий ландшафтний парк, а біля підніжжя пагорба, на якому височить Вишневецький палац, ось уже декілька віків стоїть одна з найстаріших архітектурних пам'яток - призамкова церква Вознесіння Господнього, яка стала родовою усипальницею князів Вишневецьких. Саме з Вишневця бере початок знаменитий рід князів Вишневецьких, представники якого відігравали ключову роль в усіх сферах життя тодішнього суспільства. Серед Вишневецьких - король Речі Посполитої, два претенденти на корону, великий коронний гетьман, великий литовський гетьман, канцлер Великого князівства Литовського та козацький ватажок - гетьман Дмитро (Байда) Вишневецький.

Далі відправляємось на екскурсію в Кремінець. Це місто розташоване біля підніжжя Кременецьких гір, і перше, що ми зробимо - відправимось на гору Бона до залишків замку XII-XVI сторіччя. Боною гору названо за іменем колишньої власниці замку, дружини польського короля Сигізмунда І, неаполітанської принцеси Бони Сфорци д'Арагони.

Гора знаходиться в історичному центрі міста і з неї відкривається вражаюча панорама - ви разом побачите всі пам'ятки Кременця: Миколаївський собор з келіями, Богоявленський монастир, будинки-близнюки. Але найбільше враження в Кременці справляє величний ансамбль Єзуїтського Колегіуму XVIII-XIX сторіччя, який був великим та відомим освітнім центром. Пізніше, на основі зібрання книг колегіуму, виникла бібліотека Київського університету Святого Володимира, та й сам Київський університет народився саме у Кременці. А Ботанічний сад Кременця став першим на території України та також послужив основою для створення Київського Ботанічного саду. Ви це знали?

Після обіду на хвилинку заїдемо в Білокриницю побачити палац в стилі англійської неоготики та прогулятись по невеликому, але дуже приємному англійському ж парку. Палац був побудований поміщиком А. Чосновскім на місці оборонного замку, закладеного в XVI князями Збаразькими. Після смерті останнього власника, згідно з його заповітом, Білокриницький палац був переданий сільськогосподарському училищу.

А потім відвідаємо одне з найдивніших та таємничих місць в Україні –Тараканівський форт - форт-привид, український форт Баярд. Це абсолютно унікальна споруда! Уявляєте, всередині рукотворного пагорба (!) ховається добре укріплене військове містечко з усілякими хитрощами, пастками, комунікаціями, житловими спорудами та навіть церквою - ніде більше ви не побачите нічого подібного! Може і примару пощастить зустріти...

Якась годинка часу, і ми знову в Тернополі. Вечеря самостійно в місті або готелі.

День 4
Тернопіль - Микулинці - Зарваниця - Ішків - Тернопіль - Ваше місто

Сніданок в готелі.

І, нарешті, пішохідна екскурсія по місту Тернопіль вже в супроводі екскурсовода.

Ми дізнаємось історію Старого Замку, який був побудований в 1548 році на березі створеного в той час на річці Серет величезного ставу. Побачимо Надпрудну церкву - найдавніший храм Тернополя. А ще безліч чудових пам'яток, які роблять місто живим і самобутнім: Данилу Галицькому, Йосипу Сліпому, Соломії Крушельницькій, а також чудові вулиці та бульвари з фонтанчиками, годинниками, квітами, і всілякими цікавинками. Файне місто Тернопіль! Свого часу всі підступи до міста охоронялися могутніми фортифікаційними спорудами. І сьогодні ми їдемо їх досліджувати.

Одна з таких споруд знаходиться в Микулинцях (колись Микулин). Це одне з містечок України, історія яких сягає сивої давнини. Місто вперше згадане у "Повчанні Володимира Мономаха" (1096р.). І має чим похвалитися: замок Сенявських-Йорданів (1550 р.), розкішний бароковий костел Святої Трійці, який було збудовано за зразком кафедрального собору у Дрездені, палац Потоцьких-Конопко. А ще на території селища знаходиться броварня, що варить 16 сортів запашного і поживного напою з 1698 р. із доброї джерельної води та екологічно чистої сировини. Варто придбати декілька пляшок "Микулинецького" в фірмовому магазині броварні та переконатися в його відмінній якості.

