Чернівці - Садова - Чокенешть - Борша - Вішеу-де-Сус - Сепинці - Бирсана - Бая-Маре - Клуж-Напока - Турда - Хунедоара - Себеш - Трансальпіна - Хорез - Римніку-Вільче - Трансфегераське шосе - Ришнов - Буштень - парк Бучеджі - Брашов - Біказ - Пятра-Нямць - Трансрарау - Чернівці
Такої Румунії ви ще точно не бачили! Представляємо вам унікальну мандрівку, кожен день якої буде наповнений перехоплюючими дух враженнями, мальовничими краєвидами і неймовірними відкриттями. Судіть самі:
- Чотири найвищі і найкрасивіші дороги - Трансальпіна, Трансфагераш, Трансбучеджі і Трансрарау;
- унікальна печера, що входить до ТОП-25 туристичних об'єктів світу;
- найвищі в світі шпилі дерев'яних церков;
- Сфінкс, Дівочі Скелі і Пекельна Брама;
- справжнісенький паровоз, що рухається парою по горах;
- карколомні серпантини і моторошні каньйони;
- неприступні цитаделі і містичні замки поза звичних туристичних шляхів;
- загублені високо в горах магнетичні льодовікові озера;
- Веселий Цвинтар, на якому точно можна луснути від сміху;
- витончена краса і бездоганність архітектурних ліній монастирів;
- медитативні пейзажі і могутні гори;
- насичене озоном повітря й умиротворення, розлите навколо...
І це ще не все! Феєрія проведе вас "непопсовими" маршрутами румунських Карпат, через всю Трансильванію і Марамуреш, познайомить з унікальними елементами історї й культури Румунії, і покаже місце, де живе "Душа Карпат"...
Буде дуже незвичайно і цікаво, обіцяємо!
08:30 - Зустріч із гідом на пероні вокзалу в Чернівцях.
Квитки на потяг № 007/008, Київ - Чернівці - Київ можна придбати у нас.
09:00 - Сніданок у затишному ресторані в Чернівцях (входить у вартість туру). Посадка в автобус, виїзд на кордон. Проходження українсько-румунського кордону.
Зупинка на оглядовому майданчику в селі Садова. Панорамний огляд Буковинських Карпат (вхідний квиток 25 лей).
Далі ми відвідаємо монастир Сучевіца (вхідний квиток 15 лей).
Монастир Сучевіца розташований в Буковині, на північному сході Румунії. Цей діючий православний монастир - один з восьми, включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучевіца була заснована в 1585-му році.
Обід в місцевому ресторанчику (опл.самостійно).
Зупинка в селі Чокенешть - відомий осередок писанкарства в Буковині.
Буковина, розташована на півночі Румунії, завжди приваблювала туристів своїми особливими принадами. Тамтешні краєвиди натхнули багато поетів та письменників, унікальні буковинські церкви були зведені великими молдовськими господарями
Переїзд в місто Борша - невелике гірське містечко, розташоване недалеко від східного краю Марамуреш, Борша є гарною базою для піших походів у масиви Родна та Марамурешуй.
Поселення в готель в Борші. Ночівля.
Сніданок, виселення з готелю.
Подорож унікальною лісовою вузькоколійкою "Моканіца" (квиток 15 евро).
Цю залізницю збудували, щоб доставляти ліс з важкодоступних узгір’їв, а в наш час потяг перетворено на туристичну атракцію, що возить відвідувачів через національний парк. Її родзинкою є старі паровози, задля руху яких справді використовують водяну пару. Для цього поїзд везе з собою вагончик дрів, а по дорозі машиніст зупиняється, щоб набрати з річки води.
Зупинка біля монастирю "Сапанта Пері" - найвищий в світі дерев'яний монастир. Це - дерев'яна церква, шпиль якої піднімається до позначки в 78 метрів. Сьогодні в монастирі живе кілька черниць.
Відвідування казкового монастиря в Бирсані. Нині монастир у Бирсані - один із найбільш відомих і найбільш популярних у Румунії. Обитель у Бирсані перетворює Марамуреш на справжній центр православного паломництва та надпопулярний туристичний регіон.
Біля румунського села Сепинці розкинувся один із найоригінальніших цвинтарів у світі, який отримав назву "Веселий цвинтар". На його різнокольорових дубових надгробках вирізьблені картинки професії або причини смерті небіжчика, а також оригінальний, подеколи поетичний опис життя та смерті покійного. Мабуть, це єдине кладовище в світі, де люди під час відвідин посміхаються і навіть сміються. Біля села є монастир з найвищою у Європі (а може, й у світі) храмовою дзвіницею.
