Турів: 11

Вишуканий Відень — культурний та туристичний центр Європи!

Столиця Австрії подарувала світові безліч славнозвісних суто "віденських" символів: вальс та оперу, каву та вино, вафлі та штрудель… Усі ці та багато інших цікавинок Відня ваблять туристів з усього світу.

Вена
Вена

Це місто є одним з найбільш відвідуваних у Європі: щороку сюди приїздить близько 7 мільйонів мандрівників!  Усі вони прагнуть відкрити для себе неповторну віденську культуру, насолодитись місцевим комфортом у кожній дрібниці та захопитись багаторічною величною історією міста!

Найперше, що пропонується відвідати у Відні — його історичний центр або так зване Внутрішнє місто.

Якщо в типових європейських центральних старовинних частинах міст зазвичай відчувається затишок та спокій, в якому зберігається історія цього місця, — атмосфера історичної частини австрійської столиці з першого погляду вражає величчю та блискучою пишністю кожної дрібниці: від архітектурних елементів місцевих палаців та соборів до вбрання місцевих коней в колісницях.

Тут на невеликій відстані одна від одної розташовані найважливіші історичні пам'ятки міста: палацовий комплекс Ховбург, в будівлі якого нараховується більш ніж 25 музеїв; пам'ятка часів Середньовіччя та символ міста — собор Святого Стефана; будівля знаменитої Віденської державної опери; художня галерея Альбертіна, де зберігаються полотна Пабло Пікассо, Клода Моне, Леонардо да Вінчі.

Центр Відня є неймовірно яскравим та видовищним: навряд чи буде достатньо дня, аби відвідати та побачити все. Проте не варто обмежуватись лише цією частиною міста.

Адже далеко не всі туристичні "вершки" Відня знаходяться в центрі!

Тому віддалившись від Внутрішногоміста, Ви познайомитесь з іншими віденськими перлинами. Це, звісно ж, палаци, найвідоміші з яких — Шенбрунн — неперевершений приклад австрійського бароко, та Бельведер — один з найбагатших музеїв Європи.

А у кварталі Вайсгербер на Вас чекає знайомство з однією з найбільш химерних визначних пам'яток Відня та Австрії загалом — будинком Хундертвассера. Вигляд цього прикладу експресіонізму нікого не залишить байдужим: будівля є майже повністю позбавленою прямих ліній та правильних форм!

Відень — місто, що прагне бути найкращим у всьому, а тому — звикло дивувати та вражати. Саме час насолодитися хвилюючою атмосферою феєричної столиці великої імперії!