Феєрія Різдва: Німеччина та Австрія

35 436 грн
799
€EUR
899 €
10 днів
Маршрут

Мукачево - Будапешт - долина Вахау - Мельк - Зальцбург - Інсбрук - Гарміш-Партенкірхен - Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль - Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг - Ротенбург-на-Таубері) - Мюнхен - Відень - Гедьєшалом - Мукачево

Тип туру
Новорічні тури, Автобусні тури Європою, Тури з феєричними гідами, Екскурсійні тури, Подієвий туризм
Дати

Феєрія запрошує вас вирушити у справжню Різдвяну казку! У цьому турі ви відчуєте атмосферу радості й свята, відвідаєте різдвяні базари, познайомитеся з історичною та культурною спадщиною Німеччини та Австрії.

На вас чекає повне занурення в зимові чари і магію різдвяної казки по-австрійськи: адже Австрія напередодні Різдва - це не тільки святково прикрашені будинки і вулиці, пряникові будиночки і чоловічки, сердечка з Merry Christmas і різдвяні вінки. Це ще й самобутні традиції, які австрійці свято шанують упродовж століть. Тут до маленьких дітей приходить з подарунками Немовля Христос (Christkind). А починаючи з вечора 5 грудня, за дітлахами стежить строгий Святий Ніколас (Nikolaus von Myra) разом з незлостивим чортиком Крампусом (Krampus). І діти намагаються бути дуже зразковими в ці дні. Дорослі теж хочуть дива, тому поспішають на численні ярмарки за подарунками для друзів і близьких. Перший такий ринок було відкрито у Відні ще в 1294 році.

А далі - зустріч з найяскравішими та барвистими різдвяними ярмарками Німеччини. На площах відкриваються різдвяні базари, а протягом усього грудня над містом стоїть п'янкий запах гарячого вина і прянощів, змішаний з димком вугілля, що тліє. Глінтвейн і пунш, смажені каштани, мигдаль у цукрі, крепи, тобто млинці, в які можна загорнути будь-яку начинку.

Крім колоритних Різдвяних ярмарків, на вас чекають захоплюючі екскурсії, що ідеально збалансовані з вільним часом. Також у вас буде можливість продегустувати традиційні різдвяні страви і порадувати близьких унікальними подарунками!

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
9 ночей у готелях 3-4* по маршруту;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Додаткові екскурсії, вх.квитки, громадський транспорт;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
 

Бере участь в акціях

Мукачево - Будапешт - долина Вахау - Мельк - Зальцбург - Інсбрук - Гарміш-Партенкірхен - Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль - Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг - Ротенбург-на-Таубері) - Мюнхен - Відень - Гедьєшалом - Мукачево
День 1
Мукачево - Будапешт

Прибуття потягом у Мукачево (за розкладом). Посадка в комфортабельний автобус.

Переїзд у Будапешт.

Прогулянка містом. Вільний час. Можливість відвідати Різдвяний ярмарок біля Базиліки Св.Іштвана.

Для бажаючих - вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (30 євро). Сім мостів оздоблюють чаівний Дунай, а у його водах відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський палац та багато інших. Нас чекає незабутня подорож з келихом шампанського!

Переїзд у транзитний готель.

День 2
Долина Вахау - Мельк - Зальцбург

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд в мальовничу долину Вахау (Австрія). Відвідування старовинного абатства Мельк - перлини високого австрійського бароко (вх.квиток 20 євро).

Переїзд у Зальцбург - "столицю світу", "Північний Рим".

Оглядова пішохідна екскурсія по казковому "місту Моцарта": ви побачите дивовижний бароковий парк і палац Мірабель, грандіозну стародавню фортецю Гогензальцбург, Великий і Малий палац фестивалів, розкішний кафедральний собор та інші цікаві пам’ятки.

Вільний час. Відвідування місцевого Різдвяного ринку.

Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 3
Інсбрук - Гарміш-Партенкірхен

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд в Інсбрук - столицю Тіроля. Оглядова екскурсія містом з оглядом ошатного придворного саду, імператорського палацу Хофбург, церкви "Чорних людей біля пустого гробу", ратуші, Золотого даху, собору святого Якова, Тірольського парламенту, палацу Фуггерів-Таксисів і Тріумфальної арки.