Далі відправляємось в селище Зарваниця, де, за переказами, в далекому 1240 році, київський чернець, рятуючись від навали орди хана Батия, знайшов цілюще джерело та чудотворний образ Божої Матері біля нього. Монах збудував каплицю та невеличку печеру для себе, і з того часу Зарваниця стала місцем паломництва, а ікона Зарваницької Божої Матері - однією з найвідоміших і найулюбленіших ікон для християн усього світу.

Зараз на цьому місці споруджено комплекс церковних споруд Української Греко-Католицької Церкви, прикрасою якого є велична чотириярусна дзвіниця, яка височить на 75 метрів. Бажаючи зможуть пройти по Хресній дорозі, набрати цілющої води у джерелі Святої Ганни та роздивитись у центрі з'явився унікальний комплекс культових споруд "Український Єрусалим".

Остання наша екскурсія до Музею музичних інструментів, який був заснований в 2013 році музикантом Петром Католою. В музеї зберігаються музичні інструменти з понад 90 країн - з усіх континентів, близько 200 експонатів. А господар музею про кожний з них знає легенди і правдиві історії про їх створення. Музей інтерактивний, тож якщо ви мріяли виконати мелодію на якомусь з інструментів, то можна буде спробувати, чи хоча б зробити гарне фото. А як звучить той чи інший інструмент професійно, продемонструє господар музею разом з сином, виконуючи різні мелодії.

Повернення в Тернопіль. Ще один вечір в місті. Вечірня прогулянка по набережній "Тернопільського моря" - найбільшого штучного ставу в Європі, де є навіть Острів Кохання. Спостерігаємо захід сонця і насолоджуємось подільською кухнею.

Відправляємось до Києва вечірнім потягом.

Добавить комментарий

Комментарии

Опубликовано Тетяна Єхно - 07.09.2023

Тур чудовий, гарно продуманий. Важко виділити якусь окрему локацію, бо кожна практично була як несподіваний подарунок. Дуже хороші екскурсоводи,особливо в печері і Кремінці. Ну а музей музичних інструментів взагалі вразив. Респект пану Петру! Враження від поїздки дуже хороші. Всім хто любить свою країну і хоче дізнаватись про неї більше - дуже раджу. Позитивних вражень море. І подяка пані Наталі за величезне терпіння.

Опубликовано Лариса - 29.08.2023

Феєрія завжди була для мене знаком якості. Так, дорогувато, але це була якість. Те, що відбулося в турі Terra Україна, для мене просто не має назви. За зовсім не економ кошти це було просто знущання. В останній день було тільки одне бажання: сісти в потяг і забути цю мандрівку як страшний сон. Дуже дивна логістика, дивні об'єкти показу ( ну тут я себе звинувачую, треба було всі повивчати перше ніж їхати); організаційно не дуже: ну, наприклад, як так і треба реакція пані Наталі на зачинені костьол і собор: "Ну ми ж в такий час приїхали..." (?!), а нащо ж нас везти??. Таймінг не витримувався, аргументи на якісь негаразди - "я тут давно не була". Але все це ще можна було б якось витримати. Але! Транспорт!! Це важко уявити в 40-градусну спеку їздити в чорному бусі з вимкненим кондиціонером! Перший день після сварок періодично його ще вмикали, а потім вимкнули взагалі, запропонувавши відкрити люк. Нікому не бажаю сидіти під відкритим люком на швидкості 100км! Я розцінюю таке ставлення до туристів тільки як знущання. За ваші не дуже малі в порівнянні з іншими гроші. Єдині гарні враження від готелю. Нікому не раджу їхати в цей тур!

