Ми їдемо в Амстердам (9 днів, автобус)

42 734 грн
929
€EUR
9 днів
Маршрут

Перемишль - Краків - Берлін - Амстердам (парк Кекенгоф - Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген - Заансе Сханс - Волендам) - Брюссель (Гент - Брюгге) - Гослар - Кведлінбург - Вроцлав - Перемишль

Тип туру
Весняні мандри, Автобусні тури Європою, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами, Ф-16 від Феєрії, Подієвий туризм, Тури на травневі свята
Дати

Набір в групу завершено, лист очікування

Запрошуємо в один з найзахопливіших і продуманих автобусних турів Феєрії по Європі! За дев'ять днів ви здійсните незабутній вояж, під час якого побуваєте в прекрасних містах Польщі, Бельгії, Німеччини, Нідерландів, насолодитеся чарівними європейськими пейзажами, познайомитеся з архітектурою, традиціями і культурним життям одразу чотирьох європейських країн:

- у Берліні ви побачите символи імперського розмаху, наповнені історією і духом великої Пруссії; 
- в Амстердамі під час прогулянки каналами на катері ви відкриєте місто з абсолютно нового ракурсу, а під час пішохідної екскурсії зможете оцінити легкий і безтурботний настрій привітної столиці;
- у Роттердамі знайдіть Еразмуса та надихніться неймовірною футуристичною архітектурою;
- у Делфті не забудьте придбати вишукану порцеляну та обов'язково підніміться на колокольню Нової церкви;
- відкриваючи "Голландську провінцію", скуштуйте сир у Заансе Сханс та сфотографуйтесь на пам'ять у національних костюмах у Волендамі;
- у вільні дні в Амстердамі зробіть важкий вибір між численними музеями, шопінгом та парком тюльпанів Кекенгоф;
- а потім вирушайте до Бельгії, на вивчення химерних ліній каналів, кам'яного мережива архітектури та готичних соборів у казкових Брюгге та Генті;
- проведіть цілий день у багатонаціональному Брюсселі й сфотографуйте вбрання "Манекен Піс" цього дня;
- пориньте у стародавній дух колоритної Саксонії у Госларі й Кведлінбурзі, які внесені в список Світової спадщини ЮНЕСКО;
- підсумуйте свої враження в прекрасному Вроцлаві, де представлена архітектура всіх епох, та переведіть дух під час романтичної прогулянки по численних мостах і каналах цього міста перед виїздом додому.

Зверніть увагу: усі оглядові екскурсії за програмою вже включені у вартість!

Також дивіться тур з виїздом 13.04 Ми їдемо в Амстердам (7 днів)

У вартість входить
8 ночей в готелях 3*;
22
Харчування - сніданки;
Комфортабельний автобус за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Перемишль - Краків - Берлін - Амстердам (парк Кекенгоф - Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген - Заансе Сханс - Волендам) - Брюссель (Гент - Брюгге) - Гослар - Кведлінбург - Вроцлав - Перемишль
День 1
Перемишль - Краків

Прибуття у Перемишль. Варіанти прибуття потягом: 051К о 05:53 / 705К о 04:25.

Зустріч біля входу на центральному вокзалі. Посадка в автобус. Переїзд у Краків.

Оглядова екскурсія по Кракову:

Ринкова площа - історичний центр Кракова. На площі розташувана будівля Сукенніце, або Торгові ряди, які були побудовані спеціально для торгівлі сукном. Зараз тут знаходиться безліч магазинчиків, де туристи можуть купити товари на будь-який смак: ювелірні вироби з бурштину та срібла, хутра, сувеніри.

Ягеллонський університет - найдавніший ВНЗ в Польщі (зведений у XV столітті) і один з найстаріших в Європі.

Костел Св.Петра і Павла - перший в Польщі костел, побудований в стилі бароко. Поруч з костелом встановлені фігури 12-ти апостолів, виконані скульптором Давидом Хеель. З ними пов'язаний відомий в Кракові жарт, мовляв, костел настільки малий, що навіть скульптури апостолів довелося розмістити поза його стінами.

Вавельський замок - це головна польська фортеця, якщо говорити про значущість будівлі для міста і країни в цілому. В XI столітті замку був наданий статус офіційної резиденції польських монархів, якою він залишався до XVII століття.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Берлін

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд у Німеччину.