Поселення в готель в місті Бая-Маре. Ночівля.
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд в місто Клуж-Напока. Оглядова екскурсія центром міста.
Клуж-Напока - одне з найстаріших і найбільших міст у Румунії, яке є неофіційною столицею Трансільванії. Церква святого Михаїла, монумент Корвіна, Музейна площа, вулиця Потаісса, Національний музей мистецтв - це далеко не весь перелік пам'яток, які варто побачити в Клуж-Напока. Місто заворожує своєю старовинною історією, великою кількістю різноманітних історичних пам'яток та чарівною атмосферою.
Переїзд в Соляну шахту Турда (вхідний квиток 60 лей, діти/студенти/пенсіонери - 30 лей).
Саліна Турда - соляна шахта біля містечка Турда, в окрузі Клуж, що на північному заході Румунії. Це місце входить в перелік "7 чудес Румунії". Саліна Турда в 2013 році була віднесена Business Insider до числа 25-ти топ-туристичних об’єктів світу, які варто відвідати.
Обід по маршруту (опл.самостійно).
Відвідування замку Корвінів (вхідний квиток 45 лей, діти/студенти/пенсіонери - 30 лей).
Серед галасливого промислового містечка Хунедоара на півдні Трансільванії, впираючись своїми шпилями в небо, височіє найбільший готичний замок Румунії - замок Корвінів. Неприступна цитадель вражає своїми розмірами та нагадує про бурхливе життя Трансільванії.
Переїзд в місто Себеш. Поселення в готель. Ночівля в готелі.
Сніданок, виселення з готелю.
Румунські гори є одними із найкрасивіших областей Європи - завдяки природі, видам та глибоким ущелинам чи романтичним селам. Давайте разом вирушимо в подорож мальовничою дорогою "Трансальпіна" через гірські хребти! Це одна з найвищих доріг в Карпатах. Найвища точка дороги 2145 метрів над рівнем моря.
Обід по маршруту (опл.самостійно).
Відвідування центру румунської кераміки. Хорезуська кераміка - це унікальний тип румунського гончарного посуду, який традиційно виробляється вручну навколо міста, неподалік від знаменитого монастиря Хорез. Він відображає розвиток знань і навичок багатьох поколінь щодо гончарства, саме тому майстерність гончарства Хорезу було внесено до Списків нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
Зупинка біля монастиря Хорезу, заснований у 1690 році. Він вважається шедевром бранковенського стилю, відомого своєю архітектурною чистотою та врівноваженістю, багатством скульптурних деталей.
Переїзд в місто Римніку-Вільче. Поселення в готель. Ночівля.
Сніданок, виселення з готелю.
Факультативна екскурсія "Легендарний Трансфегераш й замки" (вартість за дорослого 40 євро, діти до 12 років 35 євро).
Подорож однією з найкрасивіших доріг світу - Трансфегераське шосе, з відвідуванням озера Балеа.
Дорога по гірському шосе в Карпатах нагадує серпантин, машини їдуть не поспішаючи, зі швидкістю 40-50 км на годину. Навколо відкриваються неймовірної краси пейзажі, можна навіть побачити ведмедів, які водяться в цих горах. Уздовж траси є безліч виступів для стоянок і фотосесій. За рейтингом популярної британської телепередачі Top Gear це шосе - найцікавіша дорога Європи.
Озеро Балеа - льодовикове озеро, загублене в горах. Дзеркальна гладь озера янтарно-нефритового відтінку завжди спокійна, у воді відображаються розташовані навколо гори.
Обід біля озеро Балеа (опл.самостійно).
Зупинка біля замку Поенарі - справжня перлина румунської історії та один із наймістичніших і захоплюючих дух замків Східної Європи. Цей середньовічний форт, часто званий "справжнім замком Дракули", зберігає безліч таємниць і легенд, пов'язаних з Владом III Цепешем, більш відомим як Влад Дракула.
Зупинка біля дамби "Відрару".
Переїзд в місто Ришнов. Зупинка біля фортеці Ришнов, яка була побудована близько 1215 року тевтонськими лицарями. Фортеця була завойована тільки один раз у своїй історії 1612 року Габріелем Баторі. Її побудували, щоб захистити місцеве населення Ришнова і навколишніх сіл від нападів місцевих феодалів.
