35 516 грн
799
€EUR
899 €
10 днів

Феєрія запрошує вас вирушити у справжню Різдвяну казку! У цьому турі ви відчуєте атмосферу радості й свята, відвідаєте різдвяні базари, познайомитеся з історичною та культурною спадщиною Німеччини та Австрії.

На вас чекає повне занурення в зимові чари і магію різдвяної казки по-австрійськи: адже Австрія напередодні Різдва - це не тільки святково прикрашені будинки і вулиці, пряникові будиночки і чоловічки, сердечка з Merry Christmas і різдвяні вінки. Це ще й самобутні традиції, які австрійці свято шанують упродовж століть. Тут до маленьких дітей приходить з подарунками Немовля Христос (Christkind). А починаючи з вечора 5 грудня, за дітлахами стежить строгий Святий Ніколас (Nikolaus von Myra) разом з незлостивим чортиком Крампусом (Krampus). І діти намагаються бути дуже зразковими в ці дні. Дорослі теж хочуть дива, тому поспішають на численні ярмарки за подарунками для друзів і близьких. Перший такий ринок було відкрито у Відні ще в 1294 році.

А далі - зустріч з найяскравішими та барвистими різдвяними ярмарками Німеччини. На площах відкриваються різдвяні базари, а протягом усього грудня над містом стоїть п'янкий запах гарячого вина і прянощів, змішаний з димком вугілля, що тліє. Глінтвейн і пунш, смажені каштани, мигдаль у цукрі, крепи, тобто млинці, в які можна загорнути будь-яку начинку.

Крім колоритних Різдвяних ярмарків, на вас чекають захоплюючі екскурсії, що ідеально збалансовані з вільним часом. Також у вас буде можливість продегустувати традиційні різдвяні страви і порадувати близьких унікальними подарунками!

 

Бере участь в акціях

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
9 ночей у готелях 3-4* по маршруту;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Додаткові екскурсії, вх.квитки, громадський транспорт;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
Мукачево - Будапешт - долина Вахау - Мельк - Зальцбург - Інсбрук - Гарміш-Партенкірхен - Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль - Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг - Ротенбург-на-Таубері) - Мюнхен - Відень - Гедьєшалом - Мукачево
День 1
Мукачево - Будапешт

Прибуття потягом у Мукачево (за розкладом). Посадка в комфортабельний автобус.

Переїзд у Будапешт.

Прогулянка містом. Вільний час. Можливість відвідати Різдвяний ярмарок біля Базиліки Св.Іштвана.

Для бажаючих - вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (30 євро). Сім мостів оздоблюють чаівний Дунай, а у його водах відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський палац та багато інших. Нас чекає незабутня подорож з келихом шампанського!

Переїзд у транзитний готель.

День 2
Долина Вахау - Мельк - Зальцбург

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд в мальовничу долину Вахау (Австрія). Відвідування старовинного абатства Мельк - перлини високого австрійського бароко (вх.квиток 20 євро).

Переїзд у Зальцбург - "столицю світу", "Північний Рим".

Оглядова пішохідна екскурсія по казковому "місту Моцарта": ви побачите дивовижний бароковий парк і палац Мірабель, грандіозну стародавню фортецю Гогензальцбург, Великий і Малий палац фестивалів, розкішний кафедральний собор та інші цікаві пам’ятки.

Вільний час. Відвідування місцевого Різдвяного ринку.

Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 3
Інсбрук - Гарміш-Партенкірхен

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд в Інсбрук - столицю Тіроля. Оглядова екскурсія містом з оглядом ошатного придворного саду, імператорського палацу Хофбург, церкви "Чорних людей біля пустого гробу", ратуші, Золотого даху, собору святого Якова, Тірольського парламенту, палацу Фуггерів-Таксисів і Тріумфальної арки.

Вільний час. Відвідування місцевого Різдвяного ринку.

Переїзд в Баварські Альпи, у затишне курортне містечко Гарміш-Партенкірхен (Німеччина). Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 4
Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль - Нюрнберг

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Відвідування величного гірського монастиря Етталь.

Переїзд в Обераммергау, прогулянка наймальовничішим баварським селищем з феєричними розписними фасадами будинків і неперевершеними різьбленими дерев’яними скульптурами.

Вільний час.

Переїзд в Дінкельсбюль, прогулянка чарівним фахверковим містечком з відвідуванням Різдвяного ринку.

Переїзд у Нюрнберг, славетне імперське місто. Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 5
Нюрнберг

Сніданок.

Зверніть увагу! Цього дня пересування Нюрнбергом на міському громадському транспорті.

Оглядова пішохідна екскурсія дивовижним Нюрнбергом, під час якої ви побачите імператорський замок Кайзербург і замок Бургграфа, Чарівний фонтан і ратушу, церкву святого Зебальда і храм святого Лаврентія.

Вільний час. Відвідування найбільшої, найкрасивішого і найвідомішого в Німеччині Різдвяного ярмарку - Крісткіндлесмаркт. Охочі зможуть також відвідати Німецький національний музей, Музей іграшок, Музей транспорту, дім-музей Альбрехта Дюрера.