Берлін - столиця Німеччини, місто імперського розмаху, наповненого історією і духом великої Пруссії! У Берліні сучасні споруди сусідять із затишними парками. Тут панує жвава атмосфера. Під час екскурсій і прогулянок Ви зможете познайомитися з багатою  історичною спадщиною міста.

Екскурсія Берліном із оглядом визначних пам'яток: бульвар Унтер ден Лінден, Домський собор, Марієнкірхе, Ніколайфіртель, Бундестаг (рейхстаг), Бранденбурзькі ворота, Тріумфальна колона, телевежа, Олександрплатц, Берлінська стіна.

Будівлю Рейхстагу побудували 1894 року спеціально для імперського парламенту. Вона пережила часи Німецької імперії, Веймарської республіки, зліт і падіння Третього рейху, поділ і возз'єднання Берліна. З 1999 року, після довгої перерви, в цьому величному будинку знову засідає німецький парламент.

Вільний час у центрі Берліна для прогулянки містом. Ви зможете придбати сувеніри, відвідати музеї, поласувати смачним пивом і традиційними німецькими сосисками.

Ніч у Німеччині.

День 3
Амстердам

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд у Нідерланди.

Столиця королівства Нідерланди чекає на Вас! Місто контрастів Амстердам ще нікого не залишав байдужим! Амстердам – ​​це весела і вільна столиця Європа, приголомшлива архітектура, музеї, канали, мости і кав'ярні. Тут усі, від малого до старого, їздять на велосипедах. У столиці Голландії цей екологічно чистий вид транспорту за популярністю не поступається автомобільному.

Екскурсії:

Прогулянка каналами на катері (25 євро). Амстердам - ​​це місто на воді. Тут майже 100 каналів і 600 мостів, які разом складають єдину систему. Під час водної прогулянки Амстердам відкриється Вам під абсолютно новим ракурсом: жваві мостові, таємнича арка, багатолюдні набережні і кафе, унікальний плавучі будиночки, і, звісно ж, кращі зразки міської архітектури.

Пішохідна екскурсія Амстердамом із оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського палацу, Старої та Нової церков, вулиці Дамрак, Берлаге, Біржі Бегінхофа. Ви відчуєте динамічну і в той же час розслаблену атмосферу привітного Амстердама!

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 4
Амстердам (Кекенгоф - Роттердам - Гаага - Делфт - Схевенінген)

Сніданок у готелі. Вільний день в Амстердамі.

Ви можете вирушити на прогулянку в знаменитий кварталі Червоних Ліхтарів, здійснити променад мальовничими набережними і мостами, оглянути старовинні фасади будівель, заглянути в один із барів або кавашопів, продегустувати знаменитий голландський джин Jenever, винайдений алхіміками в XVI століття як ліки.

Для охочих автобусна екскурсія "Велика Голландія + парк Кекенгоф" (50 євро + близько 30 євро вх.квиток в парк).

Кекенгоф - знаменитий і найкрасивіший парк квітів. Кольорові килими тюльпанів, гіацинтів і нарцисів, зелений дизайн парка та виставкові квіткові павільйони вражають розмаїттям, фантазією, мистецьким підходом та масштабом задуму. Квіткова симфонія - це і є традиційна голландська весна. 

Роттердам - ​​найбільший порт, місто мистецтва і богеми, яке постійно оновлюється і змінює свій вигляд. Вирізняється багатством футуристичної архітектури. Тут Ви побачите дивовижні кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердам - ​​Стара гавань і вежа «Європа» (Євромаст).

Делфт - старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт грав роль столиці держави, нині – це спокійне містечко з безліччю збережених пам'яток. У програмі екскурсії: Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

Гаага вважається неофіційною столицею Голландії, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац миру, де засідає міжнародний суд ООН.

Схевенінген - Північна рив’єра, популярне в Голландії курортне містечко, входить до складу Гааги. Ви зможете відпочити і прогулятися берегом Північного моря, і, можливо, покупатися (залежить від сезону).

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 5
Амстердам (Заансе Сханс - Волендам) - переїзд у Бельгію

Сніданок, виселення з готелю.

Вільний час в Амстердамі для відвідування музеїв: Рейксмузеум і Ван Гога.