Поселення в готелі у місті Ришнов. Ночівля.
Сніданок у готелі. Вільний день у Ришнові.
Факультативна екскурсія "Краса природи й велич гірського масиву Бучеджі "(вартість за дорослого 45 євро, діти до 12 років 35 євро).
Екскурсія містом Буштень. Буштень - це популярний оздоровчий курорт Румунії, розташований у південній частині Карпат. Чисте, насичене озоном хвойних лісів повітря, спокійна, відпочинкова атмосфера - все це сприяє тому, що курорт Буштень є приємним місцем для відпочинку.
На цьому курорті є підйомник (35 євро), на якому охочі можуть піднятися до незвичних, але чарівних природних скульптур у горах, а також побачити Великий пам'ятний монумент (близько 25 м), "Хрест Героїв", скелю "Сфінкс", та багато іншого.
Обід в центрі міста Буштень (опл.самостійно).
У самому серці масиву Бучеджі, у одній з улоговин каньйону річки Яломіца розташована печера Яломіца. З 15-го століття її населяли люди - ченці на чолі із волоським воєводою Міхнеєм Злим, які збудували тут православний монастир. Обитель чимало разів страждала від пожеж та зрештою відроджувалась. Нині тут діючий монастир та обладнаний вхід у півкілометрову печеру, яка складається із великої кількості різних ходів, залів та гротів.
Повернення в готель. Ночівля в Ришнові.
Сніданок, виселення з готелю.
Оглядова екскурсія у Брашові.
Притягує Брашов вінком гірських вершин Східних Карпат, які оповиті містичними історіями та легендами. По-друге, в літній час, завдяки хорошому клімату, Брашов - це живописний куток природи, де гармонійно переплітаються м'який клімат, повітря столітніх лісів, краса гір і чудові місцеві пам'ятки культури. Брашов не залишить байдужим нікого, незалежно від того, в яку пору року їдеш до нього в гості. Тривалість екскурсії - орієнтовно 1,5 год.
Переїзд до каньйону "Біказ" - найдовша і найглибша ущелина у Румунії, що з'єднує Трансильванію із Буковиною, прямовисні скелі та "Пекельна брама" - найвужче місце, що ніби зчавлює з боків. Дорога буквально втиснута у вузький каньйон, дном якого протікає невелика гірська річечка, а стрімкі стіни здіймаються на сотні метрів вгору, занурюючи тіснину каньйону в постійну темряву протягом усього дня.
Екскурсія до мальовничого гірського озера - Червоного озера. Зупинка на 127-метровій дамбі "Біказ Стожару".
Обід біля озера в місцевих ресторанчиках (опл.самостійно).
Поселення в готелі в місті Пятра-Нямць.Ночівля.
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд мальовничою гірською дорогою - "Трансрарау"до Дівочих Скель, пдорогою ми робитимемо зупинки на численних оглядових майданчиках, з яких відкриватимуться фантастичні краєвиди на гори, на багато десятків кілометрів.
"Дівочі скелі" - найвища вершина досягає висоти 1651 метр. Прогулянка до найвищих скель гірського масиву Рареу - 1538 м (доступна кожному до підніжжя скель). Це місце називають "Душа Карпат".
Зупинка на оглядовому майданчику з краєвидом на Східні Карпати (гори Рареу, Джумалеу). Фотосесія серед неймовірних краєвидів. Охочим запропонують румунський глінтвейн, вино, сир.
Виїзд на румунсько-український кордон.
Трансфер до вокзалу міста Чернівці. Завершення туру.
Добавить комментарий
Комментарии
Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:
Феєрія Мандрів, Бассейная
Феєрія Мандрів, Левобережная (Алена Братусь)
Феєрія Мандрів, Оnline
Феєрія Мандрів, Нивки
Феєрія мандрів, Одесса
Феєрія Мандрів, Львовская площадь
Феєрія Мандрів, Харьков
Феєрія Мандрів, Львов
Феєрія Мандрів, Олимпийская
Феєрія Мандрів, Запорожье
Феєрія Мандрів, Винница
Феєрія мандрів, Черкассы
Вартість туру за 1 особу за умови проживання 1/2 DBL у готелях 3* зі сніданками:
Дорослий - 665 євро
Діти до 12 років (за умови проживання з двома дорослими на додатковому місці в номері) - 525 євро