Вільний час. Відвідування місцевого Різдвяного ринку.

Переїзд в Баварські Альпи, у затишне курортне містечко Гарміш-Партенкірхен (Німеччина). Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 4
Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль - Нюрнберг

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Відвідування величного гірського монастиря Етталь.

Переїзд в Обераммергау, прогулянка наймальовничішим баварським селищем з феєричними розписними фасадами будинків і неперевершеними різьбленими дерев’яними скульптурами.

Вільний час.

Переїзд в Дінкельсбюль, прогулянка чарівним фахверковим містечком з відвідуванням Різдвяного ринку.

Переїзд у Нюрнберг, славетне імперське місто. Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 5
Нюрнберг

Сніданок.

Зверніть увагу! Цього дня пересування Нюрнбергом на міському громадському транспорті.

Оглядова пішохідна екскурсія дивовижним Нюрнбергом, під час якої ви побачите імператорський замок Кайзербург і замок Бургграфа, Чарівний фонтан і ратушу, церкву святого Зебальда і храм святого Лаврентія.

Вільний час. Відвідування найбільшої, найкрасивішого і найвідомішого в Німеччині Різдвяного ярмарку - Крісткіндлесмаркт. Охочі зможуть також відвідати Німецький національний музей, Музей іграшок, Музей транспорту, дім-музей Альбрехта Дюрера.

Повернення в готель 3*. Ночівля.

День 6
Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг)

Сніданок. Вільний час у Нюрнберзі.

Охочих запошуємо у додаткову поїздку у Вюрцбург і Бамберг (50 євро).

Переїзд у Вюрцбург. Пішохідна екскурсія містом з оглядом єпископської резиденції - "найкрасивішого попівського будинку Європі", імпозантної ратуші, каплиці Діви Марії та будинку "У сокола", Старого мосту через річку Майн і середньовічної фортеці Марієнберг.

Вільний час. Відвідування самобутнього Різдвяного ринку.

Переїзд у Бамберг. Прогулянка містом з оглядом казково красивого історичного центру, "маленької Венеції", мальовничої ратуші, величного імператорського собору, старої і нової резиденції архієпископів.

Вільний час. Відвідування місцевої Різдвяного ярмарку.

Повернення у Нюрнберг. Вільний час.

Ночівля.

День 7
Нюрнберг (Ротенбург-на-Таубері)

Сніданок. Вільний час у Нюрнберзі.

Для бажаючих - додаткова поїздка в Ротенбург-на-Таубері, іграшкове середньовічне містечко (40 євро).

Пішохідна екскурсія по місту з оглядом церкви святого Якова з вівтарем Святої Крові, розкішних старовинних особняків знаті, помпезної Старої і Нової ратуші, середньовічних фортифікацій і найкрасивішого в світі музею Різдва Христова (!).

Вільний час. Відвідування місцевого феєричного Різдвяного ринку.

Повернення в Нюрнберг. Вільний час. Ночівля.

День 8
Мюнхен

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Мюнхен.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом з оглядом "нових Афін на Ізарі", "мюнхенського Монмартру", аркади полководців, Тріумфальної арки, церкви святого Гаетано, Старої і Нової резиденції баварських королів, Старої і Нової ратуші, церкви святого Михайла і собору Пресвятої Богородиці.

Вільний час. Відвідування декількох мальовничих Різдвяних ринків.

Переїзд у район Зальцбурга. Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 9
Відень

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Відень - столицю Австрії.

Захоплююча автобусна екскурсія по Відню, під час якої ви побачите найвідоміші і найкрасивіші пам’ятки: всесвітньо відому Оперу та Драматичний театр, зимову резиденцію Габсбургів - Гофбург, а також багато музеїв, парків і галерей.

Під час цікавої прогулянки Старим містом ви зможете помилуватися імператорським палацом, площею Марії Терезії, прогулятись елегантним Грабеном, захопитись колоною Святої Трійці, а також відвідати головну австрійську святиню - неймовірно красивий собор святого Штефана.

Вільний час. Відвідування мальовничих Різдвяних ринків.

Переїзд в Гедьєшалом (Угорщина). Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 10
Гедьєшалом - Мукачево

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Транзитний переїзд Угорщиною. Прибуття в Мукачево, посадка на потяги (за розкладом). Завершення екскурсійної програми.

Заказ тура