Чарівний Амстердам!

Є у світі міста, в яких ну дуже легко заблукати. Не через лабіринти схожих між собою вуличок, натовпи туристів, потоки завжди квапливих місцевих чи трафіку. А через те, що тут хочеться заблукати, адже саме так можна ненароком натрапити на місцеві цікавинки та відкрити для себе секрети цього міста. Серед них — місто-феєрверк Амстердам!

Амстердам
Амстердам
Амстердам
Амстердам

Місто квітів, велосипедів, каналів та мостів.

Місто свободи… Барви, звуки та посмішки якого зливаються у шаленому танці так, ніби дивишся на все навколо через калейдоскоп.

Тому, подорожуючи до Амстердаму, головне — відкрити для себе усі грані візерунків цього соковитого міста!

Гуляючи Амстердамом, неможливо пропустити його символи: мости на канали, на які тут можна натрапити практично в кожному районі.

Один з найбільш яскравих мостів, які натякають на вічне прагнення місцевих мешканців до вільного самовираження — міст "Пітон".

Кожен з хитромудрих вигинів його химерної конструкції — чудовий майданчик для унікальної фотографії!

До слова про самобутність місцевого населення, це місто готове категорично заперечити те, що "музеї — нудні"!

Музей Ван Гога — геніального художника та унікальної особистості; музей судноплавства, повний суден різноманітних розмірів та видів; музей тропіків, присвячений сучасному мистецтву та фотографії…

Занудьгувати просто не вдасться!

Загальновизнаним національним символом Нідерландів є тюльпани - витончена і сильна квітка, король клумб і полів, справжня родзинка цієї країни!

Найкраще місце для знайомства з ними в Амстердамі — парк Кекенхоф, де Ви відкриєте для себе більш ніж 100 сортів цих прекрасних рослин.

Якщо Амстердам — туристичне "серце" Нідерландів, селища Заансе-Сханс та Волендам — туристичні "легені" країни, без відвідування яких неможливо обійтися, як не можна жити без повітря.

Жодна з подорожей до Голландії не буде повною без знайомства з цими унікальними містечками.

Менш ніж у 20-ти кілометрах від столиці знаходяться вони — цілі поселення-музеї просто неба.

Усі сили місцевих мешканців спрямовано на те, аби зберігати селища у стародавньому, первісному вигляді, враховуючи кожну, навіть найдрібнішу деталь для підтримання колоритної атмосфери.

Тому, гуляючи тут між дерев'яних млинів та кольорових хатинок, Ви ніби повертаєтесь у часі на цілі століття назад, до стародавніх Нідерландів…

Проте це лише доти, поки не натрапите на сувенірні крамнички: місце все ж таки туристичне!

Обрав сувеніри і продегустувавши все сири - повертайтеся до Амстердама. Це багатогранне місто готове здивувати, надихнути або навіть забрати серце туриста, назавжди залишивши слід спогадів про себе у пам'яті та душі.

Тож запрошуємо у феєричну подорож до Амстердама разом з нами!