Повернення в готель 3*. Ночівля.

День 6
Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг)

Сніданок. Вільний час у Нюрнберзі.

Охочих запошуємо у додаткову поїздку у Вюрцбург і Бамберг (50 євро).

Переїзд у Вюрцбург. Пішохідна екскурсія містом з оглядом єпископської резиденції - "найкрасивішого попівського будинку Європі", імпозантної ратуші, каплиці Діви Марії та будинку "У сокола", Старого мосту через річку Майн і середньовічної фортеці Марієнберг.

Вільний час. Відвідування самобутнього Різдвяного ринку.

Переїзд у Бамберг. Прогулянка містом з оглядом казково красивого історичного центру, "маленької Венеції", мальовничої ратуші, величного імператорського собору, старої і нової резиденції архієпископів.

Вільний час. Відвідування місцевої Різдвяного ярмарку.

Повернення у Нюрнберг. Вільний час.

Ночівля.

День 7
Нюрнберг (Ротенбург-на-Таубері)

Сніданок. Вільний час у Нюрнберзі.

Для бажаючих - додаткова поїздка в Ротенбург-на-Таубері, іграшкове середньовічне містечко (40 євро).

Пішохідна екскурсія по місту з оглядом церкви святого Якова з вівтарем Святої Крові, розкішних старовинних особняків знаті, помпезної Старої і Нової ратуші, середньовічних фортифікацій і найкрасивішого в світі музею Різдва Христова (!).

Вільний час. Відвідування місцевого феєричного Різдвяного ринку.

Повернення в Нюрнберг. Вільний час. Ночівля.

День 8
Мюнхен

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Мюнхен.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом з оглядом "нових Афін на Ізарі", "мюнхенського Монмартру", аркади полководців, Тріумфальної арки, церкви святого Гаетано, Старої і Нової резиденції баварських королів, Старої і Нової ратуші, церкви святого Михайла і собору Пресвятої Богородиці.

Вільний час. Відвідування декількох мальовничих Різдвяних ринків.

Переїзд у район Зальцбурга. Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 9
Відень

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Відень - столицю Австрії.

Захоплююча автобусна екскурсія по Відню, під час якої ви побачите найвідоміші і найкрасивіші пам’ятки: всесвітньо відому Оперу та Драматичний театр, зимову резиденцію Габсбургів - Гофбург, а також багато музеїв, парків і галерей.

Під час цікавої прогулянки Старим містом ви зможете помилуватися імператорським палацом, площею Марії Терезії, прогулятись елегантним Грабеном, захопитись колоною Святої Трійці, а також відвідати головну австрійську святиню - неймовірно красивий собор святого Штефана.

Вільний час. Відвідування мальовничих Різдвяних ринків.

Переїзд в Гедьєшалом (Угорщина). Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 10
Гедьєшалом - Мукачево

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Транзитний переїзд Угорщиною. Прибуття в Мукачево, посадка на потяги (за розкладом). Завершення екскурсійної програми.

Додати новий коментар

Коментарі

Надіслав: Лариса, дата: 31.12.2023

Тур дуже цікавий, різноманітний і насичений. Але день у Мюнхені не можна назвати організованим добре. Екскурсія розпочалася під дощем, так і закінчилася. Вільний час було рекомендовано провести у ресторанчиках у центрі міста (де столики вже були заброньовані до нас) або на Різдвяному (мокрому) ринку. Магазини закриті, бо 24 грудня. Що можна було зробити? Поряд ми знайшли чудову закриту галерею з настінними розписами і кафе з вільними місцями. Але це було вже наприкінці вільного часу. Хоча гід невпевнено сказав, що Стара Пінакотека закрита, сайт галереї свідчив про протилежне. Можна було показати трамвайну зупинку. Велика частина групи із задоволенням поїхала би до музею. Повірте, під дощем у незнайомому місті важко самостійно приймати такі рішення, адже ми покладаємося на гідів. Взагалі, на мою думку, такі тури варто закінчувати до Різдва.

Надіслав: Олег, дата: 28.12.2023

7.12.2023 повернулися з туру Феєрія Різдва. Тур сподобався. Лідія гарний гід і організатор. Окрема подяка за готелі по туру. У Нюрнберзі чудовий готель, гарно розташований, що зробило час проведений у місті . Завдяки готелю у Гарміше-Партенкірхені, який розташований у центрі старовинної частини Партенкірхені, ми отримали можливість відвідати Різдвяний концерт у церкві і подивилися старовинні розписані будинки, які не гірше ніж в Обераммергау. У Партенкірхені також розташований чудовий заклад від пивоварні Августинців). На наш погляд, варто змінити політику що показу фільмів під час турів. У всіх турах демонструють старі фільми, які, переважна кількість людей, вже бачили. Чому б не показувати щось сучасне? Веселе, не обов’язково прив’язане до тематиці туру (про Сісі і Людовика Баварського)). Про Різдво є багато нових комедій, які доступні українською. Наприклад серіал «Ненавиджу Різдво». Короткі серії, все можна і протягом туру подивитися).

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: [email protected]