Для бажаючих - екскурсія Заансе Сханс + Волендам (40 євро).

Волендам - ​​колоритне рибальське село, яке зберегло свій історичний вигляд. Тут Ви побачите старовинні і сучасні рибальські судна, а також зможете покуштувати справжній голландський оселедець.

Заансе Сханс перенесе Вас на кілька століть назад. Місцеві жителі носять національні голландські костюми. Тут є діючі вітряки, в яких готують олію, гірчицю, барвники та інші продукти за старовинними технологіями. Також Ви відвідаєте фабрику з виробництва голландського сиру і майстерню з виготовлення традиційних дерев'яних черевиків. Це село - живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла!

Переїзд в Бельгію. Ніч у готелі.

День 6
Гент - Брюгге

Сніданок.

Відвідування старовинних міст Брюгге і Гент (50 євро).

Брюгге - одне з найбільш казкових міст Європи. Химерні лінії каналів, кам'яні мережива архітектури, цікаві музеї і милі магазини роблять його надзвичайно привабливим для туристів. Огляд Великої площі зі знаменитою вежею Беффруа, площі Бург з базилікою Святої Крові Христової, Кафедрального собору Христа Спасителя та інших визначних пам'яток.

Гент - місто соборів і замків, видатних правителів і великих художників. Огляд собору Святого Бавона, де зберігається всесвітньо відомий Гентський вівтар роботи Яна ван Ейка, площі П'ятничного ринку, Ратуші, Графського замку, церкви Святого Миколи, вулиць Трав і Зернової на набережній річки Лис.

Ніч у готелі.

День 7
Брюссель

Сніданок, виселення з готелю.

Брюссель - яскраве і багатонаціональне місто, де гармонійно поєднується архітектура різних стилів і напрямків.

Екскурсія по Брюсселю. Огляд Європейського кварталу, скверу в Малому Саблоні, собору Богоматері в Саблоні, палацу Правосуддя, старої частина міста, Великої площі, Ратуші, собору Святого Михайла, фонтану «Маннекен Піс».

Переїзд у Німеччину. Ніч у готелі.

День 8
Гослар - Кведлінбург

Сніданок, виселення з готелю.

Відвідування стародавніх міст Саксонії - Гослара і Кведлінбурга, які внесені в список Світової спадщини ЮНЕСКО.

Гослар - казкове містечко, що компактно розташоване в горах Гарц далеко від шаленого сучасного життя. У давні часи місто мало важливе політичне і економічне значення, був резиденцією саксонських імператорів.

Головна визначна пам'ятка Гослара - Кайзерпфальц - імператорський середньовічний замок, побудований в далекому XI столітті. Також в місті розташовані: будинок Ворт (1494), церква Косми і Доміана, знаменитий фонтан із золотим орлом на Ринковій площі. Мальовничі дворики і фасади будинків цього старовинного міста вражають своєю оригінальністю. За багато століть ландшафт міста практично не змінився.

Кведлінбург - справжній музей просто неба епохи середньовіччя, де збереглися найдавніші в Європі фахверкові споруди, вузькі вулички, що викладені бруківкою і розходяться віялом від головної площі. Більше 1600 будинків цього містечка оголошені пам'ятками архітектури і утворюють дивовижний архітектурний ансамбль. Пам'ятки міста - давній замок і монастир, що розташовані на горі Шлоссберг, Ратуша на Ринковій площі, кам'яна статуя Роланда, будинок Грюнхагена.

Переїзд у Польщу. Ніч у готелі.

День 9
Вроцлав - Перемишль

Сніданок, виселення з готелю.

Екскурсія по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам'яток.

Переїзд у Перемишль. Завершення екскурсійної програми.

Варіанти відправлення потягом: 052К Перемишль 20:28 - Київ 07:34 / 716Л о 23:26.

Додаткова інформація

Знижка для дитини до 12 років з 2-ма дорослими - 30 євро.

Можливе приєднання до туру по маршруту в Кракові / Вроцлаві / Берліні / Ганновері / Амстердамі.

Гарантовані групові квитки на потяг до Перемишля:

Київ-Перемишль 051 19:27-05:53 // Перемишль-Київ 052 20:28-07:34
RT (квиток в обидві сторони), або OW (квиток в один бік)

Заказ тура