Шановна пані Лариса! Не можу погодитись з Вашою оцінкою туру та вважаю її м’яко кажучи необ’єктивною. Мета цього туру, як сказано в його описі, познайомити мандрівників «з місцями, які не так часто потрапляють до туристичних маршрутів». В Україні дуже багато невеликих містечок, які мають тисячолітню історія, де розташовані унікальні пам’ятки, де проживають дуже цікаві та освічені люди, які досліджують нашу історію, зберігають та відновлюють старожитності, або створюють щось нове та незвичайне. Як, наприклад, пан Мирослав та інші співробітники Борщівського краєзнавчого музею, які перетворили засмічену печеру Вертеба в сучасний музей, або, наприклад, як пан Петро, в невеличкому селі Ішків зібрав унікальну колекцію музичних інструментів з всього світу. Хіба це не чудово? Мені шкода, що ця ідея не знайшла у Вас відгуку, але це не означає, що в турі, як Ви пишете «дивні об’єкти показу». «Зачинені костьол і собор» в Теребовлі і не планувалися для відвідування – екскурсія по Теребовлі передбачала оглядову прогулянку одним з найдревніших міст України та відвідування замку. Екскурсовод з власної ініціативи і найкращих міркувань цікавився, чи маємо можливість зайти в ті храми, про які він розповідав. Ви взяли собі на замітку, що якісь з них були зачинені, хоча було б справедливо також відзначити, як багато церков ми відвідали в цьому турі: в Тернополі, в Кременці, в неймовірній Зарваниці. Нагадаю, як в церкві Святого Миколая в Теребовлі нас всіх пригостили яблуками,а від церкви Святого Івана для нас спеціально залишили ключи, щоб ми мали можливість оглянути унікальний іконостас - єдиний в світі вишитий бісером місцевими майстринями. Хіба це не приємні моменти подорожі? І, так, я дійсно мала необережність ) сказати, що «давно не бувала в Монастирку». Два роки карантинних обмежень і рік війни – це довгий термін. Але хіба це якось зашкодило нашій екскурсії? Цьому місцю тисячі років - жреці молилися там сонцю, а перші християни побачили в печері образ Христа з заплющеними очима – моя відсутність там точно нічого не змінила. На жаль, з погодою нас спіткала невдача – 35 градусів плюс - це не найкраща температура для екскурсійного туру. Але для об’єктивної оцінки давайте зазначимо, що більшу частину часу ми проводили на свіжому повітрі, а саме короткі переїзди між локаціями не давали можливості вихолодити автобус – тому і почали відкривати люк (у зворотньому до ходу напрямку, як це і має робитися). Я дуже рада, що незважаючи на військовий стан, нам не трапилось ніяких додаткових перепон та обмежень, і ми змогли відвідати всі наші заплановані локації, провести там достатньо часу щоб отримати нову інформацію, насолодитися чудовими краєвидами, познайомитися з цікавими та гостинними людьми. Я отримала листи з подякою від багатьох учасників нашого туру, і тому впевнено запрошую всіх на наступні виїзди – отримаєте справжнє задоволення. Terra Україна – вона чудова!

Було б дивно, якби ви погодилися з моїми зауваженнями і, хоча б частково, визнали свої недоліки. Ваша позиція не визнавати свої прорахунки і не намагатися вирішувати питання мені була абсолютно очевидна ще при спілкуванні з вами в турі. І, доречі, як раз темі об'єктів я в своєму відгуку приділила мінімальну увагу і те, що вони мені не сподобалися вважаю власним прорахунком. Мій негативний відгук пов'язаний з організаційними питаннями. І оці смішні і неправдиві ствердження про "правильно відкритий люк", про чудову організацію, тільки підтвердили мою думку про організатора. І було б дивно заперечувати ваше гасло про "Terra Україна - вона чудова". Тур погано організований, і відношення до туристів як до ворогів, яким, головне, вдало закрити рота - от проблема. Пані Наталя, я хотіла бути коректною, і, якщо б ви, дійсно, вибачилися за ті тортури, яким піддали мене і тих, хто сидів у бусі поруч, моя б думка, можливо змінилася. І про Феєрію, і про вас особисто. Не сталося. Бажаю подальших "феєрічних" подорожей.

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Проживання в готелі (двомісні номери зі зручностями, 1/2 dbl):

Тернопіль, готель "Avalon Palace" 

Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace - це сучасний просторий готель в класичному стилі з затишною атмосфероюмає зручне розташування як для гостей на авто, так і для гостей, що будуть користуватись громадським транспортом. Комплекс розташований в самому серці міста Тернополя.

Номери обладнані усім необхідним для комфортного відпочинку: біла постіль, рушники, косметика, фен та ін.

Навколо готелю розвинена інфраструктура – магазини та кафе, найсучасніші сервісні центри для авто, заправка.

Дополнительная информация

Орієнтовна вартість вхідних квитків на екскурсіях:

- Печера Вертеба, Тараканівський форт, Замки в Теребовлі, Скалаті, Кременці - за кожен 50 грн (для дорослих) /25 грн.(діти/студенти);
- Палац Вишневецьких - 90 грн./40 грн.;
- Музей музичних інструментів «Камертон» - 60 грн.

Контакты менеджеров

  • Имя: Наталья Антонюк
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39, (050) 391-82-77
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: [email protected]